Wiatrówka-Kupno

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Hells
Posty: 8
Rejestracja: 2014-07-19, 20:03
Lokalizacja: Mikołów

Wiatrówka-Kupno

Post autor: Hells »

Witam Serdecznie

Ostatnimi czasami dość sporo mam czasu i zaintrygowały mnie Wiatrówki"""
A więc chciałbym zakupić od razu piszę żę nie znam się aż tak na wiatrówkach.
Poszukuję wiatrówki do 450zł nie więcej iż nie chce aż tak bardzo wydawać na początek.
Poszukuję wiatrówki łamanej lub widziałem jakaś "magazynkowa" że po każdym zgięciu? tak to nazwać sam się kolejny śrut ładuje, lubię z daleka strzelać puszki tarcza itp itd
Proszę mi doradzić jaką najlepiej z waszego punktu widzenia kupić jakie śruty najlepiej.
bardzo bym był wdzięczny za pomoc chodź od jednego forumowicza.
Wiem że jest sporo takich tematów lecz szukam tej jedynej ? heh coś w tym stylu lubię style nowe takie "tuningowe" nic z takich wiatrówek jak by to nazwać łowieckich takie proste z wyglądu.

Czy ktoś da radę pomóc?

Pozdrawiam Serdecznie Dawid


PS: Co sądzicie o takim czymś?

http://allegro.pl/wiatrowka-hatsan-stri ... 08196.html

http://allegro.pl/wiatrowka-hatsan-80-l ... 31799.html
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Tu masz nowoczesny design, regulacje kolby, magazynek na 5 szt. diabolo:
http://olx.pl/oferta/wiatrowka-baikal-i ... 194b2ac151

http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php?t=7617
Ostatnio zmieniony 2014-07-19, 21:40 przez green_thunder, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2877
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

STANOWCZO TRZEBA POMYŚLEĆ O TEMACIE POD NAZWĄ NP. " SZKÓŁKA STRZELECKA " , ABY ODSYŁAĆ DO NIEJ NOWOPRZYBYŁYCH I DOPIERO PO ZAPOZNANIU SIĘ ZE SZKÓŁKĄ / A MOŻE EGZAMIN ? :lol:/ ODPOWIADAĆ NA ICH PYTANIA .
Młodzianku kochany , ja sam zainteresowałem się wiatrówkami przed rokiem, i byłem sztorcowany przez starszych stażem, że zadaję " głupie " pytania . Tyle tylko, że były to pytania na które nie znalazłem odpowiedzi na tym Forum . Poświęć niedzielę na przegląd postów w temacie " Kupujemy wiatrówkę " , a gwarantuję , że Twoje pytania będą o niebo bardziej szczegółowe i konkretne .
Awatar użytkownika
blucas
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 765
Rejestracja: 2013-03-28, 11:37
Lokalizacja: Pcim / Myślenice

Post autor: blucas »

Cześć
Po pierwsze nie kupuj tanich zestawów z optyką. Jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto... te łupy i tak zaraz się rozsypią na sprężynowycha wiatrówkach.
Co do samych modeli które wymieniłeś się nie wypowiem bo ich nie macałem (podejrzewam że jak każdy hatsan potrzebują poprawek).

W tej cenie polecił bym jednak coś standardowego czyli:
Crosman Remington Vantage Ultra
A jeśli musi być to plastik
Hatsan STG 90 QT Ultra

Obie te wiatrówki są już po poprawkach i będzie się z nich o wiele lepiej i celniej strzelało.
C.3576, Ka.CaP-1 - jeszcze się robi
Hells
Posty: 8
Rejestracja: 2014-07-19, 20:03
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Hells »

Hmm dziękuje za odpowiedzi, jak negatywne jak i Pozytywne

Mam jeszcze pytanie co sądzicie o tej Wiatrówce dość mnie zaintrygowała czy jest warta 800zł?

http://olx.pl/oferta/wiatrowka-hatsanra ... e01549204c
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Za 800 zł pewnie wolałbym coś innego niż hatsana, lupka taka sobie, niekoniecznie na nim wytrzyma...tuning, no cóż, zakładamy, że sprzedający pisze prawdę i tylko prawdę...
Hells
Posty: 8
Rejestracja: 2014-07-19, 20:03
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Hells »

Bez obrazy ale wy macie straszne wygórowane domysły na te wiatrówki mam laptop na sprzedaż ale chętnie bym się zamienił na takie coś mam 2x laptopy a nie są mi potrzebne więc czemu nie co do Wiatrówki myślisz że dobra? Proszę o poważna pomoc iż no zależy mi bardzo
Awatar użytkownika
blucas
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 765
Rejestracja: 2013-03-28, 11:37
Lokalizacja: Pcim / Myślenice

Post autor: blucas »

Mam nadzieję że sprzedający nie robił tuningu sam... jeśli tak może być ciekawie. O jego profesjonalnym podejściu może świadczyć wycior w zestawie :lol: :shock:
C.3576, Ka.CaP-1 - jeszcze się robi
Hells
Posty: 8
Rejestracja: 2014-07-19, 20:03
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Hells »

blucas pisze:Mam nadzieję że sprzedający nie robił tuningu sam... jeśli tak może być ciekawie. O jego profesjonalnym podejściu może świadczyć wycior w zestawie :lol: :shock:
W sensie takim że wycior może niszczyć lufę?
I przy okazji troszkę czuję że się naśmiewasz ze mnie , kurcze no nie znam się aż tak i dlatego pytam się was lub ciebie, więc nie wiem czemu aż taki śmiech w moją stronę.

PS: Większość myśli że ja nie zobaczyłem owych lub innych ofert kto chce kupić także wiatrówkę, lecz mylicie się-- przejrzałem 3 pierwsze strony ale co mi to da jeśli ja naprawdę się nie znam na takim czymś i dlatego założyłem nowy temat.
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Hells, piekielnie nerwowy jesteś ;)
Nikt się z Ciebie nie śmieje, wycior to najgorsza rzecz dla lufy wiatrówki.
Nie pamiętałem, że człowiek chce się mieniać, więc w takiej sytuacji, jeśli potrafisz wycenić wartość swego sprzętu radzę spróbować, pewnie stratny nie będziesz, a nie dowiesz się, jak nie spróbujesz.
Ja też kiedyś na "tablicy" zamieniłem nówkę smartfona na Slavię 630 i byłem zadowolony.
Hells
Posty: 8
Rejestracja: 2014-07-19, 20:03
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Hells »

Ok dziękuje za Pomoc
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
blucas
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 765
Rejestracja: 2013-03-28, 11:37
Lokalizacja: Pcim / Myślenice

Post autor: blucas »

green_thunder pisze:Nikt się z Ciebie nie śmieje, wycior to najgorsza rzecz dla lufy wiatrówki.
Dokładnie! Mały polew zrobiłem sobie ze sprzedającego który pewnie poczytał kilka tematów o tuningu, coś tam po majstrował a grzebał w niej wyciorem.
C.3576, Ka.CaP-1 - jeszcze się robi
Hells
Posty: 8
Rejestracja: 2014-07-19, 20:03
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Hells »

To chyba ja czegoś nie rozumiem.
Przecież na Miliitaria.pl btw na wszystkich stronach gdzie sprzedają takie wiatrówki jest Wycior do kupienia więc ja nie rozumiem czegoś chyba.
Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

No nie przesadzajcie z tym wyciorem...
Mi się przydał dwukrotnie ten dodawany do iżyka!
Gdy się lufa śrutem zapchała...
Opisałem tą przygodę na forum. :)

Jak wiatrówka to tylko w drewnie.
Z Crosmana od Przemka miałem okazję postrzelać. Nawet fajna wiatróweczka, jeno bym uśmiechną się do JanuszaMariusza po spuścik w stylu DaTuny, bo oryginał nieco twardy jest. :)
Chociaż właściciel ów karabinka uważa że lepiej się jemu strzela z tym spustem niż z jego HW97 KT! :shock: :!
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)
Awatar użytkownika
januszmariusz
Posty: 2667
Rejestracja: 2008-07-07, 11:34
Lokalizacja: Przemyśl/Żurawica

Post autor: januszmariusz »

JesperKyd pisze: jeno bym uśmiechną się do JanuszaMariusza po spuścik w stylu DaTuny
Aktualnie spusty sa dostępne u @mercury31
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?p=133 ... t=#1335583
Obrazek
pozdrawiam Janusz
Crosman C1K77+PP 4x32 AO - Iż-38 klasic. B2 po remoncie i ma się dobrze
Nowy nabytek TYTAN GS-750 + Kandar 3-9x40