Oświadczenia w sprawie urządzeń pneumatycznych

Wszystko co dotyczy naszych dmuchawek

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Oświadczenia w sprawie urządzeń pneumatycznych

Post autor: Rlyeh »

Witam,

Kol. White Eagle podesłał wzory oświadczeń, które można mieć (jeśli ktoś chce) przy wiatrówce na wypadek kontroli lub innego kataklizmu. Poniżej sposób użycia wg autora, ja napiszę od siebie, że mają dość sformalizowany charakter, i gdyby nie brak L. dz. x/x przeciętny człowiek mógłby przyjąć, że jest to bardzo ważne zaświadczenie.
Witam serdecznie
W załączeniu przesyłam wzór oświadczenia, które to uważam, że należy wypełnić i wręczyć policji w przypadku chęci zabrania naszego karabinka, pistoletu też rewolwer pneumatycznego.
NIE DAWAJ IM SWOJEGO URZADZENIA PNEUMATYCZNEGO!!!
Wręcz im oświadczenie.
Jeśli chodzi o mnie to na mam wydrukowane oświadczenie już wypełnione a na drugiej strony na skan dowodu zakupu sprzętu gdzie jest napisane, że mam poniżej 17J.

Pozdrawiam serdecznie

White Eagle
Jak pisałem i jak wiemy, kwity na wiatrówkę rzadko kiedy coś dają, bo... na posiadanie wiatrówki nie są wymagane żadne kwity. Ale ostatecznie kartka papieru jeść nie chce, a i waży niewiele.

Podziękowania dla kol. White Eagle za zainteresowanie się sprawą.

--------- 15:04 ---------

Zauważyłem, a i zwrócono mi uwagę, że byłoby sensownie dorzucić do wiadomości wzory oświadczeń. Wzory są, jednak załączniki są widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

--------- 20:29 ---------

Dla niezalogowanych i niezarejestrowanych wzory dostępne tutaj:
http://nasze-wiatrowki.pl/files/oswiadczenie/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.