GAMO Whisper IGT

Wszystkie typy wiatrówek sprężynowych

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

rugo
Posty: 4
Rejestracja: 2012-08-08, 14:02
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: rugo »

Witaj Barnard,
Noszę się z zamiarem kupienia takiego sprzętu. Jeżeli nie będzie dla Ciebie trudnością to opisz trochę zabawę z tą plujką.
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Hmm ... Drążysz temat w kilku miejscach , ale chyba nie do końca wiesz co robisz :/

Gamo , to niezłe karabinki i można je sympatycznie ucywilizować , nie trzeba też bać się owego plastiku na kostce lufy . Natomiast bać się należy ... systemu IGT ... :P Jest nierozbieralny , nienaprawialny (dwa posty wyżej zwrócił uwagęna to miki) na dodatek z trzech egzemplarzy jakie miałem w rękach , wszystkie miały różną energię ... od 11 -14 do 16J . Czyli jak w fabryce dmuchnęli tak zaczopowali i basta . Jak zacznie puszczać to naprawiał sobie będziesz w Hiszpanii :mrgreen:

A do tego za 1000 zł :shock: :shock: Cena nieadekwatna do tego co oferuje ten karabinek , a póki co oferowany jest ze starym modelem spustu (da się poprawić ). Przy zakupie trzeba brać pod uwagę serwis własnoręczny lub w miarę blisko i szybko .
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

Ja nie rozumiem co Cię tak urzekło w tym IGT? System, czy taktyczny design...? Dla mnie to jednorazówka nie warta więcej, niż 500 zł. Ale 1000 zł... :shock: Wczoraj załatwiłem koledze piękne i sprawdzone osobiście HW-97 po Hoganie (które na 50m wycina piękne skupienie), za 1100 zł. :P
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42