Wiatrówka do 500 zł [moje poczatki]

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Guzik prawda, poszaleliście z tym rozbieraniem, składaniem, abarot rozbieraniem...już to w wojsku przerabiałem...kupuje się karabin pewnej marki i strzela... :roll:

...a tak w ogóle, to poczekam na posta w pewnym dziale, bo takie mimochodem, coś tam...
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

Jednakowoż mniemam, iż karabin owej marki trudno nabyć drogą kupna mieszcząc się w kwocie 500zł, a jeśli nawet coś takiego się uda, to zapewne i tak trzeba byłoby zajrzeć do środka i zobaczyć, dlaczego był tak tani. :)
Rozbieranie jest niekonieczne, gdy:
-po strzale z lufy nie leci dym
-nic nie skrzypi, jęczy , brzęczy, chrobocze.
Jeśli chcesz coś na CO2 - poszukaj, poczytaj o QB78/QB79, przewodnik po chinkach- http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php?t=5229 . Nie chcesz czytać posłuchaj się Hiszpana. Zanim coś kupisz zawsze możesz się zapytać czy warto, zapewne ktoś odpowie. (może nawet na zadane pytanie ;) )

ps.
Oprócz Slavii, w K/S jest jeszcze QB57, w jej przypadku pewnie będziesz miał wsparcie techniczne obecnego właściciela na okoliczność ewentualnych niedomagań. ;)
Ostatnio zmieniony 2012-04-30, 10:18 przez witeg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

januszrg pisze:No to mnie zmartwiłeś...bo miałem zamiar sobie sprawić :/
Nowe Sharp(idrut)y mają zaworek w tłoku pompki - czyli dodatkowa część potencjalnie się psującą :( Poza tym S 1210 maja plasticzaną ósemkę tak jak poprzednie 1110 i chyba takowąż osłonę lufy. Piszę "chyba" bo organoleptycznie nie sprawdzałem.
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik