Dobry Wybór?

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Mic
Posty: 135
Rejestracja: 2007-10-09, 21:00
Lokalizacja: Gda

Dobry Wybór?

Post autor: Mic »

Wiatrówka Magnum
Oto ta wiatrówka i oczywiście moje i mamy konto allegro...
Prosił bym o więcej informacji na temat tej wiatrówki, i czy dokonałem dobrego wyboru...
Awatar użytkownika
krystian
Posty: 576
Rejestracja: 2007-10-05, 15:01
Lokalizacja: tuszyn

Post autor: krystian »

Wybor fatalny :( Napisz szybko maila do sprzedawcy , że się rozmyśliłeś :!




krystian
Lgm2 + Doc
Mic
Posty: 135
Rejestracja: 2007-10-09, 21:00
Lokalizacja: Gda

Post autor: Mic »

Czemu fatalny, to jest moja 1 wiatrówka w życiu.
Spodobała mi się wiatrówka bo na wakacjach u wujka codziennie strzelałem.
Pozdrawiam Mic.
Awatar użytkownika
dudek
Posty: 12
Rejestracja: 2007-10-06, 20:59
Lokalizacja: Jaktorów

Post autor: dudek »

Podpisuję się pod tym co napisał Krystian. Lidery,magnumy itp. to Katastrofa.Jeśli boisz się grzebać przy sprzęcie to poszukaj na forach temetycznych w działach "kupię/sprzedam" jakiejś używki.Za nie wiele większe pieniążki można znaleść niezłe cacka :lol:

Ps. A czemu fatalny??Postrzelaj sobie choćby z dopieszczonej Slavii albo z Hatsana. Przekonasz sie ;)
H90+PP 3-12x42AO Blow air Power
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Michał tak to już jest że każdy najpierw kupuje wiatrówkę a potem trafia na różne fora, gdzie wyśmiewają jego zakup. My tego nie będziemy robić i postaramy się Ci pomóc, gdy będziesz miał z nią problemy. Uważaj na bezpieczeństwo w w czasie strzelania, a szczególnie w trakcie ładowania śrutu. Życzę zadowolenia ze swojej pierwszej wiatrówki.
guntuning.com
Awatar użytkownika
dudek
Posty: 12
Rejestracja: 2007-10-06, 20:59
Lokalizacja: Jaktorów

Post autor: dudek »

Z tego co zrozumiałem jeszcze nie kupił,wiec nie jest jeszcze za późno
H90+PP 3-12x42AO Blow air Power
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Wiesz Emil myślę jednak że ją kupi, niestety przeglądając aukcje naprawdę ludzie tego sporo kupują. Więc my możemy jedynie im pomóc, a jeśli uda się kogoś namówić do rezygnacji z tej wiatrówki to możemy się cieszyć sukcesem. Zdzisław miał cały czas chinkę, sporo w niej poprzerabiał, wie co w trawie piszczy napewno w razie czego jest mu wstanie wszystko wyjaśnić.
guntuning.com
Awatar użytkownika
dudek
Posty: 12
Rejestracja: 2007-10-06, 20:59
Lokalizacja: Jaktorów

Post autor: dudek »

Ale kolega jeszcze młody i myślę że za przeróbki nie bedzie sie brał zbyt prędko.A może sie tylko zniechęcić do strzelania jeżeli będzie miał trudności z trafieniem w puszkę z 10 metrów :(
H90+PP 3-12x42AO Blow air Power
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Więc jeśli jest możliwość zrezygnowania z tego zakupu to ja bym zrezygnował. a Czy sie zniechęci trudno powiedzieć to zależy jak wysoko sobie podniesie na niej poprzeczkę. Kolega Sebastian ma również chinkę będzie ją przerabiał na wszystkie sposoby zobaczymy co mu z tego wyjdzie
guntuning.com
Awatar użytkownika
dudek
Posty: 12
Rejestracja: 2007-10-06, 20:59
Lokalizacja: Jaktorów

Post autor: dudek »

Oby mu wyszło jak najlepiej :)
H90+PP 3-12x42AO Blow air Power
Awatar użytkownika
Maruda
Posty: 1197
Rejestracja: 2007-10-06, 17:12
Lokalizacja: Józefów

Post autor: Maruda »

Jeżeli możesz zrezygnować z zakupu, to zrób to. A jeżeli już ją masz, to się nie przejmuj. Da się z niej strzelać. Ponieważ nie jest to duży wydatek, jak spodoba Ci się zabawa, pomyślisz o czymś lepszym. A chinkę też da się ucywilizować. Śmiało pytaj o wszystko. Pomożemy!
Mic
Posty: 135
Rejestracja: 2007-10-09, 21:00
Lokalizacja: Gda

Post autor: Mic »

Z tego co wyczytałem to kupiłem bubel heh ;P, no ale zobaczymy jak mi się nie spodoba to sobie kupie nową ;)
Pozdrawiam Mic
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Nie przejmuj się, choć to faktycznie bubel :mrgreen:
Pociesz się, że Ty kupiłeś taką za tyle, nową, amój kolega kupił przez telefon taką bardzo podobną, za 60pln, tylko w stanie mocno używanym. Ale też coś z nią będę próbował robić, Zdzisław nam pomoże- wie co nieco na temat chinek :P
pozdrawiam, Cezar
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
krzysztof
-#Kustosz
-#Kustosz
Posty: 2008
Rejestracja: 2007-10-01, 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: krzysztof »

Nie załamuj się. Z Syrenki też robili mercedesy (silnik). Ja przerabiam hatsana za taka kasę, że Hw wyższej półki bym już kupił.
Krzysztof

Quackenbush i nowsze
Awatar użytkownika
Maruda
Posty: 1197
Rejestracja: 2007-10-06, 17:12
Lokalizacja: Józefów

Post autor: Maruda »

Co nieco wiem.
Prawdopodobnie masz gwintowaną, a więc i tak będzie lepsza od mojej, a mam ją prawie dwa lata.
Azebyś się nie zraził celnością, to na początek zrób koronowanie. Nie jest to trudne i możesz zrobić sam. I koniecznie trzeba dorobić prowadnicę sprężyny. Jak masz w pobliżu jakiś zakład ślusarski, to za niewielkie pieniądze dotoczą. U mnie na tym plastykowym byle-czym, ze sprężyny zrobiły się trzy kawałki, po 7k śrutów. Ale może pęknąć po jednej paczce. No i odpowiedni śrut. Ja strzelam Tomiteksem gładkim, jest stosunkowo tani. A strzelam dużo.
Chinka nie bardzo nadaje się do strzelania do tarczy, ale do puszek itp jak najbardziej.