mildot / 162EI / K&T Imperial Match

Pistolet pneumatyczny 10m, postawa stojąca, jedna ręka. 40 strzałów.
Awatar użytkownika
mildot
Ściepnik
Ściepnik

mildot / 162EI / K&T Imperial Match

Post autor: mildot »

Trochę późno na start w lidze, ale co tam. Chociaż się pochwalę. ;)
Zacząłem ostatnio odwiedzać bardziej regularnie strzelnicę (już 5 razy - średnio 2x na tydzień!!!) i postaram się to tempo jak najdłużej utrzymać. ;)

Wczoraj wyszło jak niżej. Wynik jest prawidłowy z dokładnością do dwóch punktów bo Target Scan dwóch przestrzelin nie chciał dobrze złapać. ;) No ale nie o detale t

Wklejanie czystych tarczek jest obowiązkowe? Jeśli nie to może i kolejne kolejki bym strzelił i fotki tych tarczek zamieszczę - to jeszcze trochę zostało do końca więc można powalczyć. ;)

Obrazek
:-D
Rlyeh

Post autor: Rlyeh »

Jest obowiązkowe.
A jak tam aplikacja się sprawuje?
Awatar użytkownika
mildot
Ściepnik
Ściepnik

Post autor: mildot »

Wcziraj doczytałem. Według obecnych zapisów w regulaminie tarcze trzeba wstawić przed strzeleniem pierwszej. Szkoda. To ogranicza możliwość dołączenia do rywalizacji później.
Poczekam na następną kolejkę. ;)

Target Scan sprawuje się rewelacyjnie. Czasem zdarza się, że jakąś tarczę trzeba zeskanować 2-3 razy żeby było ok. Bywa, że co by nie robić to jest nie do końca prawidłowo - np. przy kilku nakładających się przestrzelinach - wtedy zliczanie z dziesiętnymi nie bedzie dokładne. Jednak w większości przypadków działa niezawodnie. Nawet jesli kilka przestrzelin się nakłada.
Powyżej był problem ze skanowaniem tylko jednej tarczy - tej ostatnie. Ale tu nawet człowiek musi się chwilę zastanowić... :)
:-D
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Kontakt:

Post autor: Ślubek »

mildot pisze:Wcziraj doczytałem. Według obecnych zapisów w regulaminie tarcze trzeba wstawić przed strzeleniem pierwszej. Szkoda. To ogranicza możliwość dołączenia do rywalizacji później.
Nie ogranicza. Wstawiasz niestrzelane tarcze kolejek, które Ci zostały do końca i zaczynasz. Tak jak ja zacząłem Kpn25. Oczywiście, utrudnia to zdobycie maksimum punktów, ale dołączyć można. :^)
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
Zablokowany

Wróć do „Ppn40”