Slavia634 4,5 mm

Moderator: Hiszpan63

budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

green_thunder pisze:No właśnie. I nie eksperymentuj ze śrutem, bo znów Ci pół roku zejdzie na wyważaniu dawno otwartych drzwi. Do slavii śrut exact 4,51 i 4,52, zaokrąglony, w zadnym przypadku szpic. Płaski lata dobrze tak do dwudziestego metra, potem może koziołkować, nawet w hali. Nie daj się namówić na tomitex, ani żaden inny z tańszych. Na piwo zaoszczędzisz, na nerwach i niezadowoleniu stracisz.
hehe w myślach czytasz właśnie zamawiałem śrut po lekturze forum w kwestii śrutu jest dość jednoznaczne:) wybralm :
JSB Exact RS 4,52mm
JSB Exact 4,50mm
JSB Exact Beast 4,52mm
w koszyku jaszcze miałem;
JSB Straton 4,52mm
ale właśni go usunąłem:) teraz pozostaje mi zamawiać:)
Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

Po co Tobie bestia? Z FAC'a będziesz strzelał?
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

przypadkowy błąd w kopiowaniu :) tego akurat nie zamówiłem teraz czekam na przesyłkę.
a zamówiłem to:

JSB Exact 4,50mm 500szt
JSB Exact RS 4,52mm 500szt
JSB Exact 4,51mm 500szt
JSB Exact 4,52 mm 500szt
Slavia 634 Czerwony 4,5 mm 1 szt

za cale 736 zł z kosztami transportu, mam nadzieje ze to dobrze wydane pieniadze:)
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

4,50 zupełnie niepotrzebnie, sam się przekonasz...
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

green_thunder pisze:4,50 zupełnie niepotrzebnie, sam się przekonasz...
jeśli mam się przyznać to wczoraj popiłem do kwadratu i ciesze się ze nie popełniłem więcej pomyłek przy zamówieniu tego śrutu miało nie być hehe z rozpędu kliknąłem zamawiam nie zdążyłem tez zmienić adresu wysyłki. O ile przeczytają meila który do nich wysłałem zmienia adres a jak nie to zabawka dojdzie do teściów, a jako ze to czeski sklep wolałem już im nie mieszać ze tego śrutu nie chce:) mam tylko nadzieje z doczytają się choć zmiany adresu. A co do ceny to chyba jest znośna??
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

budyn pisze:mam tylko nadzieje z doczytają się choć zmiany adresu.
A ja na Twoim miejscu miałbym nadzieję, że nie zmieniają adresu wysyłki na podstawie e-maila. Nadawcę e-maila można bez problemu sfałszować - w czasach gdy był projektowany protokół SMTP nikt nie myślał o zabezpieczeniach. :^(
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

Na podstawie email zapisanego w ich bazie i przyporządkowanego do konta z którego zostało zamówiony towar. hehe nie popadajmy w schizofrenie to domena obecnej władzy PIS oni wszędzie spiski weszą. Ups wydało się za kim jestem :)
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

Adres nadawcy można bez problemu podrobić, nawet bez znajomości poleceń SMTP - są do tego bramki w internecie. Wystarczy znać Twój e-mail, aby wiedzieć, co wpisać w pole Od: fake-maila. Jeśli sklep by tego nie weryfikował, to znając adres e-mail można by dowolnie zmieniać adres wysyłki. Z tego m.in. powodu na a*.pl nie widać nicków osób wygrywających aukcje.
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

Tylko z kąd ktoś wie ze Jan Kowalski kupił coś w sklepie X i na tej podstawie wydedukowac jego adres email i podszywając się pod niego zmienić adres wysyłki? ale i tak jutro spróbuje się dodzwonić do nich i pogadać może ktoś tam będzie mówił po naszemu :)


UUFFF dodzwoniłem się co prawda nie mówił po polsku ale rozumiał :) zapytal o "hkgbks numer" podałem numer zamówienia cos tam jeszcze gadał zero z mojej strony zrozumienia potem zaczął czytać moje dane czyi zrozumiał i jak mówiłem ze dosłałem meila ze zmianą adresu mówił znowu coś " njkbvsdkbvv,x nie ma problemu" czyi chyba będzie ok :):)
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Będzie, będzie, na pewno nie byłeś pierwszy z takim zamieszaniem ;)
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

green_thunder pisze:Będzie, będzie, na pewno nie byłeś pierwszy z takim zamieszaniem ;)
hehe tez mi się tak wydaje bo dość sporo są różnice cen w polskich i czeskich sklepach nawet przesyłka za pobraniem wychodzi taniej :) teraz sie zacznie czekanie i rozmyślania czy tuning we własnym zakresie jest wykonalny na alle.... widziałem sporo zestawów prowadnice uszczelki metalowe z tworzywa tylko pytanie czy coś są warte. Miał z was ktoś coś :) doczynienia z tymi zestawami.

przykładowe aukcje :

http://allegro.pl/zestaw-naprawczo-tuni ... 24601.html
http://allegro.pl/zestaw-tuningowy-3-6- ... 36234.html
http://allegro.pl/slavia-634-tuning-spr ... 75237.html
http://allegro.pl/prowadnica-slavia-634 ... 97925.html

mam nadzieje ze nie ukatrupicie mnie za linki z allle...
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

...nie, nie ukatrupimy, ale i nie polecimy linków z allegro...
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

Nie polecimy bo... nie, czy dlatego ze ktoś pytał sprawdzał miał w reku zmierzył i się okazało że nie pasuje jest zlej jakości czy coś w ten deseń ?
:):):)
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

...bo...skoro jesteś z W-wy - to zadzwoń do Cekausu i pogadaj z Hiszpanem... :idea:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

Cortez pisze:...bo...skoro jesteś z W-wy - to zadzwoń do Cekausu i pogadaj z Hiszpanem... :idea:
hehe nie jestem z wawy w oryginale z Ostrołęki a obecnie z Pietrzykowic obok Żywca.