puszkobójca, tylko który

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Ja właśnie nawiązywałem swoim postem do tej sytuacji z Gamo i Liderem. Jeśli są to identyczne lupy, to było to oszustwo. Jardb ma raczej dobrą opinię, więc miejmy nadzieję że staną na wysokości zadania.
twardy.cyngiel
Posty: 30
Rejestracja: 2008-06-10, 14:39
Lokalizacja: Kielce

Post autor: twardy.cyngiel »

Kupując wysyłkowo masz 14 dni (ustawowo) na zwrot towaru bez podania przyczyny. Skoro nabyłeś całość jako zestaw i coś się nie zgadzało to trzeba było odesłać im cały zestaw.
Myślę, że sprzedawca nie chciał cię oszukać. Uznał, że skoro obydwie lunetki są tej samej klasy, nic nie stoi na przeszkodzie wysłać zamiennie tę drugą. I tyle. Tego Lidera widziałem na aledrogo po około 120 zł - skoro jest droższa zażądaj wyrównania różnicy w cenie. Albo reklamuj cały zestaw jako niezgodny z umową. Z pokrowcem to samo - spełniający swoje zadanie pokrowiec musi mieć grubą na 3 cm gąbkę. Kosztuje taki min. 40-50 zł. Ten najtańszy, bez gąbki to koszt 20 zł.

Właściwie jak się da to oddaj całość w cholerę. Niech zwrócą pieniądze.
Ile dałeś za ten zestaw? Myślę, że za podobną kwotę da się skompletować osobno wszystkie potrzebne elementy. Będą to na dodatek elementy dobrej jakości.

[ Dodano: 2008-07-16, 10:40 ]
Przykład:
Kral 002 polimer 4.5 mm - w Skorpio 270 zł
Lunetka PP 3-9x40 AO - w Zielonym Sklepie 199zł
Pokrowiec z grubej gąbki - użytkownik A-Z-A-R z aledrogo 39,99 zł lub kolega DRĄG 70-90 zł na indywidualne zamówienie. Ty projektujesz on szyje:) Jego pokrowce to rewelacja.
Kulochwyt - 20 zł
Tarcze - 5 zł/100 szt lub sam sobie wydrukujesz :)
Wycior - nie potrzebny

Co tam jeszcze....?

Trzeba też zarezerwować jakieś pieniądze na poprawienie fabryki, przesmarowanie karabinka itp...
Awatar użytkownika
Santafer
Posty: 223
Rejestracja: 2008-03-16, 20:33
Lokalizacja: znadjeziora

Post autor: Santafer »

Po dobrych 2 tygodniach niestrzelania ;) wyzwoliłem z siebie wszystkie iczing albo jakieś inne energie :mrgreen: .
Nawalałem w mój ulubiony cel:pucha stalowa pa faxie,8,5 cm, 25 m.
Efekt jak zwykle podobny.
Na rekreację Baikal 512 M -ZAJEBISTYM JEST.
Moj kolega z branży militarnej z 8 na 10 strzałów miał w średnicy 20 mm
Moje na fotce.. żenada :mrgreen:
:mrgreen: ,aleee tylko 2 !!! nietrafione
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
były kochane 9,był szmelc,był FWB 300,jest Baikal 512M i do tego dodam inne wyzwanie ...