Uwaga na chamstwo !!!

Wszystko co dotyczy naszych dmuchawek

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
DoktorPio
Posty: 195
Rejestracja: 2008-09-01, 19:52
Lokalizacja: Bełchatów

Uwaga na chamstwo !!!

Post autor: DoktorPio »

Posiadam HW 97 chciałem dokupić sprężynę żeby dokonać tuningu. Napisałem do gościa który na Allegro sprzedaje sprężyny i inne akcesoria do wiatrówek żeby mi podał dokładne wymiary sprężyn bo nie było podanych w aukcji wymiarów.
Niestety najpierw mnie bezczelnie olał a gdy napisałem ponownie mail to napisał mi żebym WYPIRER....Ł !!! :evil:
Jeśli ktoś z tym klientem nick militariasklep i sklepmilitaria miał podobne do czynienia to poproszę o opinie :(:
HW 100S FSB 4-16X50
HW 97K 3,5-10x40
AirArms ProSport 4-12x40
BSA Lightning XL 3-9x40
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

No cóż, najwidoczniej ten pan jest kolejnym pajacem - allegrowiczem do kolekcji. Jakieś przykłady z korespondencji?
Awatar użytkownika
DoktorPio
Posty: 195
Rejestracja: 2008-09-01, 19:52
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: DoktorPio »

Zmojej strony przykład z korespondencji tekst kolesia :
żeby ci stara umarła buhaha, zawracaj dupę na forum...
nie powiem odpowiedziałem jemu w podobny sposób ! :evil:
Chciał bym wspomnieć że BARDZO OK się zachował Allegrowicz rusznikarz2005 bo na moje pytanie odnośnie wymiarów sprężyn znajdujących się w jego ofercie udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi !
I brawo dla takich allegrowiczów ;)
HW 100S FSB 4-16X50
HW 97K 3,5-10x40
AirArms ProSport 4-12x40
BSA Lightning XL 3-9x40
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Taki sprawy zawsze są trudne, bo z pozycji osoby trzeciej ciężko to ocenić. Jeśli jesteś pewien że bezpodstawnie popisał się ubytkiem intelektu, wrzuć to np. na iweb. "Pan Radziu" będzie na pewno wdzięczny za taką antyreklamę. W sumie sam o nią prosił ;p
Awatar użytkownika
BezCukru
Posty: 45
Rejestracja: 2009-02-01, 11:51
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: BezCukru »

Pamiętacie moj post o uszczelce zepto ?http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php?t=2081
właśnie z militariasklep była kupiona-pisałem z nim 3 maile żeby mi zwrócił pieniądze-albo nową uszczelkę wysłął...i po tym moim ostatnim mailu urwał ze mną kontakt.
Wystawiłem mu neutrala gdzie zrobiłem anty reklame tej uszczelce-zadzwonił do mnie i wielce pretensje że taki mu komentarz wystawiłem!I wkręcał mi że juz mi 2 razy wysyłał nową uszczelkę-beznadziejny ten koleś jest -wkurzony na maxa pod koniec rozmowy obiecał że mi wyśle następną-hehe...pewnie znowu pęknie bo wszystko co ma to jedno wielkie G..ale zobaczymy jak to się skonczy...moim zdaniem ma jakies problemy ze sobą ten koles-trzeba było słyszec jego ton głos itp-chciałem u niego kupić sprężyne ale po tej akcji nie dam mu zarobić ani złotówki!