Colt 1911, różnice producentów.

Wszystko co dotyczy wiatrówek CO2

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Ivo1991
Posty: 2
Rejestracja: 2016-06-01, 23:38
Lokalizacja: Lubawa

Colt 1911, różnice producentów.

Post autor: Ivo1991 »

Witam. Na wstępie chciałbym podziękować za tak liczne odpowiedzi na moje przywitanie. Celem tego tematu jest pomoc w podjęciu przeze mnie decyzji. A więc do rzeczy. Interesuję się gazową repliką Colta 1911. Chcę sprawić sobie prezent na urodziny i myślałem o takiej "zabawce". Z założenia ma być zbliżona do oryginału, dobrze wykonana a żeby nacieszyć oko i dać trochę frajdy czyli blow back mile widziany. Pytań nasuwa mi się kilka ale po kolei. Jaka jest różnica w produkcjach (wady, materiały, przypadlości)? Czy jest producent, którego można mi polecić? Czy cena jest adekwatna do jakości ? Na sam koniec, gdyby ktoś z doświadczenia mógł wypowiedzieć się na temat innych replik, które warte są uwagi to z miłą chęcią przeczytam takie informacje. Dla rozwiania wszelkich wątpliwości, wiatrówka ma służyć do typowej frajdy dziurawienia czegokolwiek co da się nią podziurawić, bo do strzelenia w tarczę mam Haenela. Górna granica ceny to 700zł ale śmiało dla porównania można przytaczać przykłady droższych egzemplarzy.
Harmonia rodzi zwycięstwo.
Awatar użytkownika
Gizzley
Posty: 65
Rejestracja: 2015-10-30, 16:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Gizzley »

Z replik co2 notorycznie polecam Makarova , i nie przestanę.
Łucznik wz. 87 / wz. 187 "Mutant"
Gamo PR-45
Baikał MP-654K Makarov Wz. 71
Łucznik wz. 70 "Puszkobij"
Hatsan mod. 25 "Diesel"
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2876
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

Gizzley pisze:Z replik co2 notorycznie polecam Makarova , i nie przestanę.
Replika , replice nie równa . Makarov , bodaj z Iżewska , to konstrukcja nieomal jak oryginał . Całkowicie stalowa , frezowana , zero ZnAl-u . Więcej na jego temat może powiedzieć Gebi .