Jaka wiatrówka?

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

ur3an
Posty: 1
Rejestracja: 2008-07-30, 10:49
Lokalizacja: Opolskie

Jaka wiatrówka?

Post autor: ur3an »

Witam
Chciałę sobie kupic wiatrówkę. Mam na nią około 150zł(może być troch więcej). Interesuje mnie wiarówka pistolet i długa łamana. Wiem że za 150 zł nie kupie dobrej jakości wiatrówki. Ale ja chce tylko sobie poszczelac na ogródku.
Wieć mem teraz do was pytanie jaką poleciliście by mi wiatrówke> Chcodzi mi o wiatrówke pistolet i o łamaną ?
Prosze o poadanie jak najlepiej długo czy krutka?
I długa to czu z naciągiem boczynym czy dolnym?
POdajcie mi link do aukcji oby dwóch rodzaju wiatrówek.
Pozdro Z góry dzieki za odpowiedzi.
Czytałem o właśnie ten artukuł http://www.airguns.pl/porady-sprzet-obcinaczka-palcow
nie chciał bym dosnać takich obrażeń to może bede lepsz krótka wiatróka>

Czytałęm dużo tematów na temat witarówek i nie znalazłem odpowiedzi na ten temat.

Proszę poprawić ten tekst, mamy coś takiego jak sprawdzanie pisowni wystarczy wcisnąć przycisk pisownia przed wysłaniem tekstu i błędne wyrazy się wyświetlą. Może wtedy ktoś zrozumie i odpowie na Twoje pytanie
Ostatnio zmieniony 2008-07-30, 12:26 przez ur3an, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wonski
Posty: 257
Rejestracja: 2008-03-14, 08:58
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: wonski »

tematów było oj sporo a za 150zł poluj na iża będziesz zadowolony
Predom-Łucznik kl. 188
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Tu nie chodzi o problem kiepskiej jakości za 150 PLN, tylko o problem trwałości i jakości towaru za 150 PLN. Za takie pieniądze kupisz coś, co albo będzie miało tendencję do strzelania niekoniecznie tam gdzie trzeba, albo śrubki będą się same odkręcać, albo części będą się szybko wyrabiać, albo nie wiadomo co jeszcze. Pomijając jednak to wszystko to chodzi o to, żebyś kupił coś, co nie zmusi Cię do wydania 150 PLN jeszcze raz, bo 150 + 150 = 300, a 300 to już będzie jakaś lepsza wiatrówka niż chinka.
Ale ja chce tylko sobie postrzelac na ogródku.
Ale w co będziesz strzelał? Od tego też wiele zależy.
Ja bym brał klasycznie łamaną, używaną. Czyli karabinek; będzie lepiej z celnością niż w przypadku pistoletu za 150 (o ile taki, prócz Łucznika, znajdziesz).
Mareczek55
Posty: 68
Rejestracja: 2008-06-01, 15:32
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mareczek55 »

Jak się człowiek nie spieszy, to zawsze mozna jakąś ciekawą ofertę znaleźć. Nie tak dawno Sławeq sprzedał bardzo ciekawy pistolet HW 70 za dosłownie symboliczne 220 czy 230 zł. Aż sam miałem chęć kupić, ale właśnie kupiłem Diankę:)
Problem jest w tym, że jak człowiek chce postrzelać, a nie ma żadnego sprzętu, to nie ma czasu na czekanie. Trzeba też poświęcić sporo czasu na poczytanie o temacie, a nie każdy ma chęć. Karabinki Crosman można niedrogo kupić na iwebie. Widziałem też np: Sharp Innova 1210 za 200zł, prawie nowy. Warto poszperać na iwebie.
AA TX200 Mk3, HW30, Łucznik 87, CP 88, Łucznik 1970, C 1077
Awatar użytkownika
krystian
Posty: 576
Rejestracja: 2007-10-05, 15:01
Lokalizacja: tuszyn

Post autor: krystian »

Zajrzyj do k/s jest tam moja oferta
Ostatnio zmieniony 2008-07-30, 19:31 przez krystian, łącznie zmieniany 1 raz.
Lgm2 + Doc