Hatsan 55s / Gamo CF 30

Wszystkie typy wiatrówek sprężynowych

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

Nie mogę znaleźć jej nazwy na stronie PFTA!
Wklepuję w wyszukiwarkę "na leniucha" i "leżak", a wyników brak!
Co jest grane?
Obrazek

PS. Ja też lubię na dupie:) O tak.
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

JesperKyd pisze:Nie mogę znaleźć jej nazwy na stronie PFTA!
Wklepuję w wyszukiwarkę "na leniucha" i "leżak", a wyników brak!
Co jest grane?
To jest pozycja "bemowska" siedząca :D
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Potem nie dziwota że Robert piszę że strzelanie z pcp to nuda. Z takiej pozycji to by sie zgadzało.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
Tirisval
Posty: 16
Rejestracja: 2011-07-17, 10:51
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Tirisval »

No wiadomo że trzeba utrzymać karabinek bez bujania nim we wszystkie strony:P ale jednak trochę siły trzeba mieć do tej czynności:P wiesz szafa nie szafa nie muszę strzelać codziennie wystarczy ze sobie zejdę 2 razy w tygodniu połupać dla odprężenia a nie przed tv siedzieć :P a zastanawiam się nad tym hatsanem 55 , nie lubię kupować sprzętu z allegro czy innych takich bajerów wole kupić w sklepie który mam pod ręką;) z racji takiej że do sklepu idę osobiście i nie daj boże mogę, oddać na gwarancję , a nie bawiąc się w jakieś paczkowanie i płacenie po kilkadziesiąt złotych za przesyłkę, Jakby tego było mało czasami nie chcą wziąć na gwarancję i potem są problemy tak czy inaczej muszę płacić za przesyłkę w tamtą i w moją stronę, A tu mam na miejscu ;P

P.S.

Ale i tak co do Hatsana , biorę poprawkę na to co tu starsi koledzy mówią , hatsan to nie jest jeszcze moja ostateczna decyzja, korci mnie też ten Gamo CF 30 tylko że nie wiele się dowiedziałem o nim , ale jak coś zakupie to na pewno strzelę jakąś fotę żeby się pochwalić :D
Awatar użytkownika
slavek_t
Posty: 213
Rejestracja: 2010-07-06, 10:40
Lokalizacja: zza winkla

Post autor: slavek_t »

Strzelałem jakiś miesiąc temu z jakiegoś karabinka Gamo.
Nie wiem co to za model, napewno plastikowa osada.
Niedawno strzelałem z Hatsana z nowym spustem. Też plastikowa osada, pisało na nim mod 7 :/
Obydwa nie rozbierane fabrycznie, jak deklarowali właściciele.

Z tych dwóch bez zastanowienia wolałbym tego Hatsana :!
Mniej kopał i spust nieporównywalnie lepszy od Gamo.
Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że w 55 jest ten sam system tylko w drewienku, oczywiście drewienko fajniejsze (dla mnie).

PS. Jak byłem w liceum, czyli troszkę młodszy od kolegi to na klatę wyciskałem 90 kg, ale za to 12 razy ;) I byłem cieniak, bo moi koledzy machali po 160 kg nawet.
Teraz by mi się nie chciało :P
Proszę kontaktować się tylko na mail: slavek_t@interia.pl
Nie wchodzę na forum Darasa i nie odpisuję na PW
Awatar użytkownika
Tirisval
Posty: 16
Rejestracja: 2011-07-17, 10:51
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Tirisval »

Nom 90 kg to serie robię , ja akurat ćwiczę bez żadnych odżywek więc siła idzie bardzo wolno i masa także , bez odżywek raczej nie da się osiągnąć takich ciężarów trzeba by było z 10 lat ćwiczyć tym bardziej w takim wieku:P , ale mniejsza oto kto ile bierze , to był taki dopisek do tekstu:P a jutro dostaje wypłatę i dalej n ie wiem co kupić :/
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

No jeżeli nie rozumiesz w jezyku polskim to nic wiecej nie wskóramy. Dostałeś z 5 propozycji, każdy napewno cię zadowoli. Co mamy jeszcze zrobić? Kupić za ciebie? Mówię ci bierz Hatsana.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
Tirisval
Posty: 16
Rejestracja: 2011-07-17, 10:51
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Tirisval »

Nom, przemyślałem sobie , że jednak hatsana wezmę. Teraz kwestia Lunety . Jaką optyke byście polecili w przystępnej cenie ? ;)
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Tirisval pisze:Jaką optyke byście polecili w przystępnej cenie ?
... PP 3-12x42 , leapers 3-9x32 , DOC ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
yarraky
Posty: 53
Rejestracja: 2011-01-09, 12:32
Lokalizacja: Poznań / Środa Wlkp.

Post autor: yarraky »

Nom 90 kg to serie robię
a 100 tylko 2 razy? Coś tu nie tak kolego :D A na plecy ile bierzesz?

PS. Leapers [5th Gen Series] 3-9x40 - też warty uwagi.
Slavia 634 + DOC
Awatar użytkownika
Tirisval
Posty: 16
Rejestracja: 2011-07-17, 10:51
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Tirisval »

Wszystko jest w najlepszym porządku kolego ;] powtarzam raz jeszcze nie biorę odżywek , przy takich ciężarach każdy kilogram się odczuwa , wole ćwiczyć na sucho a nie później jak przestane ćwiczyć to po odżywkach chuchro , jak się na sucho ćwiczy to tak jest założysz 90 machasz założysz pare kilo więcej już się dużo cięższe staje. Ale to nie jest miejsce na pisanie o tym to nie jest forum o siłowni , chcesz pogadać o siłce to wpadnij pójdziemy na siłkę poćwiczymy pogadamy ;)

P.S. jak już tak bardzo cie to interesuje to 70 kilo na plecy targam na wyciągu na serie ostatnią
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Dobra, pogadajcie se o tym za 40-41 lat...
Awatar użytkownika
yarraky
Posty: 53
Rejestracja: 2011-01-09, 12:32
Lokalizacja: Poznań / Środa Wlkp.

Post autor: yarraky »

A to ciekawostka, bo ja też nie jem tego typu wspomagaczy. Na klatkę biorę parę kilo więcej jak Ty, a mimo to seriami ćwiczę 80 - to że 10 kg robi Ci aż taki skok różnicowy trochę mnie poprostu dziwi , daltego piszę :) A pozatym co nazywasz serią i czy poprawnie technicznie wykonujesz ćwiczenia :D Pogadajmy lepiej na priv, też lubię tą tematykę :)

@green_thunder

Ojjj wiem, że będzie ciężko w tym wieku- pewnie będziemy się z tego nabijali, co się kiedyś wyprawiało dla dobrej sylwetki :D
Slavia 634 + DOC
Awatar użytkownika
Tirisval
Posty: 16
Rejestracja: 2011-07-17, 10:51
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Tirisval »

Ćwiczenia wykonuję raczej poprawnie bo instruktor stoi nade mną a seria to 8 powtórzeń , nie robię siły tylko masę puki co . 4 ćwiczenia po 4 serie po 8 powtórzeń na 1 partię mięśni a trening to 2 partię więc trochę tego jest. A powiem ci że nie jestem wyrzeźbiony mam troszkę otłuszczone mięśnie , a mięśnie otłuszczone są słabsze to taki skok 10 kilo przy takich ciężarach robi mi trochę problemów. narazie muszę wyrąbać minimum 43 cm w bicku wtedy zacznę się rzeźbić:P
Awatar użytkownika
slavek_t
Posty: 213
Rejestracja: 2010-07-06, 10:40
Lokalizacja: zza winkla

Post autor: slavek_t »

Tirisval pisze:ja akurat ćwiczę bez żadnych odżywek
Podnosiłbym z odżywkami ale zawsze mi spadały ze sztangi ;)
(taki żarcik :lol: )
A koledzy faktycznie z odżywkami, ja bez. Po za tym dawne dzieje :D
Proszę kontaktować się tylko na mail: slavek_t@interia.pl
Nie wchodzę na forum Darasa i nie odpisuję na PW