Optyka do Crossman Vantage

Moderator: Hiszpan63

xbitx
Posty: 35
Rejestracja: 2014-07-11, 23:17
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: xbitx »

A tą tania lupke dostane z gwarancją?
Awatar użytkownika
januszmariusz
Posty: 2667
Rejestracja: 2008-07-07, 11:34
Lokalizacja: Przemyśl/Żurawica

Post autor: januszmariusz »

Jak na twoje potrzeby wystarczy Ci PP 4X32 ,oczywiście z gwarancją :)
http://www.zielonysklep.pl/luneta-monta ... cover.html
pozdrawiam Janusz
Crosman C1K77+PP 4x32 AO - Iż-38 klasic. B2 po remoncie i ma się dobrze
Nowy nabytek TYTAN GS-750 + Kandar 3-9x40
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Jak jeszcze nie onanizowano się sprzętowo tak jak dzisiaj , to głównie polecało się Delty Entry jako przyzwoitej jakości , celowniki budżetowe . Ogólnie nic się w tej mierze nie zmieniło . Dobre warunki gwarancyjne , dobra wytrzymałość i przyzwoite szkła . ... http://deltaoptical.pl/blizej_celu/lune ... ,d217.html ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

Hiszpan63 pisze:Jak jeszcze nie onanizowano się sprzętowo tak jak dzisiaj.
Hehe, lepiej bym tego nie ujął :)
Sam na "małej" beemce posadziłem najnowszy model chińszczyzny, a PP leży w pudle.
Dlaczego? A no dla 6 dotów w każdą stronę, jak w moim dużym Leapersie. A gdy ma się strzelnicę do 100 metrów, to się doty przydają. Karabiny oby dwa ustawione na 15 dżulików i przeskok z jednego na drugi jest bezbolesny, tzn celuje się nimi tak samo :)
Krzyż jest odrobinę grubszy od PP, lecz w rekreacji to nie wadzi zbytnio.
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

No to ja tradycyjnie polecam DOC-a , wprawdzie za 100 nie dostaniesz ale za 250 używkę trafisz.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Temat bez sensu, bo za stówę to i używek nie ma...kupić trzeba byle co, strzelić z paczkę i będzie wiadomo, dlaczego takiego badziewia nie kupuje się, przecież tylko o potwierdzenie Koledze chodzi...
xbitx
Posty: 35
Rejestracja: 2014-07-11, 23:17
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: xbitx »

Dzięki wszystkim za wypowiedzi. Wezmę ta Deltę mam gwarancje niech sie z nią dzieje co chce.
rednex
Posty: 18
Rejestracja: 2014-09-12, 17:26
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: rednex »

Witam, po dłuższej przerwie :)

Zastanawiam się nad posadzeniem na moim pudełkowym Cross Copperhead wspomnianej, przez Kolegę Hiszpana, Delty... lub DOE 6x32 S AO IR R/G i do tego widziałem montaż, też Delty, Montaż jednoczęściowy AG-25M412

Chciałbym postrzelać na ok. 50 m może dalej... ale nie wiem czy to jest dobre zestawienie, czy mi zaraz tego nie roztelepie.

Na całość mogę wydać max 250 zł bo jak moja Baba rozkmini, że kupiłem drogą optykę to w najlepszym przypadku wygoni mnie z domu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

rednex pisze: jak moja Baba rozkmini, że kupiłem drogą optykę to w najlepszym przypadku wygoni mnie z domu
.. to kup za 250 , a powiedz , że zapłaciłeś 700 :! ... tylko skorzystasz na przyszłość ... :mrgreen:

.. kupuj , kupuj ... nikt nie da gwarancji , że nie roztrzepie , ale zaczniesz pykać z "optykiem" , to się wciągniesz , posmakujesz , a majątku nie wydasz .
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

...gorzej, jakby wywaliła przez okno rzeczoną lupkę.... :roll:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Ale za te "700" wywali i jego i sprzęt ... każdy by chciał tak tanio się wywinąć .. :lol:
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
rednex
Posty: 18
Rejestracja: 2014-09-12, 17:26
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: rednex »

Cortez pisze:...gorzej, jakby wywaliła przez okno rzeczoną lupkę.... :roll:
Jak znam temperament mojej Żony to prędzej by mi ją wsadziła w d... ekhe ekhe :/

Tak ogólnie, to mogłoby być? - Jedna z tych lupek + wspomniany montaż?

Wolę się poradzić niż wtopić w błoto i nic nie mieć :) A rady bardzo sobie cenię, bo w temacie śrutu, kupiłem Exacta i jestem ponad miarę zadowolony :)
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Jeżeli DOE , to 3-9x40 ... http://deltaoptical.pl/blizej_celu/lune ... d1664.html ...montaż też ma szansę wytrzymać .
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3697
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

rednex pisze:Jak znam temperament mojej Żony to prędzej by mi ją wsadziła w d... ekhe ekhe :/
W takim razie zastanów się nad tubusem 1 calowym - zawsze to mniejsze zniszczenia anusa niż przy 30mm :^)

A na serio: DOE 3-9x40AO jest ok.
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
rednex
Posty: 18
Rejestracja: 2014-09-12, 17:26
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: rednex »

Na początku też zastanawiałem się na DOE ze zmiennym powiększeniem m.in. tym o którym wspomniał Kolega Przemek, ale bałem się, że te zmienne mogą mieć słabsze "bebechy" jak na moją "armatę" :)

Ale skoro Koledzy z doświadczeniem używają i polecają... to nie ma co dłużej zastanawiać :)

Dziękuję wszystkim za pomoc i poradę.

Pozdrawiam, rednex
Cros Copperhead, a jak się nauczę strzelać... pewnie będzie coś innego :)