SHARP INNOVA 1210 Wood 5.5

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
dzienciol007
Posty: 114
Rejestracja: 2007-12-29, 17:25
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: dzienciol007 »

Witam. To jak można to ja też bym reflektował na tą ósemeczke. Postrzelałem troche i pojawił się malutki luz, ale samo to sie nie naprawi pewnie i pasuje ratować gana :mrgreen: . Jak cuś to pisał bym się, tylko czy na 4,5mm będzie pasowała? Wymiary pewnie te same co 5,5mm.
Gamo Whisper IGT, Hatsan 85
Awatar użytkownika
indian
Posty: 114
Rejestracja: 2007-11-07, 16:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: indian »

GrAz W oryginale to drewienko jest w stanie surowym czy czymś tam go pomazali i trzeba to zdzierać?
coś jeszcze trzeba przy tym karabinku wymieniać albo dokładać "na dzień dobry"?
W orginale jest prawdopobly popsikane lakierobejcą,ale nie trzeba go odrazu ździerać :) .Moje jest najpierw bejcą a puźniej lakierem.To jest typowy lakier do parkietu i schodów więc raczej twardy ale narazie nie waliłem karabinkiem o kanty aby to sprawdzić :lol:
Na dzień dobry to trzeba troszkę postrzelać z wersji z pudła i posprawdzać czy wszystko działa jak trzeba,bo jak się trafi shit a go rozbebeszysz i to i owo przemajstrujesz to już odwrotu nie będzie i reklamacji też jakby co :P
Resztę masz w temacie.
dzienciol007Witam. To jak można to ja też bym reflektował na tą ósemeczke. Postrzelałem troche i pojawił się malutki luz, ale samo to sie nie naprawi pewnie i pasuje ratować gana . Jak cuś to pisał bym się, tylko czy na 4,5mm będzie pasowała? Wymiary pewnie te same co 5,5mm.


Ok.jak zrobię to się odezwę,jeżeli osłona lufy ma fi 14mm a pompka 22mm to będzie pasować :)
Old Indian Never Die
GrAz
Posty: 33
Rejestracja: 2008-11-02, 18:01
Lokalizacja: Sw

Post autor: GrAz »

Mam jeszcze takie pytanko, jaki jest gwint na tym tłumiku taki zwykły normalny czy drobniejszy? Prawy, lewy?
GrAz
Posty: 33
Rejestracja: 2008-11-02, 18:01
Lokalizacja: Sw

Post autor: GrAz »

Zapomniałem zapytać a niestety nie mogę edytować postu wyżej mianowicie robiłeś coś z odsyłaczem? Jakieś jego modyfikacje?
Awatar użytkownika
indian
Posty: 114
Rejestracja: 2007-11-07, 16:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: indian »

To zwykły gwint prawy.Z dosyłaczem narazie nic nie robiłem,czekam na tokarkę :mrgreen: wtedy się pobawię,narazie założyłem na niego tylko troszkę grubszy oring.
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
indian
Posty: 114
Rejestracja: 2007-11-07, 16:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: indian »

Są już ósemki,tak jak pisałem stan surowy,kawałek żelastwa z dziurami i gwintem na śrubkę reszta czyli nadanie kształtu idt. już w waszych rękach :D .
Oczywiście trzeba je jeszcze dopracowac,moga nie pasować idealnie i trzeba będzie poprawić trochę otwory pilnikiem.
Tak to wygląda co by niedomówień nie było :)
Obrazek

Jest przy tym jeszcze trochę pracy, ale myślę że 10 zł dla mnie za fatygę razem z kosztami wysyłki to nie jest źle :D
Zainteresowanych proszę o dane na PW.
Old Indian Never Die
GrAz
Posty: 33
Rejestracja: 2008-11-02, 18:01
Lokalizacja: Sw

Post autor: GrAz »

No bajka ja bym nawet z 2 sztuki wziął jeśli do końca namówię kolegę na zakup tego wynalazku, już pisze PW.
Awatar użytkownika
dzienciol007
Posty: 114
Rejestracja: 2007-12-29, 17:25
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: dzienciol007 »

PW poszło.
Gamo Whisper IGT, Hatsan 85
Awatar użytkownika
indian
Posty: 114
Rejestracja: 2007-11-07, 16:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: indian »

ósemki sprzedane.następne nie wiem kiedy,skończyło mi sie odpowiednie żelastwo :/
Old Indian Never Die
GrAz
Posty: 33
Rejestracja: 2008-11-02, 18:01
Lokalizacja: Sw

Post autor: GrAz »

I stało się.... w moją rękę trafił sharp i....
Tak tandetnie zrobionego karabinka jeszcze w reku nie miałem..
Lufa faktyczne lata jak szalona do tego nieszczelność.. Cóż... Czekam na wsparcie od indiana i zobaczymy, nawiasem jak Wy walczyliście z nieszczelnością obok lufy? I do czego jest ten wkręt obok popychacza?
Awatar użytkownika
indian
Posty: 114
Rejestracja: 2007-11-07, 16:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: indian »

Wszelkie uszczelnienia masz załatwione w temacie.Wkręt a raczej śrubka obok popychacza trzyma blokadę popychacza,to co się naciska aby popychacz sie wysunoł.Pewnie trochę wystaje i głupio wygląda :D jeżeli lekko idzie to możesz ją wkręcić do końca,nic sie nie stanie.
Old Indian Never Die
GrAz
Posty: 33
Rejestracja: 2008-11-02, 18:01
Lokalizacja: Sw

Post autor: GrAz »

Usuwał może ktoś tą blaszkę szczerbinki albo jak to nazwać w tym przypadku? Trochę przez to nie ma jak tam lunety zainstalować i nie wiem czy na siłę wyrywać to czy może to jest zintegrowane ze szkieletem?
Awatar użytkownika
indian
Posty: 114
Rejestracja: 2007-11-07, 16:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: indian »

bieżesz śrubokręt płaski i szeroki,na czubek srubokreta jakąś szmatkę,ładujesz to między blaszki i delikatnie młoteczkiem w strone lufu :) i po problemu
Old Indian Never Die
GrAz
Posty: 33
Rejestracja: 2008-11-02, 18:01
Lokalizacja: Sw

Post autor: GrAz »

No to bajka jak nie jest wtopione w ten plastik :)
Awatar użytkownika
pg.25
Posty: 148
Rejestracja: 2008-08-27, 19:24
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: pg.25 »

ja postukałem w drewienko oparte o szczerbinkę w stronę kolby i samo ładnie zeszło ;) i po szczerbinku ;)
Hatsan 75s+Alchemik+wojtanowy tłumik
sharp inova+ chiński Leupold :)