Pistolet do strzelania tarczowego

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Afro
Posty: 16
Rejestracja: 2012-09-01, 20:23
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Afro »

SlaweQ pisze:W PPn dopuszczone jest strzelanie z jednej ręki, bez usztywnień na nadgarstku: http://puchar.nasze-wiatrowki.pl/?page_id=98

Z dwóch rąk można strzelać sylwetki, czyli Silhouettki: http://bron.iweb.pl/viewforum.php?f=117
Ale strzelanie do tarczy PPn na 10 metrów oburącz (nie mówię oczywiście o zawodach) będzie dobrym odpowiednikiem (treningiem) strzelania do tarczy pistoletowej z 0.22 LR na 25 metrów? ;) Bo z Margolinka strzelam z 2 łap jak na razie ;)
Rlyeh pisze:Ja nie wiem czy koniecznie konieczne jest wkręcanie tego pistoletu w imadło. Co by nie wrzucił z płaską główką, to będzie leciało mniej więcej tak jak trzeba. Dobieranie śrutu jeszcze zanim się człowiek zacznie mieścić w czymśtam jest dobre, ale tylko do pisania recenzji, testu itd.
No właśnie tego wkręcania osobiście wolałbym uniknąć, ponieważ przy moich zdolnościach manualnych mogę zrobić "pistoletowego placka" :mrgreen: W ogóle to gdzie kupić Lova, ta aukcja i cena wydaje się OK?
LINK
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Cenę bym negocjował albo dał ogłoszenie o kupnie.
Nie, nie będzie, w wielu aspektach. To znaczy tak, będzie, w pewnym sensie.
To przestań strzelać z dwóch łap. Niby w czym to ma pomóc albo jak przygotować do strzelania jednorącz (o ile w ogóle zamierzasz tak strzelać, a jeśli masz zamiar pchać się w wyczyn to masz)?
Afro
Posty: 16
Rejestracja: 2012-09-01, 20:23
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Afro »

No bo na egzaminie na patent strzela się oburącz ;) A jak już ogarnę strzelanie oburącz z 0.22 i skupienie będzie na dość zadowalającym poziomie zamierzam podnieść poprzeczkę i szlifować 9x19 :) Co nie zmienia faktu, że z palnej zamierzam też strzelać z 1 ręki ale chyba prościej i szybciej się najpierw nauczyć strzelać z obu :)
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

Jeśli chcesz nowy to chyba najtaniej http://www.colosus.pl/wiatrowka-pistolet-lov-21/
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=617 ... sc&start=0 - tu masz opinie o sklepie.
PW wysłałeś czy LOV z beżowego sprzedany? Bo zdarzało się, że 10 rezerwowało, a po miesiącu sprzęt był dalej nie sprzedany.
Co do śrutu, to tutaj wielu strzela z KTK (słowacki diabolo), który kosztuje połowę tego co Crosman z twojego linka, niektórzy osiągają nim skupienia o jakich na razie możesz jedynie pomarzyć, więc chyba nie masz co wywarzać otwartych drzwi.
Afro
Posty: 16
Rejestracja: 2012-09-01, 20:23
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Afro »

Kupiłem tego Lova 21 z allegro, przy wkręceniu kartusza co2 (już 2 poszły) słychać ulatniający się gaz i w pistolu po...2 minutach nie ma gazu, czyli klamka nie sprawna i gwarancja? :/
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Widziałem raz na zawodach, jak człowiekowi spitolił dwutlenek z LOVa właśnie. Rozkręcał, wymieniał uszczelkę, wreszcie... pożyczył FWB 65. To raz. Dwa - upewnij się, że przeczytałeś instrukcję obsługi. Niby nic, a jednak czasem piszą tam ciekawe rzeczy, jak np. to, żeby przed wkręceniem kartusza naciągnąć zbijak.
Afro
Posty: 16
Rejestracja: 2012-09-01, 20:23
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Afro »

Sprawa się wyjaśniła, sprzedawca wysłał mi używany zepsuty pistolet, który miał odesłać do serwisu a sprawny poleciał do serwisu :lol: Tak więc jutro przysyła mi kuriera po popsutą i czekam na swój :P
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

A któż był tak rozgarniętym sprzedawcą, że wysłał Ci uszkodzony sprzęt?
Afro
Posty: 16
Rejestracja: 2012-09-01, 20:23
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Afro »

Kupiłem na tej aukcji na allegro co podawałem wcześniej :mrgreen: Ale jak wszystko odbędzie się bez problemu to spoko, gafy się zdarzają ;)

Edit: Sprzedawca zachował się bardzo na poziomie 8-) Dzisiaj kurier przyjechał zabrać popusty sprzęt, dla mnie przywiózł świeżego Lova 21 z gratisowymi bombniczkami i uszczelką ;)
Afro
Posty: 16
Rejestracja: 2012-09-01, 20:23
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Afro »

No i wystrzelałem pierwszy kartusz co2 w piątek i sobotę i było wszystko si, dzisiaj wkręcam kartusz i gaz wyleciał, ponownie wkładam nabój i tak samo... Trafiłem na jakąś felerną partie czy te klamki tak się sypią? :mrgreen: