H&N Econ a sprawa polska

Moderator: Hiszpan63

Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

H&N Econ a sprawa polska

Post autor: Rlyeh »

Szczerze, to przypomniałem sobie dzisiaj o teście tego śrutu, który robiłem jakoś tak dosłownie podczas przenosin forum z jednego serwera na drugi. Temat został tam, a ja pamiętałem przez pewien czas, żeby go skopiować tutaj. Także no.
W międzyczasie, lub raczej - po czasie - znowu robiłem przemiał, i znowu z sadomasochistycznym uśmiechem zacząłem pakować Econa do luf. Karabinów. Trzy lufy, dwa Steyry, jeden FWB 800, strzałów statystycznie więcej.
Jest to inna seria niż w poprzednim temacie (którego co prawda tu nie ma, ale może ktoś widział).
Zwrócę uwagę na teorię, że w karabinie lufa jest parę cm dłuższa niż w pistolecie.
Może jutro wpakuję to w LP10 albo Moriniego, ale nie wiem, czy nie będzie mi szkoda czasu. Poważnie.
Nie kupujcie tego.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
marboc
Posty: 565
Rejestracja: 2018-02-21, 09:06
Lokalizacja: Poznań

Re: H&N Econ a sprawa polska

Post autor: marboc »

Frywolnie ;) Przepuściłem to cudo w wersji Eco II przez Steyra evo 10 robiąc 40tke. Wrzuć 40tke z Steyra LP będzie ciekawe porównanie. Pistolet wydaje się być bardziej tolerancyjny dla badziewia ;)
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Re: H&N Econ a sprawa polska

Post autor: Rlyeh »

LP10 i na tym zakończyłem, szkoda było mojego czasu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
marboc
Posty: 565
Rejestracja: 2018-02-21, 09:06
Lokalizacja: Poznań

Re: H&N Econ a sprawa polska

Post autor: marboc »

Ppn 40 zrobioa przez Steyra evo 10 na tym samym śrucie. Wg mnie wynik podobny i nie gorszy od Steyra z H&N Sport. Oba siebie warte ale co by nie powiedzieć to poza 9tkę wylatują sporadycznie. Do frywolnego strzelania ok. Dobry materiał szkoleniowy ;) Dzięki że Ci się chciało
'
Screenshot_20200126-203221.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
marboc
Posty: 565
Rejestracja: 2018-02-21, 09:06
Lokalizacja: Poznań

Re: H&N Econ a sprawa polska

Post autor: marboc »

Rozgrzałem dzisiaj lufę na Walther LG 90 różnymi budżetowymiiatchowyi śrutami. Wynik dość ciekawy szczególnie w śrutach budżetowych H&N
'
Screenshot_20200205-102546.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.