Anschutz Superair 2001

Wszystko co dotyczy wiatrówek PCA

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
marboc
Posty: 565
Rejestracja: 2018-02-21, 09:06
Lokalizacja: Poznań

Anschutz Superair 2001

Post autor: marboc »

Trafił mi się do testów Anschutz 2001. Właścicielem jest Arus71 (FKW). Dziekuje mu za tą matchową ucztę :)
Już po pierwszym strzale rozłożył mnie na łopatki. Jest ciężki i bardzo stabilny. Reguliwany w każdą stronę, nie ma opcji żeby nie dopasować. Naciąganie jest najlżejsze jakie dotychczas spotkałem, młodzian siłą oderwany od komputera spokojnie jednym palcem go naciągnie :mrgreen:
Pierwszy strzał pięknie zakręcil spinerem 15mm na 15m. Zerowanie będzie minimalne
Ligę odkładam na niedzielę, do tego czasu kjedroska może pochyli się nad moją 40tką ppn :takiego:
A teraz relaks i przyjemność ;)
Pozostałe zdjęcia są na mojej stronie https://wiatrowkizbieracza.home.blog/an ... rair-2001/
Wyniki testów niedługo :komp:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
marboc
Posty: 565
Rejestracja: 2018-02-21, 09:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Anschutz Superair 2001

Post autor: marboc »

Nie wytrzymałem i jeszcze przed chrono sprawdziłem co potrafi z QYS Sport 4.5/0.53.
Powiem szczerze ze myślałem ze będzie troszeczkę lepiej. Oczywiście po przestrzelaniu przypomniałem sobie, że Anschutz 380 podobnie się zachował, dopiero jak dostał śrut który lubi zrobił maksa. On prawdopodobnie potrzebuje śrutu podwymiarowego, zobaczymy ale tym razem najpierw chrono.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
marboc
Posty: 565
Rejestracja: 2018-02-21, 09:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Anschutz Superair 2001

Post autor: marboc »

No i stało się Anschutz pobił Walthera. Zaważył śrut, jednak prawdą jest że Anschutz lubi podwymiarowy
.
Screenshot_20200221-105301.jpg
PSX_20200222_081627.jpg
.

W moim rankingu Anschutz jest na pierwszym miejscu zarówno w kategorii sprężyna jak i PCA
Muszka to jak zegarek szwajcarski a spust jak dwa zegarki :)
.
PSX_20200221_135930.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.