Walther cp99 compact

Wszystko co dotyczy wiatrówek CO2

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

kamil6105
Posty: 2
Rejestracja: 2010-04-23, 07:46
Lokalizacja: Nasielsk

Walther cp99 compact

Post autor: kamil6105 »

Witam wszystkich :) jestem nowy na forum i mam pytanie. Pare dni temu kupiłem sobie walthera cp99 compact i mam pewien problem a mianowycie po wystrzeleniu ok 3 magazynkow nie do konca cofa i mi zamek i nie laduje ponownie wiatrówki i teraz nie wiem czy jest to wada pistoletu czy jest zbyt słaby nabuj co2 i nie ma juz siły cofnac zamka do konca. dziwne jest to ze nie raz po jednym strzale nie ładuje a jest tez tak ze wystrzele ok 10 kulek i dopiero sie zacina. Poradzcie cos ;/
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Jeżeli te zacięcia występują w różnych sytuacjach , to próbowałbym zwalić winę na ...kulki. Przed załadowaniem spróbuj posmarować je delikatnie oliwką , przesmaruj również sam system pistoletu , tak delikatnie , a potem strzelaj. Jeżeli nie pomoże to coś jest nie tak z podajnikiem kulek. Pewnie będzie trzeba wypolerować. :)
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Arnie
Posty: 250
Rejestracja: 2009-01-06, 17:02
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post autor: Arnie »

Jeżeli strzelałeś na zewnątrz i w szybkim tempie to przy obecnej temperaturze jest to bardzo normalny objaw ;) . Zobacz w pomieszczeniu - powinno sie dac wystrzelić spokojnie 5 magazynków ( robiąc małe przerwy między jednym magazynkiem a drugim).
A... i żadnego smarowania w compactie :) tylko co najwyżej kropelkę PKB na nabój CO2.
STRZELECKA GRUPA SIEKIERKI
kamil6105
Posty: 2
Rejestracja: 2010-04-23, 07:46
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: kamil6105 »

dzieki :) jade postrzelac zobaczymy co z tego bedzie

[ Dodano: 2010-04-23, 21:39 ]
ehh jednak jest tak samo 2 magazynki przy trzecim sie zacina według mnie naboj nie ma siły cofac zamka , nie wiem co z tym zrobic :/