moje dalsze poszukiwania

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

wojtek
Posty: 15
Rejestracja: 2008-08-17, 14:04
Lokalizacja: Zgierz

moje dalsze poszukiwania

Post autor: wojtek »

Witam,
Tak sobie dalej szukam i czytam o wiatrówkach (założyłem temat o moich poszukiwaniach). Trafiłem na aukcję https://ssl.allegro.pl/item386352284_386352284.html (zakończoną) i moim oczom ukazały się zdjęcia. Chyba nie muszę mówić, że już całkowicie przekonałem się, że trzeba mieć znaczny dystans do tego sprzedawcy (poza tym poczytałem trochę o nim na iwebie po tym jak ktoś wspomniał, że jest tam trochę opinii na jego temat).

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Na pierwszych zdjęciach to jest fwb 300...dopiero potem się pojawia 601 ;)
PCA, nie przerobisz tego z czasem na PCP, tak jak 603. Więc kwestia co chcesz...
pozdrawiam, Cezar
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
Santafer
Posty: 223
Rejestracja: 2008-03-16, 20:33
Lokalizacja: znadjeziora

Post autor: Santafer »

Nieśmiało powiem -nawet na egunie sa przewały,pomału można zapominać o niemieckiej solidności- cwaniactwo polsko--turecko-rumućko-ruskie się rozprzstrzenia :/
były kochane 9,był szmelc,był FWB 300,jest Baikal 512M i do tego dodam inne wyzwanie ...
wojtek
Posty: 15
Rejestracja: 2008-08-17, 14:04
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: wojtek »

dagoo pisze:Na pierwszych zdjęciach to jest fwb 300...dopiero potem się pojawia 601 ;)
PCA, nie przerobisz tego z czasem na PCP, tak jak 603. Więc kwestia co chcesz...
pozdrawiam, Cezar
Nie mówię, że chciałem kupić tę wiatrówkę. Chodziło mi, że szukając informacjio o fwb znalazłem tę aukcję. Tak napradę, w tej chwili wydaje mi się, że nie miałbym ochoty przerabiać mojej nowej wiatrówki na pcp. Ale ja narazie raczkuję w temacie i do końca nie wiem czego chcę. A najlepszym dowodem na to jest to, że mam listę wiatrówek, a nie jedną, z których każda by mnie pewnie w tej chwili zupełnie satysfakcjonowała.

Pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

wojtek pisze:do końca nie wiem czego chcę.
Najlepiej weź listę, jedź na Orła i w miarę możliwości popróbuj organoleptycznie.
To najlepszy sposób, z opowieści i opinii innych TY nie zawsze musisz być później zadowolony. Kwestia podpasowania, co komu leży...
pozdrawiam, Cezar
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
wojtek
Posty: 15
Rejestracja: 2008-08-17, 14:04
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: wojtek »

Jeśli tylko będziemy mieć czas (ja i tata - obecnie mamy kompletny remont kuchni, więc z czasem cienko), to nawet w tę niedzielę chętnie poprzymierzam się do różnych karabinków. Strzelałem z fwb300 i bardzo mi pasowało (ach ten wirus ;]). Lecz ja wolałbym już jakieś PCA. Może po przygodach z powyższym będzie mi pasować fwb 601/602? Z Waltherami miałem doczynienia jedynie na zdjęciu. Poczekam, zobaczę.
Pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
SlaweQ
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3599
Rejestracja: 2007-10-08, 09:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: SlaweQ »

W tą niedzielę na 'Orzełku" rządzą 'paintbolowcy' :/

http://orzel.org.pl/viewtopic.php?f=3&t=131

Uczę się strzelać od nowa 8-)
wojtek
Posty: 15
Rejestracja: 2008-08-17, 14:04
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: wojtek »

Szkoda:( Choć z drugiej strony nie będzie bólu jak będzie robota w domu.