Tytan gs 750

Wszystko co dotyczy naszych dmuchawek

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Całkiem nieźle jak na pierwszy raz na tym dystansie ;)
Awatar użytkownika
wojtektorr85
Posty: 19
Rejestracja: 2016-03-03, 17:38
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: wojtektorr85 »

Na czwartej stronie tego tematu umieściłem zdjęcie z mojej miejscówki widać na nim tarczę do której strzelałem (krawędź ostatniego kulochwytu). Przy okazji jakby ktoś w terenie strzelał i zastanawiał się na jaką odległość oddawał strzały to można sobie zmierzyć w ten sposób, myślę że pomiar z dokładnością do 1m. Strzelałem z wysokości połowy pierwszego kulochwytu zmierzyłem odległość na mapy.google.pl

Obrazek
Adept strzelectwa, pierwszy karabinek - Tytan GS750 + CZ 4x28
Awatar użytkownika
Kombat69
-#Brązowy Dobromir
-#Brązowy Dobromir
Posty: 485
Rejestracja: 2009-02-21, 21:52
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Kombat69 »

Jeśli masz możliwość, to wstaw proszę fotki 2 tarcz 14x14 o standardowych polach , strzelane na 25m z kocyka .
Chętnie zobaczę możliwości karabinka.
Pozdro.
Obecnie na stanie:
HW95k by' Hogan + SMOP25C + DOC
HW50S by' Hogan + AG-25M412 + DOC
HW30S by' Hogan + PP 4x32 AO
Norica Sport :)
Iż 38 Bakielit +drewno :)
Diana mod.3
Record LP-77 "Żyw"
Browning Buck Mark URX
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2871
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

Kombat69 pisze:Chętnie zobaczę możliwości karabinka.
Wojtek trafił na bardzo dobrą lufę w relatywnie tanim karabinku , co jest kwestią fartu . Zrobił polecany test śrutu który wykazał , że śrut przechodzi na całej długości gładko i bez przycięć . Lufę też opuszcza niezauważalnie , czyli koroną też nie trzeba się pilnie zajmować . Przypuszczam , że gdy użyje lepszego śrutu , to wyniki będą jeszcze bardziej satysfakcjonujące .
Awatar użytkownika
wojtektorr85
Posty: 19
Rejestracja: 2016-03-03, 17:38
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: wojtektorr85 »

Kombat69 pisze:Jeśli masz możliwość, to wstaw proszę fotki 2 tarcz 14x14 o standardowych polach , strzelane na 25m z kocyka .
Chętnie zobaczę możliwości karabinka.
Pozdro.
Jak tylko pojadę na wieś postrzelam z pozycji leżącej, tutaj gdzie zazwyczaj strzelam za bardzo nie ma możliwości, mrówki do nosa włażą :) Dziś strzelałem na 25m ale chyba miałem gorszy dzień, podobną celność miałem na 45m :) Tarcza o średnicy 12 cm, pomijając pojedyncze odległe trafienia skupienie jest na 3 cm

Obrazek
Adept strzelectwa, pierwszy karabinek - Tytan GS750 + CZ 4x28
Awatar użytkownika
januszmariusz
Posty: 2667
Rejestracja: 2008-07-07, 11:34
Lokalizacja: Przemyśl/Żurawica

Post autor: januszmariusz »

Tak się stało że również dołączyłem do klubu Tytana GS 750,
Karabinek już wcześniej mi się spodobał i przypadł do gustu po pierwszym opisie jaki poczynił Włodziu @Filo a ostatnio miałem okazję dzięki Wojtkowi @Wojtektorr85 z niego postrzelać i dokładnie mu się przyjrzeć . Decyzja wcześniej podjęta ziściła się gdy wpadła dodatkowa kasa ;) , tak więc w środę do południa zamówiony trafił do mnie w czwartek po południu dostarczony przez kuriera In Postu .

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
W opakowaniu : Karabinek T-Gs 750 luneta Kandar 3-9x40 , montaż dwuczęściowy wysoki ACCUSHOT firmy Kandar , dwa opakowania Tureckiego śrutu OZTAY , tarcze 20 sztuk + papiery zakupu , gwarancja , instrukcje obsługi .
Bardzo miłe zaskoczenie , karabinek bardzo dobrze i dokładnie wykonany , można powiedzieć pod "igłę"

Obrazek


Obrazek

Obrazek
Nadmienić muszę że po oddzieleniu złomu od opału okazuje się że system jest suchy i wymaga przesmarowania co moim zdaniem jest na plus ;)
Dane z oryginalnej instrukcji producenta :

Obrazek
Cd.nastąpi :)
pozdrawiam Janusz
Crosman C1K77+PP 4x32 AO - Iż-38 klasic. B2 po remoncie i ma się dobrze
Nowy nabytek TYTAN GS-750 + Kandar 3-9x40
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

OT:
Ustaw datę, bo zdjęcia sprzed ponad 11 lat :(
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik
Awatar użytkownika
januszmariusz
Posty: 2667
Rejestracja: 2008-07-07, 11:34
Lokalizacja: Przemyśl/Żurawica

Post autor: januszmariusz »

Sorki , nie zauważyłem .Dzięki za zwrócenie uwagi ;)
pozdrawiam Janusz
Crosman C1K77+PP 4x32 AO - Iż-38 klasic. B2 po remoncie i ma się dobrze
Nowy nabytek TYTAN GS-750 + Kandar 3-9x40
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2871
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

januszmariusz pisze: Bardzo miłe zaskoczenie , karabinek bardzo dobrze i dokładnie wykonany , można powiedzieć pod "igłę"
Zawsze to podkreślałem . Jedynym problemem może być jakość lufy , bo w tej klasie cenowej nie montuje się luf selekcjonowanych .
Januszu , przestrzelałeś już nabytek ?
Awatar użytkownika
januszmariusz
Posty: 2667
Rejestracja: 2008-07-07, 11:34
Lokalizacja: Przemyśl/Żurawica

Post autor: januszmariusz »

Filo pisze:Januszu , przestrzelałeś już nabytek ?
U nas ostatnio w sumie pogoda pod psem , tak ze tylko postrzelałem raz w terenie z otwartych aby się bebeszki w karabinku poukładały :)
Niestety strzelanie w okularach z otwartych to nie moja bajka , tak więc jena decyzja i usunięcie muszki i założenie lupki z zestawu (Kandar 3-9 x 40).
Filo pisze: Jedynym problemem może być jakość lufy
Lufa jet okej , chociaż nie spodziewałem się tego ;)
Ze względu że znowu pada od soboty i nie ma jak postrzelać w terenie a żeby zaspokoić Twoją ciekawość , w piwnicy strzeliłem jedną tarczkę na szybko .

Obrazek
Dziesięć strzałów , śrut - Exact 4,50 mm , praktycznie jedna dziurka . Te dwa odskoki to 9 i 10 śrut , zmęczenie ręki bo karabinek z lunetą sporo waży 4,1 kg a bez lupki 3,6 kg .
Wnioski : trafił mi się za niewielką kasę udany egzemplarz , w przyszłości poprawa spustu ,aktualnie jest za twardy jak dla mnie ale jak widać z tarczki , strzelać się da :D
Aktualna fotka Tytana

Obrazek
pozdrawiam Janusz
Crosman C1K77+PP 4x32 AO - Iż-38 klasic. B2 po remoncie i ma się dobrze
Nowy nabytek TYTAN GS-750 + Kandar 3-9x40
Awatar użytkownika
wojtektorr85
Posty: 19
Rejestracja: 2016-03-03, 17:38
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: wojtektorr85 »

Karabinek jak najbardziej przynosi duzo przyjemnosci ze strzelania, jest dosc precyzyjny jak na swoja cene. Duzo wygodniejszy jesli lunetka lezy na niskim montazu. Ja u siebie kupilem niski jednoczesciowy PP ale do szyny tytana srednio sie nadaje, szczeki wydaja sie zbyt grube do waskiej szczeliny szyny tytana, moze ktos ma doswiadczenia z montazem do tytana, jaki niski montaz najlepiej pasuje? Co do spustu to mialem ochote sam wymienic sprezyne ale obawiam sie ze nie podolam zadaniu, takze przy najblizszej okazji przekaze sprezynki ktore zrobil mi @Filo(bardzo mu za to dziekuje) Tobie wiec bedziesz mial gotowa do wymiany i przy okazji wymienisz i u mnie:-) Ja swojego Tytana juz mam ze 2 miesiace ale przyjemnosc ze strzelania jak za pierwszym razem:-)
Adept strzelectwa, pierwszy karabinek - Tytan GS750 + CZ 4x28
Awatar użytkownika
januszmariusz
Posty: 2667
Rejestracja: 2008-07-07, 11:34
Lokalizacja: Przemyśl/Żurawica

Post autor: januszmariusz »

Gebi pisze:januszmariusz
Jeśli GS 1250 jest mocniejszy, to może to FACiem pachnieć :| Już GS 750 jest mocną bardzo wiatrówką, prawie pod limit :/
Więcej danych ma z pewnością FILO.
Dane i opis na stronie producenta
http://www.china-airrifle.com/products_ ... 447d3.html
pozdrawiam Janusz
Crosman C1K77+PP 4x32 AO - Iż-38 klasic. B2 po remoncie i ma się dobrze
Nowy nabytek TYTAN GS-750 + Kandar 3-9x40
Awatar użytkownika
Gebi
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1492
Rejestracja: 2014-07-10, 16:40
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Post autor: Gebi »

Zdziwiłem się dziś nieco. Swojego gazowego Tytana sprezentowałem pewnemu młodzieńcowi, który miał warunki by z niej strzelać bezpiecznie na dalsze odległości. Postanowiłem sprawdzić, czy są jeszcze dostępne, w jakiej cenie i jak z zapasowymi sprężynami.
Znalazłem je tylko na portalu aukcyjnym w cenach za jakie kupowaliśmy je z Mistrzem Filo, ale bez optyki :shock:
Samych sprężyn nie udało mi się wyszukać, może Mistrz Włodzimierz wykupił cały zapas?
Zastanawiam się teraz jaka jest przyczyna zniknięcia ich z rynku.
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

Prawdopodobnie kontener Tytanów GS 750, który do nas przypłynął sprzedał się i teraz są dostępne tylko jego resztki, jak ktoś zamówi następny to się pojawią, jak nie to nie. Podobnie ze sprężynami do nich. Do kupienia są te nowsze chyba nazywają się 1250. Jak będzie z zapasowymi sprężynami, jest zagadką.
Awatar użytkownika
Gebi
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1492
Rejestracja: 2014-07-10, 16:40
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Post autor: Gebi »

witeg:
Mnie raczej przyszło do głowy, że ten "badziewny chiński złom" sprzedał się prawie do cna, a ludzie się ich nie pozbywają.
Szucer-owy outlet ma 16 sztuk w kalibrze 5,5 mm za 359 PLN, 14 w kalibrze 4,5 mm - w tej samej cenie oraz jakiś ... Maximus1002 ze 149 sztukami (4,4mm) po 300 PLN.
Kontener to chyba więcej, niż 200 sztuk?