Wiatrówka na święta :)

Wszystkie typy wiatrówek sprężynowych

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 46
Rejestracja: 2007-10-08, 15:35

Post autor: Mein Gott »

Ja mam kilka propozycji, za pozwoleniem opatrzę je komentarzami:

http://www.allegro.pl/item277630084_wia ... bmk19.html
-chinka, ale w porządku. Po tunningu takim jak w Hatsanie, dorównuje mu (może przewyższa?)

I trzy Hatsany 55:

http://www.allegro.pl/item276940781_wia ... super.html
-pewnie będzie go trzeba osłabić.

http://www.allegro.pl/item277358531_hat ... el_55.html
-tego prawie na pewno.

http://www.allegro.pl/item277941172_wia ... combo.html
-tego nie, bo to combo, ale nie jestem pewien, czy ma gwintowaną lufę, sprzedający pisze, że strzelał z niego kulkami. :/

pzdr
'Morituri te salutant!'
Awatar użytkownika
newman**_
Posty: 24
Rejestracja: 2007-12-01, 18:36
Lokalizacja: Koło

Post autor: newman**_ »

No nic zobaczymy jak będzie z tym Hatsanem 55S,jak licytacja będzie szła.
bjudas
Posty: 258
Rejestracja: 2007-11-14, 17:27
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: bjudas »

newman**_ pisze:No nic zobaczymy jak będzie z tym Hatsanem 55S,jak licytacja będzie szła.
Wiesz co.. Policytuj te Hatsany, spróbuj wyrwać któregoś po ludzkiej cenie, a jesli się nie uda, to napisz do mnie ;)
W końcu święta idą, trzeba zrobić kilka dobrych uczynków, a ja mam Hatsana 55S(ten normalny, żadna starsza wersja, żedne GL, żadne "Combo", "Short" jak w niektórych aukcjach itd), którego niezbyt często używam i jeśli uchroni Cię to od zakupu chinki, to będe w stanie Ci go odsprzedać po promocyjnej cenie ;)
Awatar użytkownika
newman**_
Posty: 24
Rejestracja: 2007-12-01, 18:36
Lokalizacja: Koło

Post autor: newman**_ »

Promocyjnej znaczy jakiej ? Bo te hatsany są trzy razy droższe niż ja zamierzam wydać,więc jakoś cudem najwyżej go wylicytuje.
bjudas
Posty: 258
Rejestracja: 2007-11-14, 17:27
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: bjudas »

newman**_ pisze:Promocyjnej znaczy jakiej ? Bo te hatsany są trzy razy droższe niż ja zamierzam wydać,więc jakoś cudem najwyżej go wylicytuje.
Pisałeś, że do 150zł, więc cena nie przekroczy zbytnio tej granicy..
Awatar użytkownika
krystian
Posty: 576
Rejestracja: 2007-10-05, 15:01
Lokalizacja: tuszyn

Post autor: krystian »

:mrgreen:
Lgm2 + Doc
Awatar użytkownika
newman**_
Posty: 24
Rejestracja: 2007-12-01, 18:36
Lokalizacja: Koło

Post autor: newman**_ »

Bjudas a w jakim stanie jest tan hatsan może jakieś fotki jeśli to nie problem.Bo z kaską narazie cienko muszę za internet wybulić i za fona zapłacić ,na święta napewno dostanę ze 150 zł to się dogadamy.
Awatar użytkownika
forestkorsze
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2430
Rejestracja: 2007-11-01, 00:54
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE

Post autor: forestkorsze »

:evil: :evil: :evil: hyena :evil: :evil: :evil: to że nielubisz chinek ,wręcz nienawidzisz to nie strasz ludzi że palce obcinają, może nie jest fantastyczna ,ale czas zabić można ,ja już parę tysięcy śrutu wystrzeliłem i mam wszystkie palce ,ba, nawet siniaka się jeszcze nie dorobiłem . decyzja należy do niego .
Awatar użytkownika
Maruda
Posty: 1197
Rejestracja: 2007-10-06, 17:12
Lokalizacja: Józefów

Post autor: Maruda »

Muszę do zawodów przekwalifikować karabinek. Będę strzelał z B3 + Gamo 3-9x40
bjudas
Posty: 258
Rejestracja: 2007-11-14, 17:27
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: bjudas »

newman**_ pisze:Bjudas a w jakim stanie jest tan hatsan może jakieś fotki jeśli to nie problem.Bo z kaską narazie cienko muszę za internet wybulić i za fona zapłacić ,na święta napewno dostanę ze 150 zł to się dogadamy.
Stan bardzo dobry ;) Jedynie kilka rysek..
Nie spieszy mi się, Hatsan jeść nie woła(Zresztą stoji koło niego 8 innych wiatrówek, więc nie powinienem odczuć jego braku. A pieniądze na renowację mi się jednak przydadzą).. Jak już będziesz miał pieniądze, to daj mi znać ;) Wyślę Ci wtedy foty, bo narazie aparat jeszcze nie sprawny.
Jeśli będziesz chciał, to zrobię kilka podstawowych, niezbędnych do poprawnego działania przeróbek.. Przydałaby mi się jeszcze tylko nowa prowadnica do pełni szczęścia..
Jeśli się zdecydujesz, to dobrze, a jesli nie, to wystawię go na Allegro za nieco większą cenę :mrgreen:
Awatar użytkownika
newman**_
Posty: 24
Rejestracja: 2007-12-01, 18:36
Lokalizacja: Koło

Post autor: newman**_ »

Trzymaj ją,na 99% kupię.
bjudas
Posty: 258
Rejestracja: 2007-11-14, 17:27
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: bjudas »

newman**_ pisze:Trzymaj ją,na 99% kupię.
OK, będzie czekać :)
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 825
Rejestracja: 2007-10-01, 22:51
Lokalizacja: Auschwitz

Post autor: hyena »

Ja nie straszę tylko są przypadki obcięcia palców,sporadyczne. A chinola to sam mam na szafie. Calego po przerabianego.Nic takiego tu nie padlo: jak nienawiść kolego przekręcasz słowa,wyobrażnia ci za bardzo pracuje. :x :x
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
forestkorsze
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2430
Rejestracja: 2007-11-01, 00:54
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE

Post autor: forestkorsze »

Tylko od Ciebie są tak krytyczne uwagi na temat chinek na tym forum.
[scroll]# GAMO FALCON # SLAVIA 634#[/scroll]
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

No chłopaki bez nerwów, po to jest forum aby wypowiadać swoje opinie każdy ma tu prawo do swojego zdania. Jeśli Rafał ma krytyczne uwagi widać że ma ku temu powody, jeśli Marcin Ty uważasz że chinki nie są złe, pewnie też masz swoje powody, aby tak twierdzić. Myślę że nie będziemy sie tu licytować kto ma rację, bo racje pewnie macie oboje i dzięki temu forum możecie je wypowiadać.
guntuning.com