serwis weihrauch hw 110 st

Czyli co poprawiliśmy po fabryce

Moderator: Hiszpan63

magic751
Posty: 3
Rejestracja: 2022-06-22, 15:49

serwis weihrauch hw 110 st

Post autor: magic751 »

Witam Wszyskich,
kilka dni temu kupiłem weihrauch hw 110 st, jutro przychodzi luneta i szukam kogoś ze śląska kto prowadzi serwis żeby to wszystko ogarnąć, zwłaszcza że czytałem że warto poprawić fabrykę na początku.
Awatar użytkownika
Yurko
Posty: 901
Rejestracja: 2019-05-26, 17:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: serwis weihrauch hw 110 st

Post autor: Yurko »

HW110 to nie jest sprzęt podatny na poprawki i przyjemny dla serwisanta. Możesz mieć problem ze znalezieniem kogoś kto będzie się chciał w to bawić. Z drugiej strony, jeśli wiatrówka jest nowa raczej nic szczególnie nie trzeba w niej poprawiać. Gorzej będzie jak zaczną puszczać oringi. Szczególnie oring transferportu jest wredny. W ciągu roku góra dwóch lat na pewno padnie. A jego założenie - ułożenie okrągłego oringu w "kwadratowym" rowku to nie jest coś, z czym każdy da sobie radę...

Nie mam odpowiedniego zdjęcia, ale jest to zrobione tak samo jak w pistolecie HW44

Obrazek HW44 wydmuchana uszczelka transferportu

Przepraszam, jeśli Cię nastraszyłem. Ale jeśli znajdziesz jakiś serwis, który odważy się w tym grzebać i Cię nie zawiedzie, warto byś się tym doświadczeniem podzielił i go zareklamował.

PS. Jeśli dostałeś karabinek pocztą, bez powietrza w kartuszu i miałbyś kłopoty z napełnieniem kartusza - sprawdź czy masz zamknięty zaworek do spuszczania powietrza... :mrgreen:
(otwór z prawej strony przed bezpiecznikiem)
magic751
Posty: 3
Rejestracja: 2022-06-22, 15:49

Re: serwis weihrauch hw 110 st

Post autor: magic751 »

Dzięki za info, dziś przychodzi luneta tak że będę wszystko składał :upp:
Awatar użytkownika
kjedroska
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 864
Rejestracja: 2016-10-02, 09:18
Lokalizacja: Pszów

Re: serwis weihrauch hw 110 st

Post autor: kjedroska »

Niejaki witboj