Spam sygnaturkowy

Moderatorzy: Hiszpan63, Walend

Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Kontakt:

Spam sygnaturkowy

Post autor: Ślubek »

Od jakiegoś czasu widzę nowych użytkowników rejestrujących się chyba tylko po to, aby w sygnaturce zamieścić link reklamowy.

Do pierwszych napisałem z prośbą o usunięcie odnośnika. Żaden nie zareagował.

Zacząłem więc w bazie danych zmieniać linki z sygnaturek na odnośniki do pajacyka 8-) . Inne rozwiązanie, jak zauważyłem, zastosował Hiszpan63 - jako moderator po prostu usunął spamującą wiadomość (dziękuję!).

Oba te rozwiązania są mniej lub bardziej upierdliwe. Zależy mi jednak na tym, aby Forum SKS nie przerodziło się w farmę linków.

Dlatego wyłączyłem dziś nowym użytkownikom możliwość tworzenia podpisów (przypomnę, że nowym użytkownikiem przestaje się być w momencie napisania 30 wiadomości w działach merytorycznych). Mam nadzieję, że niczego nie pomyliłem w uprawnieniach Forum :roll:

Jeśli macie jakieś uwagi, zapraszam do dyskusji poniżej.
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Kontakt:

Re: Spam sygnaturkowy

Post autor: Hiszpan63 »

To prawda , tak właśnie uczyniłem i czynił będę . Nie wszystko jestem w stanie przeczytać , ale gdzie i co zauważę , to interweniował zamierzam ... :snipe:
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Abad

Re: Spam sygnaturkowy

Post autor: Abad »

Moja uwaga jest następująca: popieram w całej rozciągłości :upp:
Walther CG90
Walther CP2
Anschutz LG Match 380
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia i Informacje”