SKS - Nasze Forum
Liga SKS Liga SKS  Mapa Google  Mapa Google  Kawiarenka  Kawiarenka  FAQ  FAQ  Szukaj  Szukaj  Użytkownicy  Użytkownicy Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu SKS - Nasze Forum Strona Główna » Sprzęt » Optyka » Opisy naszych lupek » Leapers 3-9x40 paralaksa 31 jardów
Leapers 3-9x40 paralaksa 31 jardów
Autor Wiadomość
Irak 

Wysłany: 2007-10-04, 21:44   Leapers 3-9x40 paralaksa 31 jardów

Mam trochę tę lupkę. Najlepszy obraz i głębia jest na 4x. Mildot jest nieużyteczny bo co 2. Moim zdaniem nie warto kupować. Fakt trzyma zero, ale x9 ostrzy właśnie koło 30m. Dystans HFT najlepiej strzela się na 7x lub 6x. Najbardziej mnie zdenerwowały samoodkręcające się pokrętła wież (znaczy odkręcają się śrubki które mają je trzymać i wtedy latazero, trzeba je wkleić). Za te pieniądze lepiej dołożyć do Delty Classic 3-9x40 albo wziąść Bushenll'a Trophyeg'o gdzie obraz jest najmniej o klasę lepszy.

radecek 

Wysłany: 2007-11-17, 21:00   Re: Leapers 3-9x40 pralaksa 31 jardów

Irak napisał/a:
Mam trochę tę lupkę. Najlepszy obraz i głębia jest na 4x. Mildot jest nieużyteczny bo co 2. Moim zdaniem nie warto kupować. Fakt trzyma zero, ale x9 ostrzy właśnie koło 30m. Dystans HFT najlepiej strzela się na 7x lub 6x. Najbardziej mnie zdenerwowały samoodkręcające się pokrętła wież (znaczy odkręcają się śrubki które mają je trzymać i wtedy latazero, trzeba je wkleić). Za te pieniądze lepiej dołożyć do Delty Classic 3-9x40 albo wziąść Bushenll'a Trophyeg'o gdzie obraz jest najmniej o klasę lepszy.

Kiedyś miałem Simmons 3-9x40 Pro Sport - obraz słabej jakości. Natomiast Leapers SCP-394AOMDL z podświetlanym krzyżem i regulacją ostrośc - całkiem przyjemna luneta. Jeżeli bez AO to ostatecznie z rodziny Leapers tylko 4x32:>

Cezar 
emeryt

Wysłany: 2007-11-18, 11:24   

A ja miałem przez krótki czas leapersa 3-9x32 AO. Nie było tragedii, obraz, krzyż jak Cię mogę. Ogólnie fajna mała lupka za nieduże pieniądze na niewysilony sprzęcik. Ale to był okres, kiedy Leapersy zaczęły padać. Poza tym miał być na iżu 38, ale kobieta się nie zaszczepiła, niestety.. I poszedł do ludzi :)

żyj , a nie istniej
PS+GS

virus 
Mariusz

Wysłany: 2007-11-18, 11:44   

mi tam działa już od dawna 3-9 x32 :) ale im dłużej go mam tym bardziej dostrzegam, że obraz jest kiepskawy :) szału nima :P

Sniper007 

Wysłany: 2009-12-03, 19:30   

mi jak by się coś poodkręcało mnie by chyba trafiło:D ja mam 4x20 takie coś jak byle co :lol: raz tylko mi się odkręciła śruba to tak dokręciłem i pszyspawałem tą lunetę do takiej blaszki i działa bez zarzutu :D

SKS - Nasze Forum Strona Główna » Sprzęt » Optyka » Opisy naszych lupek » Leapers 3-9x40 paralaksa 31 jardów