Diablik 2

Wszystko co dotyczy wiatrówek PCP

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

szub
Posty: 50
Rejestracja: 2011-12-29, 21:52
Lokalizacja: oława

Post autor: szub »

wiatrówka vulcan Obrazek
szub
Posty: 50
Rejestracja: 2011-12-29, 21:52
Lokalizacja: oława

Post autor: szub »

gwarantuje że z takim przeładowaniem sprzedaż będzie większa.
szub
Posty: 50
Rejestracja: 2011-12-29, 21:52
Lokalizacja: oława

Post autor: szub »

A z resztą niech się wypowiedzą pszyszli nabywcy czy wolą nie odrywać głowy podczas przeładowania.
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

szub pisze:gwarantuje że z takim przeładowaniem sprzedaż będzie większa.
... a ileż to ta czeska manufaktura niby to sprzedała tych karabinków ??? :lol: :lol: ... chyba jednak nie system przeładowania ma tu kluczowa rolę ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
blucas
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 765
Rejestracja: 2013-03-28, 11:37
Lokalizacja: Pcim / Myślenice

Post autor: blucas »

szub
1. Tutaj da się edytować posty...
2.Zauważ że to zupełnie inne systemy. Vulcan ma krótszą lufę. W Diabliku trzeba by dorabiać system przekładni aby to działało (mało miejsca).
Darek zaprojektował system uniwersalny do różnych osad a nie stricte dedykowany do bulpupa.
C.3576, Ka.CaP-1 - jeszcze się robi
szub
Posty: 50
Rejestracja: 2011-12-29, 21:52
Lokalizacja: oława

Post autor: szub »

może i nie ma ale jak się buduje wiatrówkę od początku to zrobić takie przeładowanie to podstawa.
szub
Posty: 50
Rejestracja: 2011-12-29, 21:52
Lokalizacja: oława

Post autor: szub »

bardzo prosto da się zrobić takie przeładowanie bez przerabiania tego co jest zrobione mam pomysł jak to zrobić . mogło by to być jako dodatkowa opcja. każdy by sam zdecydował.
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

Kolego szub!!! Naucz się edytować swoje posty - nie wal jednego, pod drugim :!

Ad rem: ja też wolałbym przeładowanie oddalone od "baki"... :P
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Grossus
Posty: 401
Rejestracja: 2009-03-21, 23:30
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Grossus »

Jak już robimy koncert życzeń to dlaczego nie semi-auto? :)
http://www.wsststrzelec.pl/
"A teraz szybko zanim dotrze do nas że to bez sensu" - Król Julian
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Jakie semi-auto ?? ... tylko full-auto :idea:
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

@szub
Jest tak że nigdy nie zadowoli się wszystkich, jedni wolą takie przeładowanie inni czterotakt, jeszcze inni SL. Jeśli miałbym słuchać i brać poprawki na to co komu się podoba to nie ma sprawy, ja mogę tak robić tylko że wtedy taki karabinek będzie robiony na zamówienie i będzie kosztował sporo więcej. Powiem Ci też że te Twoje gwarancje to tak o kant dupy roztrzaskać, bo czy gwarantujesz mi że jak nie sprzedam pierwszej partii to je wszystkie kupisz? No i co Ty na to Panie mądralo, więc proponuje trochę umiarkowania, w tych Twoich gwarancjach, bo są niewiele warte. System będzie sprzedawany z przeładowaniem SL i czterotaktem, będą lewe i prawe osady, pewnie również będzie ich kilka do wyboru, więc oferta będzie dość szeroka, myślę że ten co będzie chciał kupić to kupi a ten co będzie chciał pomarudzić to i tak po marudzi, obojętnie jaki system by to nie był i jakie przeładowanie. Bo znawców i doradców u nas nie brakuje.
Mam dla Ciebie również propozycję. Jak jesteś taki pewien sprzedaży tego co proponujesz to wyłóż kasę na 10 karabinków, ja je zrobię, a Ty w razie porażki będziesz miał z czego strzelać do końca życia. Przyjmujesz propozycję?
No i jeszcze na koniec koledzy pisali Tobie że posty się edytuje, tak również jest napisane w regulaminie, więc najpierw pisz zgodnie z regulaminem który zaakceptowałeś, a na koniec pouczaj innych OK?
guntuning.com
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2871
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

daras pisze:Jest tak że nigdy nie zadowoli się wszystkich
Darek ma rację , że to producent ponosi całe ryzyko i jego wyczucie rynku liczy się najbardziej . Wiem o tym , bo sam kilkakrotnie ryzykowałem . Tylko na początku działalności , jeszcze za komuny ( niestety upadła , bo byłbym bogaty ) , miałem komfort produkcji bez ryzyka zbytu . Robiłem części , a potem całe motocykle wyścigowe na zlecenie PZMot . Od razu pomniejszę swój sukces , żeby nie było że się chwalę - to były , jak na dzisiejsze czasy , siermiężne samodziełki , ale chętni ścigali się nimi nawet w o Puchar KDL ( Krajów Demokracji Ludowej ), a mój kolega Włodek Kwas ( Żuk ) zdobył Mistrzostwo Polski . No i się pochwaliłem . :oops:
Awatar użytkownika
Gebi
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1492
Rejestracja: 2014-07-10, 16:40
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Post autor: Gebi »

Filo
No i się pochwaliłem
BO JEST CZYM!
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2871
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

szub pisze:wiatrówka vulcan
Hiszpan63 pisze:a ileż to ta czeska manufaktura niby to sprzedała tych karabinków ??
Próbowałem znaleźć tę " czeską manufakturę " z jej ofertą , ale nie znalazłem .
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Filo pisze:
szub pisze:wiatrówka vulcan
Hiszpan63 pisze:a ileż to ta czeska manufaktura niby to sprzedała tych karabinków ??
Próbowałem znaleźć tę " czeską manufakturę " z jej ofertą , ale nie znalazłem .
... bo to tak wielki "potentat" , że utrzymuje ścisłą tajemnicę handlową ... :mrgreen: :mrgreen:
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)