Śrut UMAREX

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Santafer
Posty: 223
Rejestracja: 2008-03-16, 20:33
Lokalizacja: znadjeziora

Śrut UMAREX

Post autor: Santafer »

Bardziej opinia niż test.
Śrut kupiłem u przygodnego rynkowego handlarza.Zaufanie moje wzbudziło opakowanie:porządna czysta ,ładny wyraźny nadruk na całej nakrętce pudełka oraz całkiem porządnie gwintowane pudełko.(brak dokładnego kalibru i wagi)
Porównam ten śrut z Tomitexem..
Wysokośc ta sama,średnica "sporo mniejsza"-może wypaśc z lufy(tomitex wchodził z wyraźnym oporem).
badanie organoleptyczne:
ścianki wyraźnie cieńsze,ale twardsze,potrzeba więcej siły na zgniecenie.Po przebiciu puszki był duuuużo mniej zdeformowany niż ten drugi.Tak jak wygladał -tak latał.Aby uzyskać ten sam punkt trafienia musiałem obniżyć szczerbinkę o "8 !!! ) klików,średni punkt trafirnia jakieś 2 cm w lewo (25m) w porównaniu do Tomitexu.
To tyle,mnie ten śrut nie odpowiada
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
były kochane 9,był szmelc,był FWB 300,jest Baikal 512M i do tego dodam inne wyzwanie ...
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Dokładnie to jest opinia na podstawie spostrzeżeń wizualnych, niestety opinie na temat celności tego śrutu są nie pochlebne. Śrut lata jak mu sie podoba, w testach na 6 metrów z imadła u mnie zają ostanie ósme miejsce ze skupieniem większym od dwuzłotówki.
guntuning.com
Awatar użytkownika
goliard
Posty: 825
Rejestracja: 2008-03-03, 07:33
Lokalizacja: Łomża

Post autor: goliard »

Gdzieś jest ten teścik?
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

u mnie w kompie strzelałem z Twinmastera, muszę się kiedyś zebrać i wrzucić to na forum.
guntuning.com
Kuba
Posty: 44
Rejestracja: 2009-04-01, 21:49
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kuba »

to jaki jest najlepszy i w miare tani śrut na dalekie dystanse?
na zło odpowiadaj dobrem...
Awatar użytkownika
glowak_71
Posty: 166
Rejestracja: 2008-11-20, 06:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: glowak_71 »

Kuba pisze:to jaki jest najlepszy i w miare tani śrut na dalekie dystanse?
Doprecyzuj pojęcie "w miarę tani" :mrgreen:
Instruktor strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego, sędzia sportowy.
Awatar użytkownika
Martin
Posty: 73
Rejestracja: 2009-04-02, 12:37
Lokalizacja: Andrespol City

Post autor: Martin »

Ciężko pogodzić jedno z drugim, najlepsze z najtańszym... na 50 m strzelałem z Crosmana Pointed, w puszki trafiałem, do tarczy się nie odważyłem :mrgreen:

Co do Umarexa to ja sobie bardzo chwalę... tzn. jego pudełko znakomicie się nadaje do przechowywania Exacta :D
マーティン
HW 50s DOC 3-9x40
Kuba
Posty: 44
Rejestracja: 2009-04-01, 21:49
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kuba »

jak wiecie chce zwmocnić na starcie tanią wiatrówke...albo kupic HW 50s i juz nic nie robic...no nie wiem jaki śrut będzie najlepszy...od was chciałbym usłyszeć opinie...wiadomo że trzeba kupić raz taki raz taki i postrzelać...wtedy będzie się miało własne zdanie...każdy strzela z czego innego w innych warunkach..to wszystko powoduje rozbieżnosc wypowiedzi...no cena taka...co za umarexa...do 30zł za opakowaine
na zło odpowiadaj dobrem...