HATSAN BT-65 co o nim myślicie?

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
mahonxx
Posty: 108
Rejestracja: 2012-10-30, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Myślę że jeśli PCP to w tej kasie AA400 F, ja moja sprzedałem za 1700 PLN idealna z tłumikiem i magazynkiem w orzeszku. Lupkę sobie kupisz DOC za 300 PLN i wio na salony. Chyba na pompkę bym się nie pisał, za 600 PLN kupisz używana butlę i przed strzelaniem nie będziesz miał siłowni -to znacząco wpływa na celność :mrgreen:
www.wsststrzelec.pl
AATX200+mDOT hatsan 25 supercharger+Alchemik inside HW100_BushnellXLTremington 1858 new army .44
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

Zgadzam się - S-400 używka to dobry wybór i nie trzeba tyle grzebać, co przy Hatsanach. Bywa sporo ofert sprzedaży na iwebie - ale trzeba tam być zarejestrowanym jakiś czas, żeby czytać ogłoszenia. Wielu z nas zagląda tam codziennie, więc jak będzie jakaś okazja - damy cynk. ;)

edit: właśnie jest komplet na iwebie z lupką, butlą, przetoczką i pokrowcem + figurki...za 2200 zł!
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

I jeszcze 8 stówek na piwo dla Corteza zostaje. ;)
Jest też AT 44 10strzałowy z butlą za 1700, AA S400 z pompką i jakąś lunetą za 2000, no i.... BSA R10 z dodatkami za 2100 :D
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Besa najlepsza z nich wszystkich :P , ale to chyba lewa osada jest, nijak "prawy" się nie złoży, dlatego tak cena spada...


...a budżetu 3500 zeta to chyba szkoda na hatsana...a pompka to do czego ?.. koszt wysoki, zmieniać filtr(y) trzeba, żeby H2O nie ciągnąć...dobra butla i tyle, bo w "Polandzie" to chyba będzie gdzie nabić, co innego w konkretnej miejscowości...
MRUWEK
Posty: 9
Rejestracja: 2013-09-16, 13:35
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Post autor: MRUWEK »

Zainteresowała mnie BSA R10 na razie wstrzymam się jeszcze z kupnem i rozgladnę się jeszcze za czymś ciekawym ;)
Widzę że każdy uważa że pompka się nie opłaci?? są z nią aż takie problemy "zmieniać filtr(y) trzeba, żeby H2O nie ciągnąć" ?? A butle to pewnie tylko w Straży mogą nabić bo nikt nie ma kompresora co nabije 300bar
MRUWEK
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Mieszkasz w "Polandzie", czyli nie wiadomo gdzie, nikt Ci nie powie, gdzie można nabić butle dobrym, nurkowym powietrzem. Ja, będąc na wakacjach na wsi, korzystałem z uprzejmości zawodowego strażaka, który jadąc na służbę zabierał moją butlę.
Pompka jest droga, bo musi być markowa, żeby dało się nią pracować i nie odpoczywać potem trzech kwadransów, więc butle są w/g mnie, subiektywnie lepsze. Na temat BSA R-10 pogadaj z kolegą <cheng13>.
Awatar użytkownika
SlaweQ
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3599
Rejestracja: 2007-10-08, 09:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: SlaweQ »

MRUWEK pisze: ...
Widzę że każdy uważa że pompka się nie opłaci?? są z nią aż takie problemy "zmieniać filtr(y) trzeba, żeby H2O nie ciągnąć" ?? A butle to pewnie tylko w Straży mogą nabić bo nikt nie ma kompresora co nabije 300bar
W swej poprzednim wcieleniu PCP-iarza używałem butli jako magazynu pędnika.
Potem wszystko poszło w choler i wróciłem do sprężyny.

Do działkowego strzelania trafił się magazynkowiec i do nabijani używam pompki (ukłony dla kol. Chenga :D )
Bywa że w jedno popołudnie do sylwetek idzie paczka śrutu, czyli 10 razy pompuję karabinek.
Na chwilę obecną pompki na butlę bym nie zamienił (mam porównanie).
Pompka jest lekka, zajmuje mało miejsca, a przy spokojnym i umiejętnym pompowaniu,
nawet puls nie chce mi skoczyć, trzeba dać tylko chwilę rękom odpocząć :P

Powyższą wypowiedź traktuj jednak jako moją subiektywną opinię,
bo jak sam nie sprawdzisz, to nie będziesz wiedział co Ci bardziej odpowiada.

Uczę się strzelać od nowa 8-)
Awatar użytkownika
killermaster
Posty: 50
Rejestracja: 2013-11-10, 18:40
Lokalizacja: Markowa, k. Rzeszowa

Post autor: killermaster »

A ja powiem inaczej-BT-65 się nie tykaj. To nowy stary Hatsan z całym dobrodziejstwem inwentarza. Zapukaj do Dagiego i wypytaj czy coś ma do opylenia. Zima się zbliża to będzie miał może więcej czasu. On robi cuda-niewidy z ATekami, zakłada regulatory, poleruje, smaruje, bezpieczniki ściąga, mierzy, dopracowuje, odprawia egzorcyzmy... Mam od niego ateka i pod warunkiem dobrego śruta można z niego zrobić 1 dziurę na 50 metrów (przy wietrze).
Albo tak jak koledzy radzą-coś z Air Arms albo BSA. Ale wtedy nie dostaniesz magazynka do tego...

Co do butli to w Rzeszowie w praktyce tylko jedno miejsce nabija do 300 BAR-to Aquateam na Krakowskiej w Rzeszowie. Gość bierze 15 zł za 6 litrów.
EDYTA: Jak jeszcze nic nie zanabyłeś to możemy się umówić albo na oglądanie albo na strzelanie tym co mam w stopce. Póki co jestem uziemiony (uraz nogi) ale mogę dać pomacać.
Hatsan AT-44 10 by Dagi + Leapers 5th GEN 6-24x50 AO
Ma kto Superchargera do opylenia?
Operator Tureckiej Armaty Przeciwpancernej
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

killermaster pisze: Póki co jestem uziemiony (uraz nogi) ale mogę dać pomacać.
... nogę ??? ... :lol: :lol:
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
killermaster
Posty: 50
Rejestracja: 2013-11-10, 18:40
Lokalizacja: Markowa, k. Rzeszowa

Post autor: killermaster »

Jakiejś niewieście urodziwej bym dał ale facetowi mogę co najwyżej dać swoją Turecką Armatę Przeciwpancerną :mrgreen:
Hatsan AT-44 10 by Dagi + Leapers 5th GEN 6-24x50 AO
Ma kto Superchargera do opylenia?
Operator Tureckiej Armaty Przeciwpancernej
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

killermaster pisze:mogę co najwyżej dać swoją Turecką Armatę Przeciwpancerną
Nie chwaliłeś się że z Turcji pochodzisz :mrgreen: :P
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22
Awatar użytkownika
killermaster
Posty: 50
Rejestracja: 2013-11-10, 18:40
Lokalizacja: Markowa, k. Rzeszowa

Post autor: killermaster »

Jestem w 1/8 Turkiem. Nie, nie mam tam żadnej rodziny, po prostu żrem dużo kebabów :mrgreen:
Hatsan AT-44 10 by Dagi + Leapers 5th GEN 6-24x50 AO
Ma kto Superchargera do opylenia?
Operator Tureckiej Armaty Przeciwpancernej
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

Od BT raczej dalekim łukiem....jak po taniości - to wystarczy AT, byle od dagiego. I już.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
killermaster
Posty: 50
Rejestracja: 2013-11-10, 18:40
Lokalizacja: Markowa, k. Rzeszowa

Post autor: killermaster »

BT też kiedyś będzie dobrą wiatrówką...jak sporo ludzi ich kupi i zacznie się rynek usprawnień tego karabina. AT jak weszło to też część braci strzeleckiej wieszało na nim psy-że to PCP, ale bardzo niedopracowane i w ogóle po co powstało. Ale wykształciła się grupka ludzi którzy wydzierają z tego karabina naprawdę wiele-tak jak to było w moim wypadku.
Z tego nieokrzesanego karabinka Dagi zrobił kawał porządnej flinty. Bez regulatora ani niczego rozrzut V0 na poziomie 1 m/s, na 50 metrów robi 1 dziurę o przekątnej 1 cm... A wciąż jeszcze go nie opanowałem do końca.
Ale dla "każualowego" strzelca AT jest znacznie lepsze. Tańsze, prostsze, łatwiejsze do dopracowania. BT zaczyna się wpisywać w światowe "tryndy" w wiatrówkach-róbcie wszystko TAKTYCZNE. Czyli dużo świecidełek, szyn, dupereli... A że celność do dupy, dźwignia chrobocze... uj tam, ważne że można dopisać do nazwy TACTICAL ot co!
Hatsan AT-44 10 by Dagi + Leapers 5th GEN 6-24x50 AO
Ma kto Superchargera do opylenia?
Operator Tureckiej Armaty Przeciwpancernej
Abenader
Posty: 156
Rejestracja: 2008-10-23, 20:28
Lokalizacja: gdzie indziej

Post autor: Abenader »

Mam pytanie. Ilu z was strzelało z dopracowanego BT? :P W czymże na dzień dzisiejszy, AT jest lepsze od BT?? Bo tańsze? Jakież to wodotryski tactical zastosowano w BT65 RBW?? I jak W LIMICIE na 50 m uzyskać takie skupienie przy wietrze? Zawsze chętnie dowiem się czegoś nowego :mrgreen:
Hatsan 125 TH 6.35 , No name 6x42 .