Rozbiórka Hammerli hunter force 900 kombo

Wszystkie typy wiatrówek sprężynowych

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
bonzoo
-#Srebrny Dobromir
-#Srebrny Dobromir
Posty: 1786
Rejestracja: 2008-02-03, 19:27
Lokalizacja: Łazy

Post autor: bonzoo »

Co do niedzieli to jeszcze nie wiem. W sobotę mamy kurs ale w niedziele może po południu wpadniemy co nieco popykać. Dam ci znać.
Awatar użytkownika
bonzoo
-#Srebrny Dobromir
-#Srebrny Dobromir
Posty: 1786
Rejestracja: 2008-02-03, 19:27
Lokalizacja: Łazy

Post autor: bonzoo »

Nie twierdzę i nigdy twierdzić nie będę, że jakikolwiek wyrób wiatrówko podobny, a za taki uważam chińskie B coś tam, czy się to komuś podoba czy nie, będzie lepszy od HW, slavi, a o TX to nawet nie wypada wspominać. Nie ta klasa.

Też z pewnym przymrużeniem oka, czytam o bardzo dobrych osiągach owej B36.


Cytat z forum DSSR
Moje zabawki to:
QB 36-1 4,5mm + luneta PP 4x32AO
Z odległości 100 metrów trafia w małe pudełko zapałek
Z odległości 10 metrów oddając 10 strzałów wycina jedną dziurkę 4,5mm
Dopiero strzały z postawy stojącej upewniły mnie że posiadam super celny karabinek, który z 50 metrów zmieścił się w czarnym polu tarczy Kpn 50 metrów to ta sama tarcza co do Ppn.
Czyli mówimy tu o jakiś 6-7cm. Znam wielu strzelców którzy 5cm z PCP na 50m z leżącej uważają za dobry wynik.

Nie mniej jednak widziałem jak Janusz na zawodach w Jaworznie strzelał ze stojącej do figurek na dystansie 40m i kładł je bez problemu. Dlatego bardzo chętnie obejrzę tarcze z takiego strzelania. Skrzyknąłem już ekipę na niedzielę po południu. Powinniśmy się zjawić na kanionie. Przyjedź Janusz i pokaż nam niedowiarkom wyższość twojej B36 nad naszymi PS, TX, HW i innymi Slaviami...
Janusz FWB
Posty: 196
Rejestracja: 2011-06-01, 16:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: Janusz FWB »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
JESTEM !!! :D
Ale jazda :shock:
To sobie postrzelamy !!!.

Już zaczynam trening - pompki, przysiady, szpagaty, brzuszki - ech ale fajnie.

Już widzę jak sprzedajecie swoje karabinki i kupujecie po kilkanaście sztuk QB 36-1

Żeby tylko "Irena" z USA nas nie odwiedziła bo mogą mi wtedy wpaść jakieś "7" :mrgreen:

Tak przetestujemy Chiny.
Łuk z badyla i sznurka
Awatar użytkownika
tregarth
Posty: 1204
Rejestracja: 2009-07-29, 16:01
Lokalizacja: Piła

Post autor: tregarth »

Wiecie, tak czytam i czytam ten wątek i zaczynam skłaniać się ku temu, że Janusza was nieco zaskoczy wynikiem :)
Oczywiście zakładam, że jego wiatrówka to wyjątek wśród "chinek", a skoro gdzieś ktoś widział i był po wrażeniem jego umiejętności, to zakładam, że może was zaskoczyć.
Napiszcie relację :)
Janusz FWB
Posty: 196
Rejestracja: 2011-06-01, 16:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: Janusz FWB »

bonzoo pisze:Skrzyknąłem już ekipę na niedzielę po południu. Powinniśmy się zjawić na kanionie. Przyjedź Janusz i pokaż nam niedowiarkom wyższość twojej B36 nad naszymi PS, TX, HW i innymi Slaviami...

Muszę bardzo przeprosić kolegów wybierających się dzisiaj na KANION , ale mój przyjazd jest pod wielkim znakiem zapytania :( .
Będę się starał przyjechać lecz może to być około godziny 16:30 i to też nie jestem pewny że się wyrobię :( .
Siła wyższa, bardzo mi szkoda bo jest ekstra pogoda, no i stało by się faktem to o czym pisałem o swoim karabinku QB 36-1 4,5mm.

Jeżeli będzie na KANIONIE to proszę o informacje do której godziny.
Łuk z badyla i sznurka
Awatar użytkownika
bonzoo
-#Srebrny Dobromir
-#Srebrny Dobromir
Posty: 1786
Rejestracja: 2008-02-03, 19:27
Lokalizacja: Łazy

Post autor: bonzoo »

Cóż, my bawiliśmy się świetnie :mrgreen: Było sporo gości. Zawitał kolega Roman, Jacek i Tomek, Eliza i Jacek :mrgreen: . Klubowicze w składzie Radek, Paweł, Adrian, Paweł, Damian i ja. Tak więc ekipa była spora. Testowaliśmy Radka przenośny stolik do benchrestu. Paweł, Damian i Adrian testowali klubowe karabinki które dostali dzisiaj do użytkowania. Byliśmy na kanionie do 19. Może uda się koledze wpaść innym razem :P
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

bonzoo pisze:Testowaliśmy Radka przenośny stolik do benchrestu.
Jakąś fotkę tego wynalazku ?? Chętnie popatrzę .. :D
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Janusz FWB
Posty: 196
Rejestracja: 2011-06-01, 16:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: Janusz FWB »

bonzoo pisze:Cóż, my bawiliśmy się świetnie :mrgreen: Było sporo gości. Zawitał kolega Roman, Jacek i Tomek, Eliza i Jacek :mrgreen: . Klubowicze w składzie Radek, Paweł, Adrian, Paweł, Damian i ja. Tak więc ekipa była spora. Testowaliśmy Radka przenośny stolik do benchrestu. Paweł, Damian i Adrian testowali klubowe karabinki które dostali dzisiaj do użytkowania. Byliśmy na kanionie do 19. Może uda się koledze wpaść innym razem :P
Uch :evil: tak mi żaaaallll !!! :evil:
Akurat w tym dniu musiało mi się tak poukładać :evil: :evil:

Szkoda mi bardzo - nie chodzi nawet o to "głupie" i nie mające żadnego znaczenia ! pokazanie celności mojej Chinki, ale o sam fakt postrzelania tam z Wami.

Następnym razem - jak będzie następny - to nic mi nie przeszkodzi w strzelaniu !!!.
Łuk z badyla i sznurka
Awatar użytkownika
bonzoo
-#Srebrny Dobromir
-#Srebrny Dobromir
Posty: 1786
Rejestracja: 2008-02-03, 19:27
Lokalizacja: Łazy

Post autor: bonzoo »

Janusz FWB pisze: Następnym razem - jak będzie następny - to nic mi nie przeszkodzi w strzelaniu !!!.
Janusz, zawsze miło będzie nam ciebie u nas na Kanionie gościć.