Wiatrówka do 500 zł

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Grzybu7
Posty: 2
Rejestracja: 2022-07-25, 11:58

Wiatrówka do 500 zł

Post autor: Grzybu7 »

Cześć! Zacząłem się rozglądać za wiatrówka która będę mógł strzelać do celów oddalonych gdzie koło 30-50m. Czytałem post poniżej ale widać tam że gość zna się bardziej na rzeczy niż na.. 😅 Jedyne co wiem to że chciałabym kupić wiatrówek najlepiej taka którą łatwo będzie serwisować na początku i żeby w późniejszych fazach ewentualnie dorzucić jakiś celownik czy coś. Jedyną która jakoś w miarę mi się podoba i oglądałem jest Hatsan 90 Gen 2 ale podobno dosyć mocno rdzewieje. Co do kasy to mogę dać gdzieś 500-600 zł maks. No chyba że w nie dużo większych pieniądzach będzie coś fajnego to mogę dokładać ale na razie nie chce wydawać nie wiadomo ile bo nie wiem czy mi się to spodoba. I czy na tym forum znajdę coś odnośnie przeglądu zerowego i/lub późniejszych możliwości tuningu? Dzięki :upp:
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2874
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Re: Wiatrówka do 500 zł

Post autor: Filo »

Kup co Ci się podoba. Po tym zakupie będziesz wiedział co Ci się nie podoba i na Allegro wymienisz. I nie będzie to ostatni zakup. :chgw:
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Re: Wiatrówka do 500 zł

Post autor: Hiszpan63 »

Hatsan 90 nie rdzewieje bardziej niż inne . Wszystko zależne jest od tego jak się dba .
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Grzybu7
Posty: 2
Rejestracja: 2022-07-25, 11:58

Re: Wiatrówka do 500 zł

Post autor: Grzybu7 »

Czyli w tych pieniądzach to raczej obojętne co kupię a przy jakiej kwocie dopiero wybierać coś lepszego? Gdzieś od tysiąca?
Awatar użytkownika
Yurko
Posty: 906
Rejestracja: 2019-05-26, 17:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wiatrówka do 500 zł

Post autor: Yurko »

Tak w ogóle to jeśli pytasz o sprzęt używany, to nie ma reguły. Możesz znaleźć kogoś, kto potrzebuje szybko pieniędzy i sprzeda Ci jakieś dopieszczone cacko i to na prawdę tanio. Z drugiej strony sama cena nie gwarantuje wysokiej jakości i późniejszego zadowolenia. Jest wiele różnych plastikowych koszmarków, które nawet mogą przez pewien czas dobrze działać ale jak się psują to juyż na dobre. ;)

Co do cen w aktualnej sytuacji to trzeba jeszcze pamiętać, że ostatnio zbieranie pieniędzy na lepszy sprzęt może się nie sprawdzić. Np. taką "kultową" wiatróweczkę - Weihrauch HW30S jeszcze całkiem niedawno dawało się kupić za poniżej 900 zł. Teraz we wszystkich sklepach cena jest minimum 1300 zł ale to też raczej z adnotacją o braku dostępności. Czyli jeśli mając 600zł postanowisz dozbierać do droższej wiatrówki za 1000 - musisz to zrobić na tyle szybko, by się nie okazało że to nadal ta sama wiatrówka... :/