Czy warto...?

Tu dajemy porady i oczekujemy odpowiedzi na pytania

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
bonzoo
-#Srebrny Dobromir
-#Srebrny Dobromir
Posty: 1786
Rejestracja: 2008-02-03, 19:27
Lokalizacja: Łazy

Post autor: bonzoo »

maximus pisze:Bierz i ani chwili się nie zastanawiaj. Będziesz kochał tą wiatrówkę ;)
Mam :mrgreen: i kocham :mrgreen: TY nie będziesz żałował :evil: żona/dziewczyna NA PEWNO...
Awatar użytkownika
Santafer
Posty: 223
Rejestracja: 2008-03-16, 20:33
Lokalizacja: znadjeziora

Post autor: Santafer »

maximus pisze:Bierz i ani chwili się nie zastanawiaj. Będziesz kochał tą wiatrówkę ;)
Mam odmienne zdanie:
:mrgreen: :mrgreen:
Kup oś tańszego"gorszego" nie bedziesz miał stesu:nie pasuje,za mała,za duza a eksploatujac coś taniego ,prymitywnego zdecyduszesz całkiem racjonalnie i swiadomie jakiero typu sprzęt Ci odpowiada ( a i grzebalnictwo w sprzecie tanim i prostym jest ,mało ryzykowne(a to też trzeba wziąc pod uwagę)
pzdro
były kochane 9,był szmelc,był FWB 300,jest Baikal 512M i do tego dodam inne wyzwanie ...
Awatar użytkownika
jarn
Administrator
Posty: 1242
Rejestracja: 2007-10-28, 22:20
Lokalizacja: Strzelno

Post autor: jarn »

Santafer pisze:
maximus pisze:Bierz i ani chwili się nie zastanawiaj. Będziesz kochał tą wiatrówkę ;)
Mam odmienne zdanie:
:mrgreen: :mrgreen:
Kup oś tańszego"gorszego" nie bedziesz miał stesu:nie pasuje,za mała,za duza a eksploatujac coś taniego ,prymitywnego zdecyduszesz całkiem racjonalnie i swiadomie jakiero typu sprzęt Ci odpowiada ( a i grzebalnictwo w sprzecie tanim i prostym jest ,mało ryzykowne(a to też trzeba wziąc pod uwagę)
pzdro
To fakt w tańszym mniejszy stres że coś się spartoli przy rozbiórce. Ale moim zdaniem niema się czego bać, tym bardziej jeśli masz zamiar nie tylko strzelać do puszek to bierz HW. A jeśli to ma być strzelanie przy grillu, co każdy w łapy weźmie to aż strach pomyśleć co się może zdarzyć.
AA EV2 + EB10x42
stragan
Posty: 13
Rejestracja: 2008-08-04, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: stragan »

...No, przy grill'u także...Do uciekającej kiełbasy będę celował, tudzież przed agresywną karkówką będę się bronił :mrgreen:
Te, moje rozterki biorą się z tego, że chcę mieć pewność połknięcia bakcylu strzelania :-)
Zaczynałem od chęci kupienia "czegoś" za 100 zł., potem poczytałem trochę i wnioski same się nasunęły.
Optowałem za Slavią, ale okazało się że HW jest tylko o 140 zł droższa i "masz babo placek" :) ...
Dzięki za opinie. Zapewne pomogą mi w podjęciu decyzji

Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Nie bój się rozbierania i grzebania w czymkolwiek ;)
Na początku bałem się rozebrać hatsana do smarowania, z biegiem czasu to mija...Teraz nie myślę żeby się bać rozebrać, tylko żeby złożyć :P
A najlepiej mieć dwie pukaweczki. Jedną jakąś b coś tam na grilla dla znajomych i drugą porządną dla swojej przyjemności :mrgreen:
Poza tym kupując hw i tak na nim nie poprzestaniesz, jeśli tylko ta zabawa Cię wciągnie...króliczek jest bardzo sprytny i złośliwy :lol:
pozdrawiam, Cezar
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
Santafer
Posty: 223
Rejestracja: 2008-03-16, 20:33
Lokalizacja: znadjeziora

Post autor: Santafer »

dagoo pisze: ...................

A najlepiej mieć dwie pukaweczki. Jedną jakąś b coś tam na grilla dla znajomych i drugą porządną dla swojej przyjemności :mrgreen:
tak mniej wiecej miałem na myśli,a wiec na początek Baikal lub Slavia (wszyscy znajomi królika muszą strzelic :mrgreen: )i czas na namysł
pzdro
były kochane 9,był szmelc,był FWB 300,jest Baikal 512M i do tego dodam inne wyzwanie ...
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Sory za OT ale mam pytanie do Santafera. Skąd twoja wielka niechęć do HW. Śledzę twoje posty od jakiegoś czasu i strasznie mnie to zastanawia. Nie żeby mi to przeszkadzało ale jestem ciekawy ;)
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
Santafer
Posty: 223
Rejestracja: 2008-03-16, 20:33
Lokalizacja: znadjeziora

Post autor: Santafer »

maximus pisze:Sory za OT ale mam pytanie do Santafera. Skąd twoja wielka niechęć do HW. Śledzę twoje posty od jakiegoś czasu i strasznie mnie to zastanawia. Nie żeby mi to przeszkadzało ale jestem ciekawy ;)
Bądź uprzejmy przytoczyć jakąkolwiek moją krytyke jakiegokolwiek modelu HW,chyba sie bardzo nudzisz i szukasz dziury w całym :/ .
Abyś nie musiał się jednak męczyć :
uwazam za lekko niemoralne namawianie kogoś na zakup rzeczy droższej niż ma budżet a szczególnie jeśli polega tylko na opinii.Dotyczy to równiez samochodu,aparatu fot,nagrywarki DVD.Zawsze,ale to zawsze jest sprzęt lepszy niż mamy zamiar kupiś .I tak małymi kroczkami kupujemy coś dużo droższego niż zamierzaliśmy z duzymi możliwościami ,których się nie wykorzystuje(aparatu,wiatrówki,samochodu itd)
Co innego świadomy własny wybór
Nic nie mam przeciw HW na pewno :mrgreen:
i lubię wyzwania-jak Baikal-a nie opieka nad lalunią FWB
pzdro
były kochane 9,był szmelc,był FWB 300,jest Baikal 512M i do tego dodam inne wyzwanie ...
Awatar użytkownika
krzysztof
-#Kustosz
-#Kustosz
Posty: 2008
Rejestracja: 2007-10-01, 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: krzysztof »

Santafer, ja moją lalunię lubię, co masz do FWB :? :D
Krzysztof

Quackenbush i nowsze
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Santafer nie szukam dziury w całym i zapytałem z ciekawości bo myślałem że może jakieś złe doświadczenia miałeś z hw a rzadko się zdarza ktoś kto odradza zakup hw. I powiem ci jeszcze że trochę żałuję że rok temu nikt nie przekonał mnie bardziej do zakupu czegoś lepszego niż hatsan bo wtedy nie stracił bym tych kilku stówek w niego włożonych żeby zrobić z niego coś lepszego. Całość kosztowała mnie ponad 1000 (choć samego hatsana kupiłem za 250 zł) a za tyle kupiłem hw 97. Powiedziałem sobie że już że nie będę wkładał pieniędzy w karabinek lepiej odłożyć i kupić za jakiś czas coś lepszego.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
Santafer
Posty: 223
Rejestracja: 2008-03-16, 20:33
Lokalizacja: znadjeziora

Post autor: Santafer »

krzysztof pisze:Santafer, ja moją lalunię lubię, co masz do FWB :? :D
oooooooooooo następny z pretensjami
ale qrcze o co?
jacy sie wszyscy porobili wrazliwi-zezem nie mozna popatrzec :mrgreen: :mrgreen:
pzdro

[ Dodano: 2008-08-16, 23:00 ]
maximus pisze:Santafer nie szukam dziury w całym i zapytałem z ciekawości bo myślałem że może jakieś złe doświadczenia miałeś z hw a rzadko się zdarza ktoś kto odradza zakup hw.
Akurat HW wyszło na tepete,równie dobrze mógł być Theoben albo co innego.
Przedstawiłem swoje zdanie i uzasadniłem,nie mam pretensji ,ze ktos nie podziela mojego zdania.Strzelanie z wiatrówki jest fajne,ale jednak jest to żałosna namiastka strzelania.Dla mnie jest jednym z WIELU rzeczy które umilają mi zycie ,więc chciałem zwrócić uwagę na to,że również dla innych wiatrówka moze być hobby ale nie koniecznie jedynym hobby ,celem i sensem istnienia przy zakupie na raty(ktoś tam sugerował takie rozwiazanie)
eeeh
nie jest celem moim przekonywanie kogokolwiek do czegokolwiek :/
pzdro
były kochane 9,był szmelc,był FWB 300,jest Baikal 512M i do tego dodam inne wyzwanie ...
stragan
Posty: 13
Rejestracja: 2008-08-04, 15:25
Lokalizacja: Polska

Uffff...

Post autor: stragan »

Kochani, właśnie zamówiłem HW 50 S................................................................................
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

I bardzo dobrze. Będzie Pan zadowolony. :mrgreen:
Diablik + Waver v10 2-10x38
virus
Posty: 453
Rejestracja: 2007-10-08, 07:06
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

mądre posunięcie ;)
HW97K by Hogan + DOT 6x24x42 MD
IŻ-38
stragan
Posty: 13
Rejestracja: 2008-08-04, 15:25
Lokalizacja: Polska

K...a!

Post autor: stragan »

:evil: Nie postrzelam niestety, w sklepach "chwilowy brak", muszę czekać.........K...A MAĆ!!! :evil: :evil: :evil: