Pistolet do 200zł

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

lexar
Posty: 1
Rejestracja: 2022-01-11, 14:43

Pistolet do 200zł

Post autor: lexar »

Witam
Na pewno mi się oberwie ale szukam zabawki do 200zł
czytałem wiele wcześniejszych wątków i polecany jest Crossman 357 który już nie jest w sprzedaży(tematy z przed 10 lat)
ma to być pistolet raczej na CO2 chociaż dopuszczam sprężynowe(ale z magazynkiem nie łamane)
raczej nowy bo w przypływie chwili chcę sobie kupić zabawkę więc nie mam czasu na szukanie 2 miesięcy używki
jak się uda w tej cenie z 15m trafić w tarcze super, oczekuje jedynie żeby był solidny bo celny to nie w tej klasie cenowej :)
Awatar użytkownika
Yurko
Posty: 901
Rejestracja: 2019-05-26, 17:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pistolet do 200zł

Post autor: Yurko »

Ten limit 200zł za nowy sprzęt nie jest realny. Zdaje się, że następcą "357" Crosman-a jest model "Vigilante" i tu widać ile kosztuje:

https://www.militaria.pl/crosman/wiatro ... p18454.xml

ale ja bym czegoś takiego nie kupował. Prędzej skusiłbym się na rzecz, która ma lepszą opinię:

Obrazek Beeman P-17

https://www.militaria.pl/beeman/wiatrow ... 018418.xml

Jest co prawda brzydki i nie ma magazynka, ale niektórzy ludzie to coś chwalą. To tyle, jeśli nie chcesz ryzykować sensowniejszych kwot pieniędzy. Do 250 zł chyba nic lepszego w sklepie nie znajdziesz... :chgw:
stach3
Posty: 161
Rejestracja: 2017-04-21, 13:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Pistolet do 200zł

Post autor: stach3 »

Vigilante nowy na olx jest chyba gdzieś za 250, używki poniżej 200 na pewno się znajdą.
Celność - na 10 m - w tarczę -w czarne pole daje się trafiać z dwóch rąk (twardy spust i uderzenie/odciąganie kurka powoduje że trzeba go mocniej trzymać). Z jakim skupieniem - to zależy od strzelca i od egzemplarza Crossmana. Do strzelania do puszek na działce - sprawdzi się dobrze.
Beeman p17 na pewno jest celnejszy.
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Re: Pistolet do 200zł

Post autor: Ślubek »

Nie wiem, jak Vigilante, ale w 357 można kurek naciągnąć i strzelać w trybie Single Action. A jak się załaduje śrut bezpośrednio do lufy, a nie do magazynka, potrafi być zadziwiająco celny, choć oczywiście, do pistoletu wyczynowego mu daleko.
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
stach3
Posty: 161
Rejestracja: 2017-04-21, 13:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Pistolet do 200zł

Post autor: stach3 »

W Vigilante da się odciągać kurek i strzelać Single Action