WinGun W3000 vs SMITH & WESSON M&P

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

MłodyKadet
Posty: 4
Rejestracja: 2014-10-05, 13:30
Lokalizacja: Małopolska

WinGun W3000 vs SMITH & WESSON M&P

Post autor: MłodyKadet »

Witam, co prawda czytałem w różnych tematach o obu tych wiatrówkach to ciężko w ten sposób wywnioskować która z nich jest lepsza i będzie to dużo łatwiejsze umieszczając je w jednym temacie.

Pierwszą wiatrówką jest WinGun W3000
http://www.arobron.pl/pistolet-wiatrowk ... -4867.html
Drugą zaś SMITH & WESSON M&P
http://www.bron.pl/wiatrowka-pistolet-s ... ice-czarny

Osobiście skłaniał bym się ku pistoletowi WinGun ale napiszcie swoje opinie, strzelaliście z któregoś z nich? Jak wrażenia?

Wiatrówki będę używał w główniej mierze do strzelania rekreacyjnego( Puszki, Butelki), ale i czasem na pewno do treningów, jako że należę do sekcji strzeleckiej.

Z góry dzięki za odpowiedzi. ;)
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

ale i czasem na pewno do treningów, jako że należę do sekcji strzeleckiej
Należysz do sekcji strzeleckiej i chcesz kupić taką tandetę?
Moje zdanie jest takie że bez różnicy jaki kupisz, oba są do kitu.
guntuning.com
MłodyKadet
Posty: 4
Rejestracja: 2014-10-05, 13:30
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: MłodyKadet »

Wiesz do sekcji należę ale nie napisałem że jestem młodym kadetem strzelectwa gdybym miał środki kupiłbym choćby Walthera CP99 lub Barette m 92. Oba do kitu? :( Skoro tak uważasz, uprzejmie proszę o wskazanie innego pistoletu do 300zł, jak wyżej napisałem jestem młodym adeptem i za wiele wydać nie mogę. :)
Awatar użytkownika
blucas
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 765
Rejestracja: 2013-03-28, 11:37
Lokalizacja: Pcim / Myślenice

Post autor: blucas »

To może napisz do czego masz zamiar strzelać. Bo te co wymieniłeś to jedynie do puszek... :/
Jeśli coś do tarczy (trening) to przede wszystkim na śruty a nie na BBesy np.: Lov 21, Kandar CP1 (brak w tym momencie w kal. 4,5)

Miło by też było gdybyś się przywitał w odpowiednim dziale i coś o sobie napisał
LINK
C.3576, Ka.CaP-1 - jeszcze się robi
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Daras dobrze Ci napisał . Oba te modele nie mają właściwie nic wspólnego z jakąkolwiek celnością . Trenując w klubie , a potem przy użyciu takiego ustrojstwa cofałbyś swoje umiejętności.CP99 czy Beretta też w niczym nie pomogą , bo to zwykłe zabawki są co to wyglądać maja i tyle .

Niestety w przypadku wiatrówek egzamin z celności zdają przede wszystkim jednostrzałowce pokroju HW40 i jego klony , Gamo pr45 , sprężynowe HW , Iż 53 itp. Wszelkie repliki są swoistym totolotkiem , awaryjnym i kapryśnym ze względu na zasilanie CO2 bez komory rozprężeniowej . Za 300 zł możesz kupić/szukać używki lub ewentualnie iża 53m nowego .
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
fantazja555
Posty: 156
Rejestracja: 2014-08-28, 17:13
Lokalizacja: gacki

Post autor: fantazja555 »

Hmmm to iż 53 a czy np- tex 3 też jest ok ? Ostanio się podłamałam bo na allegro była diana mod 5 wizualnie ładna i za 94zł poszła z przesyłką a ja zanim sprawdziłam, poczytałam to ktoś złapał
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

fantazja555 pisze:Hmmm to iż 53 a czy np- tex 3 też jest ok ?
... a owszem :idea: ... Obydwa do szeroko rozumianej rekreacji , ale również przypadkowego tarczowania amatorskiego.

Obydwa w formie używek , są do nabycia za około 150-200 zł w bardzo dobrym stanie . Niewiele im potrzeba , żeby dobrze strzelały . Można zapytać Jarek1300 :! Ma obecnie ode mnie takiego iż-a53m , i spokojnie pyka do papieru , kapsli i spinerków .

... diana mod. 5 , to bardzo dobry pistolet .... ale jak każdy sprężynowy , niestety nie dla każdego . Trzeba chcieć , trzeba móc , trzeba umieć ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
MłodyKadet
Posty: 4
Rejestracja: 2014-10-05, 13:30
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: MłodyKadet »

Blucas
To tarczy by poćwiczyć i do puszek rekreacyjnie raczej tyle.
Co do przywitania zrobię to jutro gdy tylko będę miał wolną chwilkę.

Hiszpan63
No cóż wielka szkoda, wiem że do treningów najlepsze są jednostrzałowe pistolety jak choćby Zoraki i wymieniony przez ciebie iż z których strzelałem nie raz i nie dwa, ale mimo to że chcę strzelać aby trenować to po to mam w głównej mierze karabinek i z pistoletu będę częściej korzystał żeby wraz z szwagrem postrzelać do puszek czy butelek. Pytam o te dwa modele strzelające śruciną a nie śrutem.
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

Wiem, ze jestem upierdliwy :!
MłodyKadet pisze:Co do przywitania zrobię to jutro gdy tylko będę miał wolną chwilkę.
Inaczej mówiąc masz w nosie regulamin forum :( Założę się, że nawet go nie czytałeś :(
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik
MłodyKadet
Posty: 4
Rejestracja: 2014-10-05, 13:30
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: MłodyKadet »

Inaczej mówiąc masz w nosie regulamin forum :( Założę się, że nawet go nie czytałeś :(
Po prostu żeby coś sobie napisać wole mieć wolną godzinkę a tak się składa że mam czas dziś. i zrobię to wieczorkiem. nie chcę żeby były to jakieś wypociny.
Ostatnio zmieniony 2014-10-09, 01:28 przez MłodyKadet, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

MłodyKadet pisze:Po prostu żeby coś sobie napisać wolę mieć wolną godzinkę a tak się składa, że mam czas dziś.I zrobię to wieczorkiem. Nie chcę żeby były to jakieś wypociny.
Zwracam honor ;) Ale pisz po polskiemu :P
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik
Awatar użytkownika
blucas
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 765
Rejestracja: 2013-03-28, 11:37
Lokalizacja: Pcim / Myślenice

Post autor: blucas »

MłodyKadet pisze:Po prostu żeby coś sobie napisać wole mieć wolną godzinkę a tak się składa że mam czas dziś
:mrgreen:
I tyle go widzieli... :lol:
C.3576, Ka.CaP-1 - jeszcze się robi