Crosman M417 Multi-Pump.

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

karlik13
Posty: 35
Rejestracja: 2014-12-19, 20:02
Lokalizacja: Sosnowiec

Crosman M417 Multi-Pump.

Post autor: karlik13 »

Witam mam pytanie czy warto taką wiatrówkę Crosman M417 Multi-Pump wraz z tłumikiem(robionym na zamówienie),bipodem i mechanicznym przyrządem celowniczym(mnie to wygląda na lunetę) kupić za 299zł? Wiatrówka jest używana dlatego pytam czy aby nie będzie tak że kupię,będzie okej a za niecały miesiąc wiatrówka już taka świetna nie będzie(nie wiem co się może w wiatrówce zepsuć więc dlatego pytam).
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
Crosman Vigilante.
Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

AR-15 to to nie jest i "cojones" większych mieć nie będziesz :P
Jeśli chcesz postrzelać na serio to poszukaj czegoś innego.
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)
karlik13
Posty: 35
Rejestracja: 2014-12-19, 20:02
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: karlik13 »

A co można by poszukać w tych granicach cenowych?
Crosman Vigilante.
zbisz41
Posty: 1061
Rejestracja: 2015-11-20, 12:52
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Post autor: zbisz41 »

za 299 PLN można na pewno bardzo dobry montaż do lunety :upp:
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Jak dobrze poszukasz to kupisz znośny sprzęt-ale bez lunety :)
Jakiegoś Hatsana np.
Albo jesli chcesz pompke to C2100 -polecam bo bardzo celny-ale pompujesz ok 3-5 razy na kazdy strzał.
http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php?t=9236
Tu masz mój wątek o tym strzeladle.
300zł to nie dużo-ale na początek-polecam pomyślec gdzie będziesz strzelał-i na jaką odległośc. Jak do 20m -może pistolet -na CO2 i śrut -np LOV-21.
karlik13
Posty: 35
Rejestracja: 2014-12-19, 20:02
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: karlik13 »

Z pistoletów już mam Crosmana Vigilante i sprawuje się świetnie ale od dłuższego czasu myślałem u kupnie drugiej dłuższej wiatrówki a ta mi się podoba wizualnie i cenowo jest przystępna(tak ona wygląda http://img29.staticclassifieds.com/imag ... towice.jpg ), Ja strzelam z 10-15m bo nie mam możliwości strzelać z dalszej odległości więc nie potrzebna mi wiatrówka na dalekie odległości wystarczy że będzie celna na tych 10-15m(strzelam tylko do tarczy przeważnie 14x14cm).
Crosman Vigilante.
Awatar użytkownika
Gebi
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1492
Rejestracja: 2014-07-10, 16:40
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Post autor: Gebi »

Mam ten karabinek na stanie, bez bipoda, tłumika (albo atrapy) i kilimatora (to nie jest luneta).
Jest lekki, ma gwintowaną lufę. Na 10-15 metrów spokojnie będziesz trafiać tam gdzie chcesz - rekreacyjnie oczywiście. To "taktyczny" odpowiednik Pumpmastera 760 (ten ma gładką lufę i mnie groźnie wygląda) ;) Ważne: zamiast szyny 11mm masz RIS/Picatinny/Weaver - pasują akcesoria od ostrej i ASG :lol: Magazynki są tanie i dostępne w czteropakach na wiadomym portalu aukcyjnym.
Zalety już pewnie znasz: ZAWSZE GOTOWY DO AKCJI - magazynki, możliwość strzelania kulkami (sam nie praktykuję, ale są tacy, którzy wyłącznie nimi strzelają), ilością "pompnięć" regulujesz moc.
Mój ma dwa lata i strzela dalej.
Jeśli kolimator (jaki by nie był) jest sprawny, bipod nie jest połamany, a tłumik nie jest atrapą, to spokojnie w osprzęcie masz około stówy. Jeśli karabinek spręża powietrze i działa dosyłacz śrutu/kulek oraz mechanizm spustowy to powinien strzelać.

Jak dla mnie cena podejrzanie atrakcyjna - jeśli wszystko działa :P
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Ja dodam że jeśli komuyś się podoba taka stylistyka wiatrówki- i masz możliwośc sprawdzenia-czyli oddania powiedzmy 30 strzałów-i po nich nadal jest ok -nic tylko brać i bawić się :)
Ale raczej tarczowo tego nie widzę :)
Awatar użytkownika
Gebi
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1492
Rejestracja: 2014-07-10, 16:40
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Post autor: Gebi »

javiki:
"tarczowiec" to faktycznie nie jest, ale na dystansie 10 metrów zdziwiłbyś się jego celnością. Szczególnie podczas strzelania kulkami, a nie ołowiem :!
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Nie dziwię się-bo mam C11 i jestem bardzo zadowolony :) Dzisiaj syn strzelał w muflona z 8m -praktycznie 80% skuteczność :)