KANDAR CP-1 .. czy będzie hitem ??

Wszystko co dotyczy wiatrówek CO2

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

Uuuu panowie patrzcie co się dzieje ...............
Cena w ciągu dwóch dni poszła ze 269zł na 299zł
Przykro mi ale ja już nie załatwię w takiej cenie jak wyżej i z takimi gratisami.
Nie jest to moja wina,popyt robi swoje.
Jak ktoś chętny to tylko po takiej cenie jak w sklepie ja mogę tylko sprawdzić.
Ale jaja. :(

http://www.sztucer.pl/i4501_pistolet_wi ... _5_mm.html
Awatar użytkownika
blucas
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 765
Rejestracja: 2013-03-28, 11:37
Lokalizacja: Pcim / Myślenice

Post autor: blucas »

Może coś spuszczą przy kilku zestawach... :(
C.3576, Ka.CaP-1 - jeszcze się robi
Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

Po negocjować mogę ale wątpię szarpią ile wlezie :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
mildot
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 590
Rejestracja: 2011-09-21, 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mildot »

To się tak nie zachwycajcie publicznie. ;) Pisać też o wadach, nie tylko zaletach. Ponarzekać, że drogo. Chłopaki (może też dziewczyny :) ) ze Sztucera też konta na forach mają... i premię od sprzedaży. :P
:-D
Awatar użytkownika
blucas
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 765
Rejestracja: 2013-03-28, 11:37
Lokalizacja: Pcim / Myślenice

Post autor: blucas »

Zawsze można powiedzieć że bierzesz w hurcie (ich minimum to 500zł) :mrgreen:
mildot pisze:Ponarzekać, że drogo
JardB jest od nich tańszy na alle... ;)
a dodatkowo w komplecie dają jeszcze:
"W komplecie:
- opakowanie śrutu 500 sztuk
- tarcze strzeleckie 14x14 - 20 sztuk
- kapsuła CO2 UMAREX - 5 sztuk
- katalog firmowy
- kupon rabatowy na dalsze zakupy!
- instrukcja obsługi wraz z kartą gwarancyjną"[/code]
C.3576, Ka.CaP-1 - jeszcze się robi
Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

No tam też zaraz podniosą. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
blucas
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 765
Rejestracja: 2013-03-28, 11:37
Lokalizacja: Pcim / Myślenice

Post autor: blucas »

Ciiii... Miałem narzekać to staram się jak mogę... ;)
C.3576, Ka.CaP-1 - jeszcze się robi
Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

To jak narzekać to narzekać......
hmmmmm
-za długa droga spustu
-lekko za twardy spust
-przyrządy celownicze mogły by być lepszej jakości
Myślę i myślę i w tej cenie i tak nie ma konkurencji.
Na poważnie...nie czarujmy się ten pistolet jest wart każdej wydanej złotówki.
Spust zrobiłem w 3 minuty i jest miodnie.
Sprzedawcy wiedzą co sprzedają.Wiedzą że mają dobry pistolet w zawrotnie niskiej cenie ,a że popyt na nie jest ogromny(wiem z pewnego źródła) wykorzystują to bez litośnie.Mamy wolny rynek chcesz kupujesz ,jak nie to nie. :mrgreen: :mrgreen: Rezerwy magazynowe są już dość mocno uszczuplone.Lepiej kupić teraz jak się go chcę bo następna partia może już nie być tak dobrze wykonana,albo w ogóle nie będzie.
Ostatnio zmieniony 2014-08-28, 03:31 przez pala30, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
blucas
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 765
Rejestracja: 2013-03-28, 11:37
Lokalizacja: Pcim / Myślenice

Post autor: blucas »

Panowie (zainteresowani) określmy się co robimy. Odpuszczamy Sztucera i robimy szybkie zakupy na znanym wszystkim portalu czy bierzemy?
C.3576, Ka.CaP-1 - jeszcze się robi
Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

Sorki ja się nie podejmuję zakupu bo cena zmienia się z dnia na dzień.Wpłacicie mi kaskę a ja pojadę i cena będzie inna.
Chyba że akceptujecie cenę ale jak jest gdzieś taniej to po co ,chyba tylko po to że sprawdzę wam przed zakupem.
Po negocjować też mogę w sobotę i w niedziele dam znać ostatecznie.Ile wycenią taki zestaw przy zakupie hurtowym.
Awatar użytkownika
Gebi
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1492
Rejestracja: 2014-07-10, 16:40
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Post autor: Gebi »

Chciwy dwa razy traci. Myślę Panowie, że dzikiemu kapitalizmowi nie powinno się ulegać. Na alle ... są tańsze. Sprzedaż z dodatkowym bonusami i zawsze można zwrócić w ciągu 10 dni. Faktem jest, że na jakiś czas ma się zamrożoną kasę, ale sprzedawcy szybko zorientują się, że przegięli. Mistrz Hiszpan miał rację pisząc, że sprzedaż używanego, choćby krótko Kandara, czy Germany PC-1 nie będzie już taka prosta. Jeśli pistolet okaże się faktycznie dobry, to różnica 20, czy 30 zł nie będzie grać roli (tak myślę). Wystarczy popatrzyć na niektóre modele wiatrówek Crosmana lub Umarexa - sprzedają je za połowę ceny z dodatkowymi gadżetami o całkiem niemałej wartości. Byle tylko ktoś chciał to zamówić. Nie życzy sobie firma "sztucerowa" opinii pasjonatów i znawców, ich wola. Teoretyków z "beżowego", którzy nakręcają "spiralę zbrojeń", nie biorę pod uwagę. Mogę poczekać. Postrzelam chwilowo z czegoś, co kupiłem za połowę ceny na alle..., cytuję:
Witam, na sprzedaż leci moja perełka - crosman 2240 który przeszedł sporo zmian i ulepszeń.
Lista obejmuje:
- 4 taktowy aluminiowy zamek z szyną 11mm pod optykę
- osłona lufy i jej obrobienie
- przejściówka na tłumik i korek na nią (gdy nie chcemy strzelać z tłumikiem)
- tłumik
- regulacja napięcia sprężyny zbijaka ukryta pod korkiem, którego gwint umożliwia założenie kolby, np od asg.
- założenie lufy w kalibrze 4,5mm od crosmana 1377
- tuning wewnętrzny ( pistol ma 5-6 Juli i daje około 30 stabilnych strzałów)
- całość części aluminiowych została profesjonalnie anodowana
Na tuning/części wyłożyłem ponad 500zł (bez wysyłek), pistolet kosztował 300zł, kolimator 150zł.. razem~950zł
Uwaga: do kompletu dodaję 2 kapsuły co2 umarexa, trochę śrutu h&n ftt, ewentualny kluczyk i papierki do kolimatora.
Polecam bo pistolet jest unikatowy i w stanie idealnym.
Kupiłem, sprzedający nie ściemniał, wszystko w idealnym stanie. Jak dla mnie idealnie celny, nie posiadam celniejszej wiatrówki. Zamiast kolimatora mam za to lunetę, a właściwie dwie, do wyboru o stałym i zmiennym powiększeniu.
Towarzysz Krystian miał farta. Chwała mu cześć za chęć pomocy, ale skoro, jak mniemam, sklep, którego jest stałym klientem potraktował go w taki sposób, to niechaj udadzą się tam, gdzie liście wkrótce zaczną opadać.
Jako najmniej doświadczony "pneumatolog" :oops: zdaję się na zainteresowanych kupnem decyzję.
Kryzys wciąż trwa i rozwija się, wbrew temu, co podają media i nie zanosi się na jakąkolwiek korzystną zmianę tego stanu.
Awatar użytkownika
blucas
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 765
Rejestracja: 2013-03-28, 11:37
Lokalizacja: Pcim / Myślenice

Post autor: blucas »

Masz rację. Skoro chcą podbijać cenę niech się liczą z konsekwencjami. Nie chodzi mi tu o te 20zl, bo to nie jest jakaś wielka kasa... wybieram TAŃSZĄ ofertę Jard-B. A Sztucer niech sobie z mich zupę gotuje!
Dzięki Krystian za chęć pomocy.
C.3576, Ka.CaP-1 - jeszcze się robi
tao_tsy
Posty: 235
Rejestracja: 2012-01-30, 11:59
Lokalizacja: Gołdap

Post autor: tao_tsy »

Nu szkoda co tak po darmowej reklamie na forum cena poszła w górkę . A już chciałem dołączyć do zamówienia . Nie ładne ze strony Sztucera ale cóż życie , niech szukają nowych klientów .
Awatar użytkownika
mildot
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 590
Rejestracja: 2011-09-21, 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mildot »

A czy ktoś zadzwonił do Sztucera i zapytał czy sprzedadzą 4-5sztuk w dobrej cenie? Czy tylko takie marudzenie odstawiacie i nikt tyłka nie pofatyguje? Będzie tylko narzekanie?

Przecież wcześniej w ofercie Sztucera też nie było takiego zestawu jaki wynegocjował Krystian.

Jest dobry argument: już taka ofertę dali, znaczy mogą i się opłaciło.

Nie narzekać, tylko działać leniuchy. A nie tylko na Krystiana czekacie, że Wam wszystko załatwi. :P
:-D
Awatar użytkownika
Gebi
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1492
Rejestracja: 2014-07-10, 16:40
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Post autor: Gebi »

Obserwuję od wczoraj alle ... . Ci, którzy chcieli się załapać na niższą cenę, zrobili to, ale wszystkie egzemplarze i tak nie zeszły. Kaliber 5,5 zupełnie nie ma wzięcia. (Strach myśleć o takim pistolecie w rękach jakiegoś młokosa, którego tylko "szmoc", butelki i puszki interesują - ta chęć pokazania się i pochwalenia na jakiejś imprezie przed towarzystwem). Szał zamówień się skończył, przynajmniej tak to wygląda. Teraz, by wyjść z twarzą, zacznie się dokładanie gadżetów, "mega zestawów", kuponów, itp.
Negocjować, to teraz oni mogą z nami. Trza by szukać kolejnych kupców. Tracić czas i pieniądze na telefony. Krystian zrobił, co mógł. Wypieli się, za przeproszeniem na Niego. Cóż to za kupcy i subiekci? Nie dajmy się zwariować. To se ne vrati.

Nie róbmy z siebie żebraków Towarzysze Kamraci! Swawolnie do tego podejdźmy. Napaleńcy przetestują, opiszą, pochwalą się i wtedy możemy przystąpić do negocjacji handlowych z kim tylko zechcemy na określonych przez NAS warunkach. Panem sytuacji jest ten, kto MA KASĘ w garści :D

"Reklama dźwignią handlu" - my za nią mamy płacić i płacimy. Chcą "żarłocznego kapitalistycznego" podejścia? - voila. O black PR niechaj tylko nie zapomną. Pojedynczy klient w sklepie, to nie to samo, co drużyna, pluton, czy kompania - zwłaszcza SWAWOLNA.
Zimny łeb i ciepłe gacie Towarzysze Kamraci. Sezon się pomału kończy, a dwutlenek zimna nie lubi, jak sami mawiacie.
Ostatnio zmieniony 2014-08-28, 10:13 przez Gebi, łącznie zmieniany 1 raz.