Temat inny niż wszystkie.

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Ros0maK
Posty: 24
Rejestracja: 2014-05-31, 14:30
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Ros0maK »

W zasadzie chciałem zamknąć już ten temat ponieważ zdecydowałem i wysłałem już kasę:)
Oto moja nowa kochanka ;)
http://cekaus.pl/pl/karabiny-sprezynowe ... ultra.html
Jak tylko dostanę ją w ręce i troszkę postrzelam wstawię jakieś fotki i podzielę się wrażeniami (nie wiem czy kogoś to będzie interesowało ale mi sprawi radochę :P )

Chciałem też podziękować wszystkim za wiele dobrych rad i propozycji oraz za ogólną pomoc. Oczywiście gdy tylko dostanę karabinek założę też nowy temat dotyczący tego czego NIE robić i jak się zajmować/konserwować karabinek by służył mi długo :)
Chciałbym też poprosić o pomoc w odratowaniu starej Slavii i to też w innym temacie.
W związku z tym zapraszam wszystkich tych którzy jeszcze mają do mnie cierpliwość i chęć dzielenia się informacjami o wypowiadanie się w tych dwóch nowych tematach.

Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam :)
(temat do zamknięcia)
Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

Ros0maK pisze:Oczywiście gdy tylko dostanę karabinek założę też nowy temat dotyczący tego czego NIE robić i jak się zajmować/konserwować karabinek by służył mi długo :)
Lepiej nie zakładaj nowego, lecz poczytaj stare.
Wszystko to jest już dokładnie opisane, sprawdzone przez lata i nic w tej kwestii się nie zmieniło.
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)