Wiatrówka pistolet za 300-400zł.

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3697
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

Nie wiem, pisał o zwierzętach.

Ale ja nie odnosiłem się do tego.

Wiatrówki, tak czy siak, do obrony się nie nadają. Chyba, że takie, o których mówił Putin, że można je kupić w każdym sklepie. :^)
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
radzix
Posty: 81
Rejestracja: 2015-12-28, 12:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: radzix »

Obrazek

Tak się prezentuje w porównaniu do HW 40 i repliki Glocka. Jest większa od Glocka i mniejsza od HW
HW 40 "Trabant" Dębowy , Hatsan "Harnaś" Dębowy mod.8 , S.A 9 "Klocek"
paniszerbar
Posty: 13
Rejestracja: 2015-11-10, 21:16
Lokalizacja: Lidzbark

Post autor: paniszerbar »

Witam, wznawiam temat. Miałem zamiar kupić Walthera CP99 Compact, czekałem 2 miesiące aż się pojawi w sklepach no i się nie pojawił. Więc mam pytanie, znajdę coś podobnego do Walthera CP99 Compact w podobnej cenie(400-450zł) ? Co mnie najbardziej interesuje:
-Najlepiej żeby to był pistolet, podobny do walther'a
-Wytrzymały
-Najlepiej na gaz
-Blow Back
-Żeby potrafił przebić puszkę/butelkę
No i chyba tyle :D

Rozmyślałem jeszcze nad rewolwerem Crosman Vigilante. Co sądzicie o nim? Nie przypada mi zbytnio do gustu rewolwer, ale jak za tą cene..
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Waltherów nie ma na rynku, bo Niemcy wykupują na pniu wszystkie compacty i ppk/sy w związku z ich głupim rządem, Merkelową i falą wyznawców allaha. W tej cenie można kupić TT33 f-my Gletcher z blowbackiem w akhobby, crosmana TT33 z blowback w militariach, lub gdzie indziej, używkę colta 1911 A1 (zawsze są z blowback), zawsze fullmetal. O tym crosie zapomnij, nie ma takiego w oryginale. Za 300 w tym przesyłka sprzedam Ci wingun 701 (metalowy rewolwer z sześcioma łuskami w bębnie napędzany CO2, stan bdb.)


Obrazek

A to widziałeś ?

http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?f=107&t=140240

...Wiecho to stary user, pewnie da się potargować...
Awatar użytkownika
Walend
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1160
Rejestracja: 2007-10-05, 06:59
Lokalizacja: Sulejówek

Post autor: Walend »

paniszerbar pisze:Witam, wznawiam temat. Miałem zamiar kupić Walthera CP99 Compact, czekałem 2 miesiące aż się pojawi w sklepach no i się nie pojawił. Więc mam pytanie, znajdę coś podobnego do Walthera CP99 Compact w podobnej cenie(400-450zł) ? Co mnie najbardziej interesuje:
-Najlepiej żeby to był pistolet, podobny do walther'a
-Wytrzymały
-Najlepiej na gaz
-Blow Back
-Żeby potrafił przebić puszkę/butelkę
No i chyba tyle :D

Rozmyślałem jeszcze nad rewolwerem Crosman Vigilante. Co sądzicie o nim? Nie przypada mi zbytnio do gustu rewolwer, ale jak za tą cene..
Nie zapomnij do kompletu dokupić zmiotki i szufelki.
FWB 300 "Palemka"
FWB 600 + Burris Timberline 4.5-14x32
Remington 1858 Uberti .44
Ruger Mk2 Target .22
CZ P10C 9x19
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Tu chyba chodziło o przebicie-ale bez tłuczenia-czyli robi tylko maleńką dziurkę :)
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Jeśli już tak bardzo chcesz widzieć rozbite szkło, to przed strzelaniem włóż butelkę, lub słoik do torby foliowej, przejrzystej.
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3697
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

Walend pisze:Nie zapomnij do kompletu dokupić zmiotki i szufelki.
A wiesz, fajny wynalazek ostatnio widziałem. Butelki z tworzywa sztucznego - nie tłuką się :^)

A co do wymogów - Łucznik wz. 70. Nie spełnia tylko wymogu blow-back :^)
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
Awatar użytkownika
Walend
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1160
Rejestracja: 2007-10-05, 06:59
Lokalizacja: Sulejówek

Post autor: Walend »

Ślubek pisze:
Walend pisze:Nie zapomnij do kompletu dokupić zmiotki i szufelki.
A wiesz, fajny wynalazek ostatnio widziałem. Butelki z tworzywa sztucznego - nie tłuką się :^)

A co do wymogów - Łucznik wz. 70. Nie spełnia tylko wymogu blow-back :^)
Jakąś awersje do butelek mam po letnich wypadach an Bemowo ;)
FWB 300 "Palemka"
FWB 600 + Burris Timberline 4.5-14x32
Remington 1858 Uberti .44
Ruger Mk2 Target .22
CZ P10C 9x19
Awatar użytkownika
Gebi
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1492
Rejestracja: 2014-07-10, 16:40
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Post autor: Gebi »

Pozwolę sobie nie rozpoczynać nowego tematu, bo ten akurat nadaje się wyśmienicie. Wiedziony ciekawością zacząłem szukać informacji na temat Wiatrówka Airmaster 25 4,5 mm. Może ktoś trzymał to strzeladło w rękach, albo widział na żywo? Na opinie użytkowe pewnie nie mam co liczyć, skoro taka cisza w necie. Może znajdzie się ktoś, kto zechce przyznać się do kontaktu z taką sprężyną :?
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Gebi pisze:Może ktoś trzymał to strzeladło w rękach, albo widział na żywo?
... a bo raz :shock: ... i nie tylko ja .. :idea:

To kolejny klon pod inną nazwą tureckiego Blow air Power , który z kolei jest klonem pistoletu Norica N*1 produkcji hiszpańskiej . Wielu miało . Ogólnie dosyć celny , cichy ... badziew .
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Gebi
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1492
Rejestracja: 2014-07-10, 16:40
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Post autor: Gebi »

Hiszpan63
Rozumiem Mistrzu Hiszpanie, że nie wart zainteresowania, dobrze odczytuję sugestię? "Padł mi na oczy", ten brązowy w szczególności.
Po moich przygodach z IŻem 53m, coraz bardziej podobają mi się sprężynowce, bo zawsze gotowe do strzału są. Wyszukuję więc takowe, co by za duże i ciężkie nie były, w obsłudze niezbyt skomplikowane i nie jednorazowe, ale niezbyt drogie - rekreacyjnej klasy. IŻ fajny jest, ale chwyt mi "nie leży", ciut za duży.
Zastanawiałem się nad "polskim produktem" z ubiegłego wieku, bo wysyp tego na alle ... jakby jakieś magazyny opróżniono, ale mam obawy co do ich stanu.
Jak tu żyć w tych odmętach reklamowych, Mistrzu Hiszpanie, jak żyć :? :! :?
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Ślubek pisze:A co do wymogów - Łucznik wz. 70. Nie spełnia tylko wymogu blow-back :^)
...a przede wszystkim celności...Jarek, ja ostatnio zakupiłem sobie kilka różnych zabawek na CO2, warunek - odzwierciedlenie oryginału palnego. Nie zależy mi na matchowej celności, "rejon celowania" wystarczy...
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

Gebi jednak może popatrz na PCA - HW 40, Gamo PR45, Crosman 1377....
Droższe od tanich sprężyn, ale przy sprężynie masz odrzut i ogólną zasadę albo lekki , albo celny. PCA są niezbyt skomplikowane, prawie bezobsługowe, bezodrzutowe.....
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

...np. taki 1377, niepotrzebnie sprzedałem, facio powinien te osady robić, na pewno miałby klientów...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek