Sprężyna gazowa do starego Hatsana

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

młotek pisze:Jednak jeśli dowiem się kiedyś, że ktoś za kasę przerabia spust po mojemu, to smutna jego potargana.
... masz rację :! Ktokolwiek się odważy do tego przyznać , już raczej niczego , nikomu nie ztuninguje .... :lol: :lol: .. przy okazji :! ... opatentowałeś już te luzujące się trzpienie .. ??? :lol:
młotek pisze:Szkoda również, że uczestnicy tego podobno dżentelmeńskiego forum,
Dżentelmeństwo , to równiez zaufanie i wiarygodnośc , którą się zdobywa bynajmniej nie klepaniem po klawiaturze :! ... zwłaszcza na forum strzeleckim ...
młotek pisze: są poważniej traktowani niż ktoś, kto jak do tej pory na kłamstwie nie został przyłapany
To Ty masz bronić swoich twierdzeń :! ... póki co , tylko klepiesz po klawiaturze od miesięcy ... :P
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Rzułf
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 371
Rejestracja: 2013-02-17, 01:44
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Rzułf »

Zara, zara... To chceta mi wmówić, że mój Ultra Harnaś może być jeszcze bardziej ULTRA? Motyla noga! Teraz mi się wszystko zaczyna klarować! Teraz już znam przyczynę mojej kiepskiej celności! Tuning od młotka i będę snajperem! Jezus Marian... 50 groszy na 55m... Shut up and take my money!
[center]
:mrgreen: TX 200 Mk3 + Bushnell Legend 5-15x40 AO :mrgreen:

:mrgreen: Silny jak lis, sprytny jak tur, szybki jak żółw :mrgreen:

Sygnatóra zastempcza.[/center]
Nabuchodonozor
Posty: 183
Rejestracja: 2012-07-01, 19:36
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: Nabuchodonozor »

Pamiętam temat młotkowego z beżowego, czytałem go z ciekawości ale głosu nie zabierałem.
Tak samo i teraz miałem go nie zabierać ale pomyślałem sobie że chłopaki dobrze piszą, by dać się młotkowemu wykazać, ale nie w sposób "jest tak bo ja tak piszę" tylko bardziej namacalny.
Dlatego z tej strony moja propozycja do kol. Młotka, mam na stanie cztery Hatsany: pudełkowe 95, 90, alchemikowe 99 oraz swoje 55, jeśli byś chciał wystawić swoje dzieło do próby to możesz mi podesłać swojego Hatsana a ja go skonfrontuje z wszystkimi wcześniej wymienionymi. Położę obok siebie, przestrzelam, skupiając się na spustach :P cyknę jakąś fotkę tarczek, opisze spostrzeżenia. Nie jestem może super fachowcem od wiatrówek, ani nie posiadam zbyt długiego stażu na forum, ale i to da się załatwić, zaproszę kogoś z frontu wschodniego co by podnieść wiarygodność. Co o tym sądzisz, jest okazja by się w końcu wybronić ;)
cheng13
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 648
Rejestracja: 2010-10-24, 10:37
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: cheng13 »

Theoben już padł jako firma......pewnie się dowiedzieli...... :P
orzeszki....koniecznie :)
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

młotek pisze:Czyli wychodzi, że miałem rację.
Szkoda.

Szkoda również, że uczestnicy tego podobno dżentelmeńskiego forum, którzy sami przyznali się do kłamstwa, są poważniej traktowani niż ktoś, kto jak do tej pory na kłamstwie nie został przyłapany (a wystarczyło powiedzieć - Panowie nie ma sprawy poczekamy kilka miesięcy, sprawa się wyjaśni - po czym zamknąć temat i nie dopuszczać do kolejnych oszczerstw i zaczepek).

Oczywiście danego słowa dotrzymam i pojawię się na jakiejś imprezie.
Jednak jeśli dowiem się kiedyś, że ktoś za kasę przerabia spust po mojemu, to smutna jego potargana.
Kolego młotek tak się składa że większość osób piszących w tym temacie znam osobiście, wiem jak strzelają, co potrafią zrobić z karabinkiem i są dla mnie bardzo wiarygodni. Wiesz dlaczego?
Bo po pierwsze dlatego że ich znam, dlatego że widziałem jak strzelają, dlatego że wiem co potrafią zrobić z karabinkiem i dlatego że sam od czasu do czasu też coś dłubie i mam jako takie pojęcie. Może nie mam takiego doświadczenia ze spustami jak Ty, ale tak mniej więcej ogarniam temat. Chcesz pokazać swoją wiedzę to podeśle Ci karabinek z którym mam problem, otóż owy karabinek sieje po tarczy, o skupieniu 5 zł na 35 metrów możesz zapomnieć. Najlepsze jest to że poprawiałem w nim już wszystko prócz spustu. Może tu jest diabeł pogrzebany, może to jest recepta. Wyślę Ci go a jak go poprawisz to będę wysławiał imię Twoje na każdym forum, a tych co śmiali się z Ciebie śmiać napiętnuje. Ty zaś udowodnisz że Twoje słowa jednak są coś warte, że jesteś wiarygodny. Zgadzasz się?
guntuning.com
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

Jak już było powiedziane strzelanko, świadkowie" wiarygodni" i temat poparty faktami będzie ,a teraz to niepotrzebnie roztrząsać temat i nowo wstępującym czy to na forum czy tylko występującym jako czytacze mącić w głowie,Jak to gadają (daj mi dowód a powiem Ci kim jesteś). :D
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Michał pisze:(daj mi dowód a powiem Ci kim jesteś).
... i chwacit :P

... o młotkowym spuście czytamy tu ... http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=96859 ...

... a o sprężynie gazowej poczytać można tu ... http://www.e-tawerna.pl/viewtopic.php?t=11049 ...


Temat zamknięty :! Jak się cokolwiek wyjaśni , to ewentualnie odblokuję ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)