Pierwsza wiatrowka do 600-700zł

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Negza pisze:Chyba kpisz
... wręcz przeciwnie ... :idea: Skrócenie i obrobienie sprężyny obowiązkowo :! Jest zbyt wysilona i dlatego karabinek kopie .Pozostałe poprawki robi się obligatoryjnie we wszystkich sprężynówkach i można to zrobić w "domowych" warunkach . O spustach wiele pisano , właśnie , że twarde i niepoprawialne .... matchowy nie będzie , ale też nie ma być . Za to zrobi się przewidywalny . A skoro ma być optyka , to otwarte niepotrzebne ... :P


... tak przy okazji pozdrawiam wszystkie 6 (słownie sześć ) 512-stek , poprawianych w zeszłym miesiącu . .... z powodzeniem ... :mrgreen:


... i jeszcze w sumie .... każdemu wg. potrzeb i upodobania :idea: Co pasuje jednemu , to nie koniecznie drugiemu . Ja nie lubię HW i popapranych Recordów ... :P
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Negza
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 340
Rejestracja: 2007-11-07, 14:26
Lokalizacja: Miechów

Post autor: Negza »

Ja od trzech lat żałuję że wydałem pieniądze na ten cud techniki i kupę pracy w niego włożyłem. Strzelam z niego jednak dosyć często, bo taki mały i zgrabny i przy grillu nikt go raczej nie zepsuje a celność nie jest wtedy specjalnie potrzebna :mrgreen: .
Wiatrówki różne
Maciek1
Posty: 10
Rejestracja: 2013-07-14, 20:12
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: Maciek1 »

Lupka Delta Optical Entry 6x42 plus jednoczesciowy montaż nada się do mojego MP 512M?
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Hiszpan63 pisze:... i jeszcze w sumie .... każdemu wg. potrzeb i upodobania Co pasuje jednemu , to nie koniecznie drugiemu . Ja nie lubię HW i popapranych Recordów ...
...zapomniałeś o besach... :P
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Maciek1 pisze:Lupka Delta Optical Entry 6x42 plus jednocześciowy montaż nada się do mojego MP 512M?
... niekoniecznie :/ ... to celownik z krzyżem myśliwskim i do tego jak na MP512 , to już spora optyka . Szukaj czegoś z obiektywem '32 .

To : ... http://deltaoptical.pl/blizej_celu/lune ... d1663.html ...

Lub to : ... http://deltaoptical.pl/blizej_celu/lune ... d1664.html ...

Bo jak sądzę , poszukujesz czegoś taniego , a to takie minimum :idea:
green_thunder pisze:...zapomniałeś o besach...
... nie lubię przy nich grzebać :idea: ... zrobione ... np. tactical są ok ... :P
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Maciek1
Posty: 10
Rejestracja: 2013-07-14, 20:12
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: Maciek1 »

Hiszpan63 pisze:
Maciek1 pisze:Lupka Delta Optical Entry 6x42 plus jednocześciowy montaż nada się do mojego MP 512M?
... niekoniecznie :/ ... to celownik z krzyżem myśliwskim i do tego jak na MP512 , to już spora optyka . Szukaj czegoś z obiektywem '32 .

To : ... http://deltaoptical.pl/blizej_celu/lune ... d1663.html ...

Lub to : ... http://deltaoptical.pl/blizej_celu/lune ... d1664.html ...

Bo jak sądzę , poszukujesz czegoś taniego , a to takie minimum :idea:
green_thunder pisze:...zapomniałeś o besach...
... nie lubię przy nich grzebać :idea: ... zrobione ... np. tactical są ok ... :P
A montaż jednoczęściowy czy dwuczęściowy zakupić?
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Pewnie jednoczęściowy będzie solidniejszy ... ale , to już Ty zadecydujesz co Ci bardziej będzie pasowało ... ja mam skrzywione poglady i się nie znam ... :P
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Maciek1
Posty: 10
Rejestracja: 2013-07-14, 20:12
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: Maciek1 »

To jeszcze takie pytanko:
Czy ta lupka http://deltaoptical.pl/blizej_celu/lune ... d1663.html ma tubus 1" czy 30mm?
MP-512M + PP 3-9x40AO
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

... calowy ... ;)
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Maciek1
Posty: 10
Rejestracja: 2013-07-14, 20:12
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: Maciek1 »

Czyli ten montaż bedzie pasował http://deltaoptical.pl/blizej_celu/mont ... d3043.html do DOE 4x32 S IR, czy się mylę? a moze wybrac niższy bez prześwitu?
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Maciek1 pisze:Czyli ten montaż bedzie pasował
... będzie pasował .. tzn. da się zamontować , ale Tobie raczej nie będzie pasował :! ... niski , ewentualnie średni :idea: ... dopóki nie przymierzysz się do karabinka , nie będziesz wiedział .
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

OT:
Przepraszam, ale nie wytrzymałem :(
Hiszpan63 pisze:... ja mam skrzywione poglądy i się nie znam ... :P
Nie tylko ty ;) Niektórzy starsi do Ciebie też :P
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik