Crosman 3576 w drugim sezonie

Wszystko co dotyczy wiatrówek CO2

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
piotrpek
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 519
Rejestracja: 2008-02-05, 19:18
Lokalizacja: Wrocław okolice

Crosman 3576 w drugim sezonie

Post autor: piotrpek »

Od ubiegłego roku mam CROSMANA 3576. Był kupiony tymczasowo, aż zdecyduje się na coś naprawdę lepszego. Jeszcze zwlekam bo nie wydrukowali mojej serii banknotów i strzelam dalej z CROSMANA.
Tak już minął rok i zaczął się drugi i muszę ogólnie podsumować użytkowanie tego puszkobijcy. Muszę stwierdzić, że nie jest to zły wybór jak na początek i ta cena zachęcająca.
Oprócz poprawienia koronki lufy zero ingerencji. Owszem czasami są niespodziewane odskoki ale mieszczą się w tarczy przy 6m. Z jednego co2 pewnych jest ok 70 strzałów, prędkość śrutu 120-150m/s - na podstawie przypadkowych pomiarów (muszę się zmobilizować i sprawdzić na całej serii).
W trakcie ligi wiosennej dokonałem drobnego przesmarowania mechanizmu spustowego i ponownego przestrzelania, a wynik z dwóch rąk na 6m poniżej:

Obrazek

I co :mrgreen: ? 9,9,10,10,10
Crosman 3576, 2xŁucznik KL.170, PRO77, Lider S-9, Sharp Innova 1210+Delta 3-9x40
Awatar użytkownika
SlaweQ
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3599
Rejestracja: 2007-10-08, 09:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: SlaweQ »

Piknie :D , a najważniejsze, że masz dużo radochy z użytkowania tego Crosa.

Z innej beczki, to może kolega dałby się namówić na fotoopis :D
Zawarte z perspektywy roku spostrzeżenia i opisy podparte zdjęciami, przydadzą się nie jednemu niezdecydowanemu użytkownikowi, szukającemu swojego pierwszego pistola.

Uczę się strzelać od nowa 8-)
Hetros
Posty: 2
Rejestracja: 2009-08-10, 00:48
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: Hetros »

Znalazłem jakiś czas temu tego Crosmana u siebie w domu i postanowiłem go reaktywować. Strzelając z 10m śrut rykoszetuje (co skłoniło mnie do kupna okularów ochronnych). Czasem jakiś wejdzie w płytę wiórową, ale większość wraca. Próbowałem strzelać na nabojach CO2 Incorsy i Umarexu. Tak już jest czy coś nie tak z wiatrówką?
Awatar użytkownika
krystian
Posty: 576
Rejestracja: 2007-10-05, 15:01
Lokalizacja: tuszyn

Post autor: krystian »

przesmaruj oringi , jak masz możliwosc to powymieniaj.
Lgm2 + Doc
rjc
Posty: 1
Rejestracja: 2009-05-20, 08:54
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

Post autor: rjc »

też mam 357,jestem zadowolony,prędkość na chrono mierzona w incorsie 130-135..
jedyna wada to brak uszczelek,rykoszetów brak..ewentualnie nie wchodzi śrut na końcu naboju co2..
w domu strzelam do tarcz naklejonych np.na książkę telefoniczną..stąd brak rykoszetów
na powietrzu do kilku puszek rozmieszczonych po obu stronach mojej "ścieżki",naprawdę świetna zabawa,pokonując trasę na czas wcale nie jest łatwo trafić 7 puszek z jednego magazynku..
rjc
Awatar użytkownika
szatyn
Posty: 30
Rejestracja: 2010-05-05, 11:25
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: szatyn »

właśnie 2 dni temu zakupiłem ta oto wiatrówkę
szczerze pierwsze wrażenia miałem mieszane bo myślałem że dorwałem po prostu dużą zabawkę, ale dziś po wystrzeleniu kilku magazynków mogę stwierdził że za te pieniądze był to naprawdę bardzo dobry wybór :)
teraz jeszcze czekam na lufę do mojej qb78 i będę już wniebowzięty :)