Porządny sprzęt.

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Skoczek
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-23, 11:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Porządny sprzęt.

Post autor: Skoczek »

Witam i proszę o pomoc.
Planuje kupno wiatrówki długiej. Mój budżet na ten cel oscylował w granicach 800zł, ale gdyby na prawdę było warto to dorzucę parę stówek.

Zależy mi głównie na tym, żeby wiatrówka była celna i posłużyła mi w miarę długo.
Chciałbym na stałe wsiąknąć w ten sport, a nie tylko kupić zabawkę, która po kilku strzelaniach skończy w szafie.
Waga wiatrówki nie ma dla mnie znaczenia, bo nie jestem chuderlaczkiem.
Na razie mogę nabyć ją bez przyrządów celowniczych, a później dokupić.

Interesuje mnie taki sprzęt, którym będę mógł strzelać od razu po ''wyciągnięciu z pudełka'', a później krok po kroku nabierać doświadczenia z czyszczeniem, konserwacją itd.
stąd zainteresowałem się wiatrówkami z Cekaus'u i tamtejszą Slavią 634 Ultra i Hatsanem 95 QT Ultra.
Czy ten sprzęt jest wart swoich pieniędzy? Czy też będę nienasycony ich celnością/wykonaniem i będę chciał kupić po kilku miesiącach coś lepszego?
Czy macie lepsze propozycje?
Ew. inny sklep ''Dębowy'', Ak?

Edit: z tego co widzę w podobnej cenie można dorwać Weihrauch'a HW 50s po tuningu Hogana, będzie to lepsza opcja?
Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

Slavia od naszej koleżanki z forum - fantazja555.
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

JesperKyd pisze:Slavia od naszej koleżanki z forum - fantazja555.
...oczywiście, że tak, sprzęt zrobiony, nie kłopoczesz się tuningiem, tylko Obsługą Codzienną :P (a śrutu używasz dobrego - exact, albo RWS, a nie jakiegoś sromitexa, czy innego "kateka...i nie kombinuj z żadnym hatsanem, bo turki muszą jeszcze z pięćdziesiąt lat produkować karabinek, żeby slavii dorównać...oni tylko gonią, slavia jedzie na dopracowanym sprzęcie...ale i tak wszystkich powalają na kolana te srygery, trigery, rzekoma "szmoc", a to tylko walnięcie w szczękę przez system i wypuszczony na orbitę tłok...