B3-2

Wszystkie typy wiatrówek sprężynowych

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

ewryl
Posty: 2
Rejestracja: 2011-06-11, 15:09
Lokalizacja: Suwałki

b3

Post autor: ewryl »

Witam czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy podczas przerabiania swoich B3 próbowaliście rozwiercić otwór w cylindrze na większy (chodzi o "dziurkę" w której jest uszczelka i przez którą powietrze wstrzeliwuje śrut do lufy) bo myślę że chyba to by troszkę pomogło w zwiększeniu mocy.
Awatar użytkownika
forestkorsze
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2430
Rejestracja: 2007-11-01, 00:54
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE

Post autor: forestkorsze »

Otwór musi być taki jak kaliber,może o te pół mm większy , powiększanie go do dużego rozmiaru nic nie da.
[scroll]# GAMO FALCON # SLAVIA 634#[/scroll]
ewryl
Posty: 2
Rejestracja: 2011-06-11, 15:09
Lokalizacja: Suwałki

b3

Post autor: ewryl »

jakoś nie daje mi to spokoju, chyba się odważe i spróbuje rozwiercić na 5,5mm albo 6 mm jeśli coś wyjdzie nie tak to sie podzielę moim doświadczeniem z wami bo chyba nikt wcześniej tego nie robił
Awatar użytkownika
slavek_t
Posty: 213
Rejestracja: 2010-07-06, 10:40
Lokalizacja: zza winkla

Post autor: slavek_t »

Oj coś mi się jednak wydaje, że już robili ludzie takie próby tylko nie pamiętam czy to było w karabinku czy raczej w pistolecie i chyba tylko minimalnie podnosiła się energia.
Oczywiście spróbować można, tym bardziej w karabinku o tej wartości, nie będzie żalu.
Mam nadzieję, że masz dostęp do chrona żeby zmierzyć energię przed rozwierceniem i po. Inaczej Twoja ocena "na oko" może raczej nie być miarodajna ;)
Proszę kontaktować się tylko na mail: slavek_t@interia.pl
Nie wchodzę na forum Darasa i nie odpisuję na PW
Awatar użytkownika
pablorudnik
Posty: 352
Rejestracja: 2011-02-01, 16:42
Lokalizacja: Zwierzyniec

Post autor: pablorudnik »

forestkorsze pisze:Otwór musi być taki jak kaliber,może o te pół mm większy , powiększanie go do dużego rozmiaru nic nie da.
Tak jak Marcin i Sławek powiedzieli raczej nic to nie da,co do "mocy" to może sprężyna już siadła (nie napisałeś co z tą mocą np.jest taka słaba,że na 20m śrut nie doleci,czy chcesz wiadra dziurawić...).
:) FWB 300s U + Leapers 3-9x40 TF2 :)