Ignorancja,bezmyślność czy manipulacja.

Wszystko co dotyczy naszych dmuchawek

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

pmarek3
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 469
Rejestracja: 2010-11-07, 21:12
Lokalizacja: Okęcie

Ignorancja,bezmyślność czy manipulacja.

Post autor: pmarek3 »

Przed chwilą zobaczyłem w TVP Warszawa materiał o przygotowaniu do EURO2012 padł tekst o zakazie noszenia(przenoszenia) broni przez całe mistrzostwa i jednocześnie pokazywali karabinki i pistolety maczowe,które bronią absolutnie nie są,( typowe PCA i PCP) mówili o utrudnieniu treningu strzeleckiego zawodników na jakieś mistrzostwa i nikt nawet prezes stowarzyszenia strzeleckiego nie sprostował tej jawnej głupoty.Chyba,że do wypowiedzi prezesa i zawodnika podłożyli zdjęcia bez ich akceptacji.Pewnie już nikt sprostowania nie umieści a na mnie znowu będą sąsiedzi patrzeć podejżliwie.
Marek
BSA Supersport Zoraki HP01 i inne
AA PS SpetzUltra
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Mamy dobry rząd, świetnych fachowców, gospodarka idzie do przodu, ludziom się żyje coraz lepiej, a Ty śmiesz narzekać. :evil:

To oczywiście żart, rzeczywistość jest zupełnie odwrotna

Mamy do dupy rząd, ministrowie to banda nieudaczników, ludzie są wkurwieni na maksa,
ale przecież ktoś na nich głosował.
Ostatnio zmieniony 2011-12-28, 00:48 przez daras, łącznie zmieniany 1 raz.
guntuning.com
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

pmarek3 pisze:Chyba,że do wypowiedzi prezesa i zawodnika podłożyli
...jeszcze nie widziałem, nie słyszałem kompetentnie wypowiadającego się dziennikarza na tematy wiatrówkowe...
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

Marku :! Nie denerwuj się :! Mój Klub przez te j..ne Mistrzostwa zawiesza działalność na Autodromie - na lotnisku i obok ma być parking dla kib(oli)iców :( Teren zajęty na dzień przed, w dniu i dzień po meczu. Daje to 15 dni :! A niech coś się "poślizgnie" :! Dalej się nie wypowiadam, bo to się będzie nadawało do "strefy wojny" :(
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik
cheng13
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 648
Rejestracja: 2010-10-24, 10:37
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: cheng13 »

Tak w ogóle, to nie wiem po kiego grzyba nam te E 2012? Grecy też zrobili (jakoś) olimpiadę i co teraz? .... Ano teraz (_I_). Możemy ich sobie co najwyżej adoptować...... ech, szkoda gadać, bo to i tak nic nie zmieni :(
orzeszki....koniecznie :)
Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ignorancja,bezmyślność czy manipulacja.

Post autor: JesperKyd »

pmarek3 pisze:Przed chwilą zobaczyłem w TVP Warszawa materiał o przygotowaniu do EURO2012 padł tekst o zakazie noszenia(przenoszenia) broni przez całe mistrzostwa i jednocześnie pokazywali karabinki i pistolety maczowe,które bronią absolutnie nie są,( typowe PCA i PCP) mówili o utrudnieniu treningu strzeleckiego zawodników na jakieś mistrzostwa i nikt nawet prezes stowarzyszenia strzeleckiego nie sprostował tej jawnej głupoty.Chyba,że do wypowiedzi prezesa i zawodnika podłożyli zdjęcia bez ich akceptacji.Pewnie już nikt sprostowania nie umieści a na mnie znowu będą sąsiedzi patrzeć podejżliwie.
Póki wiatrówki bronią nie są...
Może w tv innego podkładu wizualnego nie mieli? :P
fragile pisze:Witam,
obserwując jakość dziennikarstwa RP, to zdecydowanie ignorancja i bezmyślność.
Do niedawna, temat wiatrówek był dla mnie jednym z wielu nieznanych wątków, o których można "coś tam" usłyszeć w telewizji i kojarzył mi się z podpitymi dzieciakami strzelającymi do wszystkiego co się rusza lub snajperami amatorami strzelającymi do przechodniów z okna - taki obraz wykreowała w moim umyśle TV.
W Polsce nie ma i prędko nie będzie rzetelnego dziennikarstwa telewizyjnego informacyjnego dla przeciętnego Polaka, jest tylko wirtualne kreowanie rzeczywistości i zapodawanie "niusów".
Pozdrawiam.
Teraz to jest wyścig szczurów w stylu amerykańskim, czyli chłam najniższej kategorii. Ot powód dlaczego coraz mniej oglądam tv. To co oferują stacje tv w przerwach pomiędzy reklamami jest to po prostu żenada i nie ma dla mnie żadnej wartości.
A niektórzy chcą jeszcze za wszelką cenę wydrzeć ze mnie abonament za ten nic nie wart chłam... no comments.
Ostatnio zmieniony 2011-12-28, 09:30 przez JesperKyd, łącznie zmieniany 1 raz.
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

JesperKyd pisze:Póki wiatrówki bronią nie są...
... nie "póki" , a 'ponieważ" :P ... co nie oznacza całkowitego ignoranctwa nazewnictwa przez pismaków .
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
jimi krewetka
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1082
Rejestracja: 2011-09-02, 21:15
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: jimi krewetka »

cheng13 pisze:Grecy też zrobili (jakoś) olimpiadę i co teraz?
Grecy nie dlatego mają kłopoty, iż zrobili imprezę sportową, ale dlatego, że w ogóle nie powinni być przyjęci do unii monetarnej z uwagi na fakt, iż nie spełnieniali żadnych wymogów dotyczących przyjęcia wspólnej waluty. Rząd grecki wynajął amerykański bank Goldman Sachs, żeby im prowadził "kreatywną księgowość" zaniżając faktyczny deficyt, zupełnie tak jak i obywatele Grecji również wykazali się kreatywnością, pobierając dopłaty z EU, np. za plastikowe patyczki wystające z ziemi imitujące gaje oliwne w ilości 1.5mln sztuk na statystycznego Greka, czy też zasiłki na dwanaścioro dzieci będąc bezdzietnym ;)
Weihrauch HW 97 KT + Delta Optical Titanium 4-16x42 MD, Tanfoglio Witness 1911
januszrg
Posty: 716
Rejestracja: 2011-02-12, 12:09
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: januszrg »

tomtay pisze: Rząd grecki wynajął amerykański bank Goldman Sachs, żeby im prowadził "kreatywną księgowość"
U nas za to panuje "dziennikarstwo kreatywne". Kto płaci danemu pismakowi,tego opinia jest głoszona. Środowisko wiatrówkowe jest zjawiskiem niszowym (choć mała to ta nisza nie jest) i dla tego żaden pismak przyzwoicie tematu nie zgłębi.Wystarczy raz na jakiś czas sensacja o "osiedlowym snajperze" i opinia gotowa.
Setki,czy nawet tysiące debili w szalikach,demolujących wszystko co na ich drodze,mogą liczyć na większe zrozumienie.

"A to Polska właśnie"
Awatar użytkownika
sp7
Posty: 266
Rejestracja: 2011-05-14, 21:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: sp7 »

Przed chwilą zobaczyłem w TVP Warszawa materiał o przygotowaniu do EURO2012 padł tekst o zakazie noszenia(przenoszenia) broni przez całe mistrzostwa i jednocześnie pokazywali karabinki i pistolety maczowe,które
O zakazie przenoszenia.
Czyli kompletne uziemnenie strzelców - a ten sport nie kończy się na urządzeniach pneumatycznych.
Broń czarnoprochowa na ten przykład o też broń.
Zakaz noszenia znaczy nic innego niż to że nie możesz mieć przy sobie broni załadowanej.
Zakaz przenoszenia, a o tym ten projekt mówi, zabrania jakiegololwiek przemieszczania nawet rozładowanej jednostki broni.
Ponadto i tak się cieszmy że PIS-u nie mamy u władzy - bo do lasu byśmy z łyżką na grzyby chodzili - taki projekt ustawy stworzyli i popierali.
Wydumali sobie moi mili nawet zakaz noszenia kozików.
Cieszmy się że i obecna umiłowana władza nie rekwiruje na ten czas strzeladeł wszelakich oraz broni białej w postaci siekier, tasaków, kos, wideł , noży i widelców.
A mogła, bo nie takie już durnoty robiła i nadal czyni.
Oczywiście zkaz przenoszenia broni jak zwykle nie dotyczy znanych grup towarzyskich, onegdaj zameldowanych w okoliczch Warszawy.
Oni mogą nadal - bo się nikogo pytać nie zamierzaja.
motto tak mądre, że aż ukraść je koledze musiałem:
"Jeśli broń zabija, to długopisy robią błędy ortograficzne"