proszę o radę

Tu dajemy porady i oczekujemy odpowiedzi na pytania

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: onichimor »

Ano przychylam się do powyższych opinii. Z trzech wymienionych brałbym TX'a. Jeśli coś z łamaną lufą, to pewnie byłyby jeszcze inne opcje, ale jak sądzę nie wchodzi to w grę.
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

A ja bym zaproponował AA PS, choć niektórzy mówią, że TX po poprawkach nie odbiega od fabrycznego PS. Ale pro sport po modyfikacjach to już zupełnie inna bajka...
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
Irak
Posty: 242
Rejestracja: 2007-10-04, 22:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Irak »

Tylko w PS'ie zrobili tą dźwignię naciągu z jakiegoś dziadowskiego aluminium, nie dość, że się wyciera to jeszcze ładnie pyli, po chwili strzelania ręka do naciągu szara (mówię o PS, który ma ponad 3 lata przebiegu). Dochodzą jeszcze luzy na tej dźwigni i kombinowanie z podkładkami. Znajomy który go ma twierdzi, że drugi raz by go nie kupił, wolałby Mk3, bo g oten naciąg denerwuje.
PFTA
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Asterix a powiedz mi gdzie jest ta chemiczna bo każdy o tym mówi a ja nie wiem o co biega. Powiedzcie mi jeszcze jaki jest koszt zakupu TX. ja widziałem kiedyś na iwebie za 1300 używanego ale nie wiem czy to tanio czy drogo ile kosztuje nowy.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
asterix
Posty: 515
Rejestracja: 2007-12-28, 22:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: asterix »

Marcin ja mojego TXa w b.dobrym stanie sprzedałem za 1300zł.Za mniejsze pieniądze ciężko będzie go dostać.Ale próbować zawsze można :D
Co do Chemicznej to znajduje się przy lesie nad Wartą za mostem Lecha .Postaram Ci się wrzucić mapkę.Ja mieszkam na Piątkowie,jak chcesz to możemy się umówić gdzieś w okolicy i Cię podwiozę.
Troszkę sprzętu dmuchanego,troszkę dymiącego.
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Bogdan ja w niedziele będe wolny dopiero po 17 bo musze z córeczką siedzieć aż żona z pracy wróci, a przypyszczam że spotykacie się wcześniej.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
asterix
Posty: 515
Rejestracja: 2007-12-28, 22:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: asterix »

Fakt, strzelamy od 10-14.
Ale kolega z TXem będzie w sobotę od 9.30 ja też chyba pojadę.
Troszkę sprzętu dmuchanego,troszkę dymiącego.
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Irak pisze:Znajomy który go ma twierdzi, że drugi raz by go nie kupił, wolałby Mk3, bo g oten naciąg denerwuje.
Ja znowu słyszałem, że naciąg w PS-ie jest bardzo fajny.
Natomiast wadą TX-a jest , że leci na pysk, znaczy na lufę...
Ale to już każdy wybiera indywidualnie, musi podpasować pod siebie. Ja bardzo chętnie pobawiłbym się ProSportem...
A z niższej półeczki to może HW 97, albo 98 ?
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Bogdan ja w sobotę od 6 pracuje tak że odpada ale napewno się tam zjawie i pomacam sprzęcik zanim go zakupie.
Cezar właśnie hw 97 zostawiam sobie jako alternatywę dla TX
Mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie poniważ zakupy dokonam na jęsien bo w wakacje nie mam treningów i będe mógł troszkę grosza odłożyć. Wkażdym razie jeżeli ktoś z was trafi na ciekawą ofertę to byłbym wdzięczny za wszelkie informacje.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Na ajłebie jest teraz PS za 1700 pln, ale nie mam pojęcia co i jak. Będę go oglądał w Zbicznie. Tylko że teraz jest wiosna , nie jesień...A do tego czasu jeszcze wiele może się okazji trafić ;)
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

No i liczę właśnie na taką okazję. Wiesz jak trafi się coś naprawde fajnego i w okazyjnej cenie to może się coś wysupła wcześniej. Nie chcę przekraczać ceny 1300 nawet o 50 zł. No i będę musiał hatsana opylić a to takie łatwe nie będzie chyba.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Z taką celnościa na 25 m? No nie wiem ;) Wyjątkowo dobrze zrobiony i poprawiony egzemplarz.
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Mnie samego ta celność zaskoczyła bo strzelałem tylko tą jedną tarcze no i jedną wcześniej tak na rozgrzewkę. Ale na potwierdzenie wiarygodności tarczy powiem że strzelałem z Marcinem znaczy się młodym prezesem :mrgreen:
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
Irak
Posty: 242
Rejestracja: 2007-10-04, 22:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Irak »

Mi właśnie najbardziej wyważenie Mk3 pasuje, miałem kontakt z PS'em oraz HC. Samemu trzeba sprawdzić ;).
PFTA
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

No i będe sprawdzał tylko że ja wiatrówką bawię się pół roku i za wiele się nie znam. Dlatego liczę na wasze doświadczenie i proszę o sugestie
Diablik + Waver v10 2-10x38