Slavia 630 czy bajkal iz60 [do 350zl]

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

wiewir1107
Posty: 1
Rejestracja: 2014-06-09, 13:44
Lokalizacja: Gdańsk

Slavia 630 czy bajkal iz60 [do 350zl]

Post autor: wiewir1107 »

Witam, znalazłem na pewnym serwisie aukcyjnym te dwie wiatrówki. Są w dosyć podobnej cenie 330 za slavie 360 za bajkala. Zastanawiam się która z nich kupić. Bajkał ma metalowy zamek (nie wiem czy to standard ale sprzedający to podkreśla) . Bardziej podoba mi sie ten bajkał ale nie udało mi sie znaleźć o nim za dużo informacji, głównie tyle, ze ma dosyć mała moc, martwi mnie to o tyle , że raczej wole trafić w większy cel z dużej odległości niż z mniejszej w mały cel. Która według was powinienem kupić lub może polecacie coś innego w tym przedziale cenowym?Może ktoś z forumowiczów obecnie coś sprzedaje?
Awatar użytkownika
Apetizer
Posty: 484
Rejestracja: 2010-07-25, 21:01
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Apetizer »

Ja wybrał bym slavie 630, głównie z uwagi na sentyment jaki żywię do tego modelu.
Bycie nieuzbrojonym pociąga za sobą wiele złych rzeczy, w tym powszechna pogardę - Niccolo Machiavelli
Było lub jest:
Lider B1, Hatsan85,Hatsan90,Slavia634,Hw95,Diana34, Slavia630, BMK19,Slavia 630, Hw30mII
Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

...i po staremu- dajcie mi wunder waffe za pęczek pietruszki...

...a jakby tak samemu troszkę poczytać ?

...porad wystarczy na cały batalion...

...że nie powiem o tym, co Jesper zaznaczył, bo inaczej kiepsko się rozmawia...
Awatar użytkownika
mildot
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 590
Rejestracja: 2011-09-21, 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mildot »

wiewir1107 jak chcesz to mam do sprzedania identycznego Iż. Z tą różnicą, że po całkowitym remoncie który obejmował m.in.:
- nowy pazur naciągu sprężyny
- nowy tłok i uszczelka
- nowy popychacz śrutu z oringiem

Wszystkie części oryginalne prosto z fabryki. Żadnej fuszerki.

W opcji dodatkowo diopter FWB.

Jak jesteś zainteresowany to napisz PW. Będzie trochę drożej, ale za to masz karabinek zrobiony i gotowy do strzelania. Iż z metalowym korpusem nie jest produkowany od lat więc kupując trzeba się liczyć z remontem. Podobnie nie wiadomo w jakim stanie Slavia jest. Ode mnie będziesz miał zrobione i gotowe do używania. Jakby co szczegóły dogadamy: mam trochę części zamiennych i dodatków tuningowych (obciążnik lufy, mocniejsza (fabryczna) sprężyna prosto z Iżewska).
:-D