KANDAR CP-1 .. czy będzie hitem ??

Wszystko co dotyczy wiatrówek CO2

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

CEPEK

Post autor: mironTG »

No i stało się. Odebrałem toto z paczkomatu i w te pędy do stodoły postrzelać, małe szyszczenie i do dzieła. Pierwsze oko...... i zaskoczenie nie ma paskudnego lakieru na drewienku, spust jak dla mnie do przyjęcia, wykonanie dosłownie igła, no można by było przytępić krawędzie przy porcie, korona wzorowo zbabrana ale do poprawienia ( bardzo płytka ) mocny jest, puszka po piwie z 10m prestrzelona stoi. Cena z przesyłką 270 zł. Miłe zaskoczenie za takie pieniądze.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2877
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

Tarczki dziurkowane na jakim dystansie ? Na 8 m , w takim skupieniu , w strzelanym przeze mnie CP-1 kończyła się regulacja przyrządów .
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Strzelałem z 6m śrut Cros, jutro jak pogoda pozwoli strzele z 10 śrutem upominkowym :mrgreen: Tylko mam problema mianowicie do czytania mam +1 a chodzę w minusach, też coś koło -1 ale postaram się bardzo. W pistolecie to ja nowicjusz jestem i łapki mi latają ale z 10 w dno puszki od piwa trafiam. WDZIĘCZNY PISTOLECIK. Nie chce ktoś kupić Crosa 2240 po zmiankach heeeee? :-) Ach trochę wysoko strzelone ale regulacja jeszcze jest.
Ostatnio zmieniony 2015-04-05, 20:08 przez mironTG, łącznie zmieniany 1 raz.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

No i wnioski z dzisiejszego strzelania. Nazbyt pochopnie stwierdziłem że drewienko pasuje do mojego łapska ale jest to do ogarnięcia i w prosty sposób. Hiszpan pisał że do małych łapek i miał rację. Śrut do portu wchodzi lekko, nie to co w Crosie. Skupienie na 10m jak na moje umiejętności i stan wzroku zadowalające. Pistolet przewidywalny, spust jak dla mnie odpowiedni, nie zrywam strzału. Do poprawy korona i drewienko, reszty nie ruszam chyba że ktoś coś zasugeruje. Osłona spustu gniecie w fakiusia, ja mam zamiar tylko podciachać jakieś dwa centymetry i tak zostawić. Stu procentowe zadowolenie.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2877
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

Ja oceniłem , że do moich drobnych dłoni chwyt jest zbyt duży , ty za Hiszpanem twierdzisz , że za mały , a to by oznaczało ukłony dla producenta , bo chwyt jest średni :mrgreen: .
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

A moglibyście określić rozmiar swoich dłoni? Np. podając rękawiczkową numerację? Albo jakiej wielkości jest rękojeść wg tej numeracji, rozmiarówka rękawic zarówno gumowych jak i roboczych mniej więcej pokrywa się, używam tego samego rozmiaru jednych i drugich.
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Włodku, bo ja mam takie małe łapki. Od czubka kciuka do tegoż czubka fakiusia czyli środkowergo to tylko 25cm :-) :-) :-)
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2877
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

witeg pisze:A moglibyście określić rozmiar swoich dłoni?
mironTG pisze:Od czubka kciuka do tegoż czubka fakiusia czyli środkowergo to tylko 25cm
Witku , numeracji nie wspomnę , ale wg . miary mironaTG to dociągam 20 cm . To właśnie dlatego chwyt osady HW 97K nie pozwala mi się w pełni objąć .
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

U mnie to rękawice nr 10 i to przebierane czyli szukam takich które potrafię bezproblemowo pozakładać na pacie. :-) :-) :-)
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

10? to faktycznie rączki jak podolski złodziej masz. :D Ja noszę marną 9tkę, a piłkę do kosza udawało się chwytem z góry podnosić. A rozmiarówka rękawiczkowa z tego co kojarzę to obwód dłoni na wysokości kostek w calach, czyli obwód w cm/2,54 i ten rozmiar jest chyba bardziej istotny w pasowaniu rękojeści, bo można mieć długie palce, ale dłoń wąską i na odwrót.
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Witku wg. Twojej miary to mam 9 i trochę :lol: drewienko ciut małe ale jak pisałem proste do zrobienia. Obrobię dolną część i dostawię stopkę tej samej miary będzie miodzio. Przerobili toto na PCP, na bombice 88 gram i nadal mają CEPA JEDYNKĘ.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

tarczka

Post autor: mironTG »

Na resztce bombiczki z 6m, myśle że to będzie uciecha chinolem pykać w wiosennej. FAJNY CEPEK :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2877
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

Pokazało się na rynku CP-1 z magazynkiem . Coś mi ten magazynek się przypomina . To chyba konstrukcja z jakiegoś karabinka .
http://olx.pl/oferta/wiatrowka-cp1-m-z- ... 44da7a2e78
Po za tym w systemie DA ?
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

Całkiem sympatyczny pistol z tym magazynkiem. Popatrzcie na Vo przy 5,5 mm - ciekawe jaka energia wyszłaby na dobranym Exact-cie... ;)
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Gebi
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1492
Rejestracja: 2014-07-10, 16:40
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Post autor: Gebi »