wiatrówka hw 30 s certyfikat < 17J

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

icw
Posty: 8
Rejestracja: 2008-06-29, 10:18
Lokalizacja: Wrocław

wiatrówka hw 30 s certyfikat < 17J

Post autor: icw »

witajcie

postanowilem zakupic moja pierwsza wiatrówke, wybralem hw 30s :)

i... powiedzcie eksperci, mysle ze sie orientujecie ;)

- w jednym sklepie do zakupionej wiatrówki wystawiaja certytikat iz wiatrowka jest <17J i twierdza iz jest to bardzo wazny dokument w razie kontroli... i że pewnie kupie taniej bez WAZNYCH dokumentow i bede mial problemy... ??
i
- w drugiem sklepie nie wystawiaja certyfikatu i twierdza ze nie ma czegos takiego jak certyfikat na bron < 17J , ze wystarczy moje slowo ze jest slabsza...

i komu wierzyc?? poradzcie, powiedzcie prosze czy macie jakies certyfikaty??

pozdrawiam
Aligator
Posty: 45
Rejestracja: 2008-01-12, 11:03
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: Aligator »

O tym na iwebie było już "na hektolitry". Taki papier zgodnie z prawem do niczego się nie przyda. Natomiast dzielnicowy czy inna władza może odstąpić od dalszych czynności gdy taki papier zobaczy - kto ich tam wie.
Gdybym miał do wyboru mieć "certyfikat :lol: " za kilka złociszy, a go nie mieć - wybrałbym mieć.
Pozdrawiam
A.
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

A ja bym olał certyfikat, sam mam kilka wiatrówek z których żadna nie ma certyfikatu(taki Iż 38 pewnie nigdy nawet jej nie miał) i policjanta który mieszka na przeciwko mnie. Jak jest policjant normalny to się nie czepia a jak nadgorliwy to nawet certyfikat nie pomoże. Co do HW35S to zaręczam że certyfikatem czy bez ta wiatrówka i tak nie przekracza 17J.
Jednak wybór należy do Ciebie.
guntuning.com
icw
Posty: 8
Rejestracja: 2008-06-29, 10:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: icw »

Aligator pisze:Taki papier zgodnie z prawem do niczego się nie przyda. Natomiast dzielnicowy czy inna władza może odstąpić od dalszych czynności gdy taki papier zobaczy - kto ich tam wie.
Gdybym miał do wyboru mieć "certyfikat :lol: " za kilka złociszy, a go nie mieć - wybrałbym mieć.
witatrowka z certyfikatem legalnosci kosztuje po "utargowaniu" 30 wiecej niz w innym sklepe bez :) czy warto... :)

ja sie łame, ale raczej kupie bez :) bede mial na srut :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

No i bardzo dobrze bierz bez certyfikatu za to kup śrut bo bardziej ci się przyda :mrgreen:
Diablik + Waver v10 2-10x38