Części do wiatrówki Norconia Germany ProTarget

Moderator: Hiszpan63

Bogu_Lans
Posty: 2
Rejestracja: 2013-10-18, 07:27
Lokalizacja: Z Polski

Części do wiatrówki Norconia Germany ProTarget

Post autor: Bogu_Lans »

Witam! Potrzebuję waszej pomocy :( Otóż potrzebuję części do mojej wiatrówki. Niestety brakuje jednej sprężyny od spustu (są dwie, mi jednej brakuje) oraz śrubki od niej. Może orientuje się ktoś gdzie je można zakupić oraz jakie to są? Nie znalazłem żadnej do mojego modelu wiatrówki :( A naprawdę chcę mieć ją zrobioną do Stycznia :( Oraz tak na marginesie - czy to że moja wiatrówka strzelała samoczynnie po dociągnięciu rączki od sprężyny może być sprawką złego wyregulowania spustu? Liczę na was :)
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

Bogu_Lans pisze:wiatrówka strzelała samoczynnie
Chłopie szanuj palce,bo dwa razy nie rosną ! Części w sklepie raczej nie dostaniesz jedynie co to z rozbiórki jakiejś uszkodzonej.Zapytaj sprzedającego czy spust jest kompletny http://allegro.pl/wiatrowka-norconia-ge ... 79549.html
Zapraszam tu :mrgreen: http://nasze-wiatrowki.pl/viewforum.php?f=18
Ostatnio zmieniony 2013-12-16, 20:16 przez Michał, łącznie zmieniany 1 raz.
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22
Awatar użytkownika
killermaster
Posty: 50
Rejestracja: 2013-11-10, 18:40
Lokalizacja: Markowa, k. Rzeszowa

Post autor: killermaster »

Nie, w tym przypadku mogło to być spowodowane wyrobieniem się elementów albo zluzowaniem elementów. A części nie dostaniesz, bo w sklepie ich nie mają, bo w hurtowni ich nie mają, bo "producenci" ich nie robią bo mają klientów generalnie w tylnej części ciała.
Taką zgubioną sprężynkę nie kupisz (albo kupisz za chore pieniądze) więc szkoda gitary zawracać. Możesz dobrać czegoś z długopisu automatycznego. Powinna być OK. A śrubkę będzie problem, bo kiedyś próbowałem dostać też takie małe śruby-nigdzie nie ma ich dostać. Po prostu do niczego się nie nadają toteż ich nikt nie zamawia. Próbuj uderzyć po znajomości do jakiegoś forumowego szpeca od tuningu. Zagadaj dobrze, to może coś dobiorą z czegoś co się poniewiera.
Ale najlepiej zmień sprzęt. Nazwa "ProTarget" oznacza że ma ona połowę wspólnego z "ProSportem"-czyli ma lufę, spust i osadę. W stanie kiepskim.
Hatsan AT-44 10 by Dagi + Leapers 5th GEN 6-24x50 AO
Ma kto Superchargera do opylenia?
Operator Tureckiej Armaty Przeciwpancernej
Awatar użytkownika
killermaster
Posty: 50
Rejestracja: 2013-11-10, 18:40
Lokalizacja: Markowa, k. Rzeszowa

Post autor: killermaster »

Michał mnie uprzedził bezczelnie :mrgreen:
Jak dla mnie jak były samostrzały to wolałbym to powiesić na ścianie i nigdy ale to NIGDY nie strzelać.
Kiedyś miałem taki samostrzał w pokoju jak byłem jeszcze piękny i młody. Trafiłem w okno. Na szczęście było z PCV i trafiłem w ramę. Nie zrobiło dziury na wylot, ale jakby mi się "szczeliło" 5 mm niżej to bym był parę stówek w plecy za nową szybę...
Hatsan AT-44 10 by Dagi + Leapers 5th GEN 6-24x50 AO
Ma kto Superchargera do opylenia?
Operator Tureckiej Armaty Przeciwpancernej
Bogu_Lans
Posty: 2
Rejestracja: 2013-10-18, 07:27
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: Bogu_Lans »

Ok popytam dzięki wielkie :)
Awatar użytkownika
forestkorsze
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2430
Rejestracja: 2007-11-01, 00:54
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE

Post autor: forestkorsze »

Bogu_Lans, zrób jakieś foto, to pomoże w szybszym znalezieniu tego czego szukasz.

Poczytaj trochę forum. Jest sporo informacji jak postępować z tego rodzaju sprzętem.

Michał, Proszę Cię, nie strasz utratą palców. Mam podobny sprzęt ( germany B-coś tam :) ) od sześciu lat i posiadam wszystkie paluszki. Po prostu trzeba umiejętnie się z tym obchodzić i myśleć biorąc to do ręki.
Może kolega Bogu_Lans, chce sobie popykać na działeczce do puszek, a nie robić wynik na 100m.
[scroll]# GAMO FALCON # SLAVIA 634#[/scroll]
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

Jakość materiałów jest kiepska,wszystko szybko się wyrabia,nie warto w nią inwestować bo jedno naprawisz a za chwilę drugie się zepsuje,zainwestuj w jakas inną markę lepszej jakości.Poczytaj troszkę na forum jest tu sporo o tych "wiatrówkach".
killermaster pisze:Michał mnie uprzedził bezczelnie
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

forestkorsze pisze: Proszę Cię, nie strasz utratą palców.
Marcin ja nie straszę,tylko informuję tym bardziej że jak to kolega opisał zdarzały się samostrzały,z drugiej strony weź pod uwagę Twoje doświadczenie i jak to opisałeś umiejętność z jej obchodzeniem.Nie wiem czy kolega jest tego świadomy i w jakim stopniu obeznany z wiatrówkami,lepiej zapobiegać niż leczyć.No i nie odradzałem jej z powodu celności tylko z powodu kiepskiej jakości materiałów.
Aaaa i jeszcze jedno niech służy Ci ten sprzęcik drugie tyle :D
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

Jakby "z Polski" oznaczało stolicę bądź jej sąsiedztwo to proponuję wycieczkę do Centrum Chińskiego w Wólce Kosowskiej. W niektórych tamtejszych dziuplach widziałem wystawione wiadro sprężyn, wiaderko uszczelek, pół wiaderka spustów, itd. może coś byś mógł dobrać.