AirArms TX200 - Zgubiłem odbojnik !!

Wszystkie typy wiatrówek sprężynowych

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Waleczne_Serce
Posty: 18
Rejestracja: 2021-09-10, 07:03

AirArms TX200 - Zgubiłem odbojnik !!

Post autor: Waleczne_Serce »

Witam, właśnie zauważyłem iż podczas strzelania musiałem zgubić odbojnik, gumowy element znajdujący się między lufą a dźwignią naciągową przy końcu lufy. Podczas czyszczenia to zauważyłem, no przyznam iż mnie to trochę zasmuciło. Teraz mam tam pusty nagwintowany otwór. Czy dostanę gdzieś ten element ?!? Bardzo będę wdzięczny za pomoc, właśnie szukam po necie części do TX200.
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Re: AirArms TX200 - Zgubiłem odbojnik !!

Post autor: Hiszpan63 »

Większość z nich urywa się w pierwszym roku użytkowania . Załóż dwa oringi na dźwignię naciągu . Masz tam dwa rowki .
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Waleczne_Serce
Posty: 18
Rejestracja: 2021-09-10, 07:03

Re: AirArms TX200 - Zgubiłem odbojnik !!

Post autor: Waleczne_Serce »

Wiem, i założyłem te oringi, jeśli jutro będę na ogrodzie u brata to postaram się poszukać w miejscach strzelania. Ale coś wydaje mi się iż przepadło, znalazłem to maleństwo. Jak przyjdzie mi nowa dysza, to postaram się na drukarce 3D z gumy wydrukować jakiś jeszcze odbój. A z tych gum jedyne co znalazłem to oryginał na angielskiej stronie, jednak z wysyłką to około 30 zł za takie gówienko. W Polsce nie znalazłem tego, tak czy inaczej chcę ten otworek zatkać. Może jakaś śrubka i podkładka gumowa. Gdy wtryskiwałem do lufy płyn do czyszczenia, to właśnie tą dziurką mi wypłynął płyn.
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Re: AirArms TX200 - Zgubiłem odbojnik !!

Post autor: Hiszpan63 »

Tak przy okazji , to w sprężynie niczym się lufy nie czyści . Ma się zaołowić śrutem którego najczęściej używasz i tyle . Im bardziej zaołowiona tym daje ciaśniejsze skupienie .
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)