Początkujący prosi o pomoc

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
wonski
Posty: 257
Rejestracja: 2008-03-14, 08:58
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: wonski »

Mitologia i szafa już oberwały, może jednak na świeżym powietrzu puszki, tarcze :P
Predom-Łucznik kl. 188
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 139
Rejestracja: 2007-10-08, 21:04
Lokalizacja: Toruń

Post autor: RomekS »

michal320 pisze: Ma bardzo dużą siłe ognia -.....
:D :lol: Zieje ogniem ???? To smok pewnie jakiś.
Dla chcącego nie ma NIC...
Awatar użytkownika
arturio111
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 164
Rejestracja: 2007-10-12, 21:20
Lokalizacja: Police

Post autor: arturio111 »

michal320 pisze:Ma bardzo dużą siłe ognia - śrut przebił na wylot całą mitologie grecką (380 stron) i jeszcze zrobił odprysk na szafie.
Bardzo lubiałem swojego harrego.....ale żeby mitologię??!! ;)
Jeżeli chodzi o alchemika to ze swojej strony gorąco polecam. Miałem od niego zarówno zestaw do harrego jak i do slavki i byłem bardzo zadowolony zarówno z jakości towaru jak i usług.
stareńkie HW35 :) Gamoń PR-45, Walther CP88
michal320
Posty: 10
Rejestracja: 2008-06-01, 12:29
Lokalizacja: wlkp

Post autor: michal320 »

dzis kupiłem lunete POINT PRECISION 3-9x40 AO do mojego hatsana 70.Założyłem ją, wszystko jest ok tylko nie wiem za bardzo jak ją wyregulować podajcie jakiś sposób. Byłem dzis nad jeziorem i strzelałem do różnych celów wodnych, jednak z mizernym skutkiem...
Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: onichimor »

Michale. Lupę trzeba wyzerować. Odmierzasz sobie dystans na jakim chcesz mieć zero i umieszczasz na nim cel na którym będziesz widział dobrze przestrzeliny (tarcza, karton etc.) Kładziesz się z karabinem na ziemi i robisz podpórkę ze zrolowanego koca na broń. Oddajesz serię kilku strzałów do zaznaczonego na kartce celu (środek tarczy, lub np. punkt na kartonie), Sprawdzasz jak układają ci się przestrzeliny, odkręcasz zakrywki z pokręteł regulujących i kręcisz nimi przy użyciu monety wsadzonej w wycięcie pokrętła. Jak przestrzeliny są niżej niż punkt celowania kręcisz pokrętłem kilka klików w kierunku UP. Jak idą ci w lewo kręcisz w RIGHT. I analogicznie. Potem kolejna seria strzelań i kolejne kręcenie. Czynność powtarzać do uzyskania zadowalającego cię pokrywania się punktu celowania z punktami trafiania. Wtedy zakręcić zakrywki.
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!
twardy.cyngiel
Posty: 30
Rejestracja: 2008-06-10, 14:39
Lokalizacja: Kielce

Post autor: twardy.cyngiel »

Tu masz taką bardzo przydatną ściągawkę znalezioną w sieci:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b83 ... 7556e.html
Wydrukuj i zachowaj a zerowanie lupki już nie będzie problemem :)

Pozdrawiam