pytanie do bardziej doświadczonych...

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
nieludzki
Posty: 6
Rejestracja: 2012-10-24, 19:58
Lokalizacja: kielce

Post autor: nieludzki »

Cortez pisze:Ale wcześniej pisał tak:


nieludzki pisze:miałem już sprężynę i chciałem czegoś innego spróbować, np. wielostrzałowe...
owszem, moje słowa... jednak z czasem i każdą wolną chwilą przeznaczoną na zgłębianie wiedzy na forum zaczynam mieć wątpliwość... jeśli sprzęt PCP wymaga ciągłego targania ze sobą dodatkowego osprzętu w plecaku a magazynki w sprzęcie wielostrzałowym lubią się zacinać to chyba... zresztą sam już nie wiem... :( "osiołkowi w żłobie dano..." :mrgreen: dawniej było łatwiej... wiatrówka z Chin albo DDR, a i tak brało się to co akurat przywieźli do Jedności Łowieckiej.... :mrgreen:
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

No dobrze, osiągnąłeś już stan znany wielu z nas (wszystkim?), że im więcej się dowiadujesz tym mniej wiesz i nie masz pojęcia na co się zdecydować. Teraz najsensowniej będzie skorzystać z zaproszenia Voxa na strzelanie. Pomacasz, przymierzysz się do różnych sprzętów i coś się wyjaśni. Wiem, że trochę tak głupio do obcych ludzi iść i sępić, żeby dali postrzelać, ale ... jak to było?.. warunkiem posiadania znajomych, jest zawarcie znajomości z osobą nieznajomą.
Jeśli już zbierzesz się w sobie i pojedziesz postrzelać, taka moja mała sugestia - strzelając z zupełnie nieznanej wiatrówki nie staraj się koniecznie w coś trafić, zwróć bardziej uwagę jak się tobie ją ładuje, składa z niej, strzela, itd.